Berkowicz: Partie prounijne są antyeuropejskie!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14896 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-05-24

Konrad Berkowicz, jeden z liderów Konfederacji zauważa, że ruchy prounijne są tak naprawdę antyeuropejskie, ponieważ stoją na straży ideologii przeczącej wielowiekowym zasadom cywilizacji łacińskiej.

"W cywilizacji europejskiej były rodziny, małżeństwa, a tu są związki partnerskie, adopcje dzieci przez homoseksualistów itd. W Europie była władza rodzicielska, a tutaj dąży się do tego, aby jak najwcześniej wysyłać dzieci do żłobków i przedszkoli, gdzie naucza się je ideologii gender. W Europie było piękno różnicy między kobietą i mężczyzną, a za to piękno daje nam się Conchitę Wurst i Annę Grodzką. To jest właśnie Unia Europejska. Sztuczny, nowy, wspaniały świat, który zaprzecza wielotysiącletniej tradycji cywilizacji europejskiej".

Różnic semantycznych w unijnej nowomowie jest oczywiście więcej. Zdaniem Berkowicza Bruksela ukradła Polakom pojęcie "solidarności", które dziś należy re-definiować. Eurokraci twierdzą bowiem, że "solidarność" polega np. na zmuszaniu krajów członkowskich do przyjmowania narzuconej ilości imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. "Solidarność przymusowa to socjalizm, któremu jesteśmy przeciwni" - mówi Berkowicz i dodaje, że to nie jedyne pojęcie, którego znaczenie uległo wypaczeniu za pośrednictwem europejskiej lewicy. W kręgach grupy im. Altiero Spinellego mówi się np. o podwójnej suwerenności, aby stworzyć ułudę, w której państwa członkowskie nie tracą możliwości decydowania o sobie, za to zyskują dodatkową możliwość autokontroli poprzez centralę w Brukseli.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!! Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Berkowicz: Partie prounijne są antyeuropejskie!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie