Wyszukiwanie odpowiedzi..Steve Spangler kupuje składniki do naukowych eksperymentów w supermarkecie. Pokazuje też, jak napełnić szklankę wodą w taki sposób, by woda zniknęła.
Steve Spangler pokazuje, jak przy pomocy nauki i upiornych efektów specjalnych zamienić zwykły wieczór w noc z duchami. Przygotowuje też przyjęcie z przerażającymi, dymiącymi napojami, niezwykłymi bąbelkami i sztuczną krwią.
Najbardziej ekscytujące produkty wynalezione przez europejskich naukowców i przedsiębiorców: od nowych form energooszczędnego oświetlenia po zastawki hodowane w laboratoriach, od podwodnych żagli po zdalnie sterowane roboty strażackie.
Prowadząca Alie Ward przedstawia artystyczne globusy, stare smartfony w roli pomysłowego alarmu, płyn magnetyczny oraz rolników oszczędzających wodę dzięki drzewnym tipi.
Alie Ward przedstawia medycznego MacGyvera, który konstruuje sprzęt leczniczy z zabawek. Poznaje autora wielu wynalazków, szkolne programowanie i długopis do drukowania 3D.
Cykl ukazujący najnowsze projekty badawcze Unii Europejskiej, które są prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin nauki, takich jak: fizyka, medycyna, biologia, informatyka i technologia kosmiczna. Każdy odcinek przedstawia i wyjaśnia jeden temat, m.in. sposób przewidywania tsunami w Europie, nowoczesne metody ochrony środowiska, zagadnienia z robotyki, farmacji itp.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.