Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14627 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-10-10

Grzegorz Braun, jedynka na podkarpackiej liście Konfederacji zapytany o refleksje z jesiennej kampanii wyborczej zauważa, że mimo wielu wniosków wyciągniętych z błędów popełnianych podczas poprzednich kampanii, tym razem wcale nie jest łatwiej. Jego zdaniem Konfederacja cały czas zwiększa swój potencjał organizacyjny i mimo charakteru pospolitego ruszenia wciąż się profesjonalizuje, ale proces ten dostrzegają także wrogowie, których działania są coraz bardziej bezwzględne.

Wtedy [wybory prezydenta Gdańska przyp. red.] jeszcze system nie był całkiem domknięty () i w związku z tym gdzieś tam się prześlizgnąłem w tym Gdańsku, gdzieś tam zaprosili mnie do telewizji, bo musieli z rozdzielnika wyborczego. Teraz niby też muszą, ale nie zapraszają. To jest różnica, jeśli idzie o stopień trudności, in minus. Jest trudno dlatego, że knebel jest mocno zaciśnięty, dlatego że bariera przemilczenia i przekłamania jest bardzo szczelna mówi naszej stacji Grzegorz Braun, dziękując jednocześnie, że po tylu latach nadal może liczyć na głos w eMisji.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14627 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Braun: Knebel jest mocno zaciśnięty
Najlepsze komentarze
avatar
anonim253 (*.*.119.253) 2019-10-11 00:03:47 0
Niestety to prawda. Jeśli obiecają, że będą się trzymać tego co na haśle ma jeden z ich kandydatów to jestem z nimi - nie chcemy pisowskiego totalitaryzmu. Nie chcemy lewackiego totalitaryzmu KO czy lewicy.
Chcemy świętego spokoju. By nas zostawiono w spokoju i próbowano mówić jak żyć co jeść, jak dojeżdżać do pracy, nie wsadzano do więzienia za nieprawomyślność itd. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie