Wyszukiwanie odpowiedzi..Tym razem tematem odcinka jest nabiał. Uczestnicy programu mają stworzyć słodycze inspirowane szalonymi latami dwudziestymi ub. wieku.
Tematem przewodnim tego odcinka będzie nabiał. Zawodnicy muszą stworzyć słodycze, inspirując się latami 20.
W kolejnej rundzie kluczową rolę odgrywać będzie nabiał. Uczestnicy show będą musieli stworzyć słodycze w jakiś sposób nawiązujące do lat 20.
Nadszedł finał. Emocje sięgają zenitu, a przed uczestnikami ostatnia próba, która zadecyduje o tym, kto zdobędzie tytuł laureata.
W każdym odcinku pięcioro nieznajomych po kolei wydaje przyjęcia we własnych domach. Robią przy tym wszystko, by wieczór udał się jak najlepiej. Liczy się nie tylko jakość podanych potraw, ale też pomysł na spotkanie i jego atmosfera. Tym razem o tytuł najlepszego gospodarza walczy pięcioro mieszkańców Nottingham: radny, kosmetyczna, inżynier-seksista, specjalistka od marketingu oraz wielbiciel imprez.
Kevin wraz z zespołem ekspertów w dziedzinie designu i architektury odwiedza niezwykłe domy mieszkalne nominowane do prestiżowego tytułu Domu Roku. Bohaterowie prezentują innowacyjne projekty, wśród których wyróżnia się podmiejska willa Surbiton Springs, będąca nietuzinkowym połączeniem stylu nowoczesnego z mock-Tudor. Poznajemy również tradycyjny wiejski dom, który zyskał zupełnie nowe oblicze dzięki odważnemu przeprojektowaniu w duchu architektury XXI wieku.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.