Dlaczego warto subskrybować CDA Premium

CDA Premium to płatna usługa typu VOD (wideo na żądanie) umożliwiająca dostęp do katalogu kilku tysięcy filmów, seriali i bajek. Wszystkie z nich wyświetlane są w pełni legalnie, na mocy licencji i umów zawartych z dystrybutorami filmowymi takimi jak na przykład Kino Świat, BestFilm, Media4Fun, M2Films, Kino Polska, Hagi Film, Studio Miniatur Filmowych, Vision Film, Solopan, Polmedia, Vivarto, Vitra Film, Aurora, Against Gravity, Kondrat-Media, Figaro Film, SPInka Film Studio, SDT, Independent Digital, Grupa ZPR Media, Bomba Film, Kineskop Studio.

Ponad 348.000 zadowolonych klientów!

Obecnie w katalogu CDA Premium jest ponad 9000 pozycji, a każdego miesiąca pojawiają się nowe filmy. Z usługi korzysta już ponad 348 tysięcy osób! Ale to nie wszystkie korzyści!

Pobieraj filmy i oglądaj bez internetu!

Abonenci usługi CDA Premium mogą cieszyć się z lepszego, priorytetowego transferu oraz wyższej jakości wyświetlanych filmów. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) mogą pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je offline, nie martwiąc się o transfer lub słabej jakości internet czy nawet jego brak. To idealne rozwiązanie w podróży czy na wakacjach.

CDA także na Smart TV!

Dostępna jest także wygodna, dedykowana aplikacja CDA na telewizory Smart TV: LG (WebOS 3.0+), Philips, Toshiba, JCV, Hitachi, Panasonic, Android TV (Sony Bravia, TCL, Manta i inni) oraz na konsolach Xbox.

Lepszy transfer i szybsze ładowanie serwisu

Dodatkowo aktywowanie subskrypcji automatycznie wyłącza wszystkie reklamy i to w całym serwisie CDA.pl! Pamiętaj, że platforma CDA.pl to nie tylko CDA Premium, ale także:

  • ponad 368 tysięcy filmów premium pochodzących od zweryfikowanych dostawców (m.in. portali, dużych wydawców internetowych, ale też od znanych youtuberów i twórców),
  • blisko 270 tysięcy materiałów wideo dodanych przez społeczność użytkowników CDA.pl,
  • a dzięki subskrypcji to wszystko oglądasz bez reklam!

Z CDA Premium można korzystać na trzech różnych urządzeniach (np. komputer, tablet, telefon lub telewizor).

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować bez podawania przyczyny! O tym jak zrezygnować przeczytasz tu: www.cda.pl/usunpremium.

Logowanie