+ Napisz wiadomość + Obserwuj
132449 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
eMisjaTv
Najlepsze filmy
[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Czy Polska stanie się państwem frontowym? Trwają przygotowania do globalnego konfliktu, przed którym każde z mocarstw chce zająć dogodne pozycje. Nasze bezpieczeństwo nie zależy jednak od gwarancji NATO, lecz sojuszu, który wybierze Kreml. 

Ponadto w odcinku o wpadce sztabu Bronisława Komorowskiego, która tym razem może słono kosztować obecnego prezydenta oraz sadzeni drzew liśćmi do ziemi, czyli kolejnym hochsztaplerstwie w wydaniu feministek. 

Serdecznie zapraszam!
Piotr Korczarowski30:00720p 55 30:00[12] KK! - Wojna to formalność 720p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Władza drwi z Polaków łamiąc bezkarnie prawo, lecz nikt nie reaguje. Prezydent nawołuje do spokoju, opozycja prosi sądy o sprawiedliwość, a wybory oficjalnie wygrywa partia anonimowych oportunistów. Nieliczni broniący honoru narodu są aresztowani, szykanowani i oskarżani o agenturalną działalność. Niestety to nie literacka fikcja, ale obraz dzisiejszej Polski, a może ostatnie po niej wspomnienie...?

Koniecznie zobaczcie - Komentarz Konieczny! 
Serdecznie zapraszam - Piotr Korczarowski

Program powstaje we współpracy z portalem:
http://parezja.pl/18:05720p 1419 18:05[10] KK! - Gdzie jest polski naród?! 720p

Dodał: eMisjaTv

Profesor Jerzy Robert Nowak stwierdza, że Polska przygotowywana jest do rozbioru, ponieważ tak jak w XVIII w. na terenie naszego kraju działa wielu ludzi opłacanych przez obcy kapitał, dla których priorytetem jest szkalowanie i opluwanie naszej ojczyzny. 

Polacy karnie przyjmuje każdą zniewagę, bijąc się w pierś, tkwią po uszy w narodowych kompleksach i przekonaniu, że jesteśmy prowincją Europy, którą jedynie Zachód może naprawić. W efekcie wielokrotne kłamstwa stają się prawdą, a naród coraz bardziej obojętnieje wobec grabieży państwowego majątku.17:40720p 240 17:40Moda na opluwanie Polski 720p

Dodał: eMisjaTv

Wiceprezydent Marek Cieślak poinformował radnych, że zostanie im przekazana analiza przedprywatyzacyjna ZWiK. 

Przypomnijmy, że radni nie chcieli zajmować się prywatyzacją ZWiK póki nie poznają tego dokumentu. Tymczasem Urząd Miasta Łodzi informował ich, że mogą z niego skorzystać tylko w urzędzie. Dokument nie miał być upowszechniany ze względu na zawarte w nim dane, które miały być wykorzystywane przy ewentualnej prywatyzacji. 

Uchwała obywatelska przeciwstawiająca się prywatyzacji ZWiK została zdjęta głosami radnych PO z obrad sesji Rady Miejskiej. Pracownicy ZWiK obecni na balkonie sali obrad wygwizdali radnych. Krzyczeli "złodzieje" i... odśpiewali hymn Polski. 

Po zdjęciu uchwały w sprawie ZWiK radny Tomasz Trela (SLD) zawnioskował o wprowadzenie do porządku obrad informacji wiceprezydenta Marka Cieślaka o zamiarach prywatyzacji ZWiK. Wniosek nie uzyskał większości. Wtedy pracownicy ZWiK zaczęli skandować "Zdanowska musi odejść" i "Wywieziemy was na taczkach". Przewodniczący rady Tomasz Kacprzak próbował uspokajać zebranych.02:47720p 30 02:47Awantura o wodę 720p

Dodał: eMisjaTv

O premierze pierwszej części tego dokumentu rozpisywała się we wtorkowym wydaniu Gazeta Wyborcza. Jak podaje to szacowne wydawnictwo: "Polskie wtyczki Łukaszenki przygotowały propagandowy film, który szkaluje Polskę". Czy tak jest faktycznie i jak bardzo trzeba było podpaść wrogim Polsce kręgom, aby dostać się na pierwszą stronę GW już teraz możecie Państwo zobaczyć i ocenić.26:29720p 11 26:29Druga Japonia - Polska 2011 720p

Dodał: eMisjaTv

Najczęściej oglądane filmy na kanale eMisjaTv
Ten film jest apelem do wszystkich Polaków, aby wspólnie zaprotestować przeciw cenzurze w mediach społecznościowych i wymusić na ustawodawcy zmiany prawne, dzięki którym monopoliści pokroju YouTube czy Facebooka będą musieli przestrzegać polskiego prawa. 

To jest druga wojna o ACTA, czyli odłączaniu z sieci niepokornych jednostek. Dziś nawet nie trzeba się odzywać, aby dostać bana. Wystarczy, że zostanie się sklasyfikowanym jako osoba niepożądana. Tak zrobił facebook blokując mnie (Piotra Korczarowskiego) - redaktora naczelnego eMisjiTv oraz Marcina Rolę - redaktora naczelnego wRealu24, dwóch dużych i dobrze rozpoznawalnych niezależnych telewizji internetowych. Podobno nie spełniamy standardów społeczności - kiedy, jakich i gdzie? Nie doprecyzowano. W tym samym czasie zniknęły kolejne kanały z YouTube, a inne dostały różnego rodzaju ograniczenia. Skala zjawiska jest już tak szeroka, że nikt nie może być pewien swojej obecności w Internecie. 

Nie składamy jednak broni! Organizujemy strukturę zrzeszającą wszystkich niezależnych dziennikarzy i publicystów. Chcemy zmian prawnych, które będą bronić zarówno popularnych kanałów jak i tych dopiero rozwijających się. W Internecie wszyscy jesteśmy równi. Zamierzamy rozmawiać o tym problemie ze wszystkimi zainteresowanymi politykami i mediami. Będziemy to czynić na konferencjach, korytarzach sejmowych, a także podczas wiecy na ulicach polskich miast. Nie chodzi o nasz partykularny interes, lecz poczucie wspólnoty, które udało się zbudować w Internecie. Dziś niszczą nas, jutro przyjdą po was. Od tego nie ma ucieczki. Można zmierzyć się z tym problemem lub dać za wygraną i przegrać batalię o wolność słowa. Na tym polu stoimy w pierwszej linii, ale gorąco wierzę, że będziecie zaraz za nami, drodzy rodacy! 

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv33:001080p 2271 33:00Druga wojna o ACTA. Będziemy walczyć! 1080p

Dodał: eMisjaTv

Atmosfera, w której toczył się proces Piotra Rybaka, oskarżonego o spalenie kukły żyda unaoczniła podstawowy problem polskiej rzeczywistości - bez mediów nie istniejemy. Przekaz głównego nurtu formułują politycy, lobbyści i oligarchowie. Nie ma w nim miejsca na polską myśl narodową, czy obronę interesów zwykłych ludzi. Jeśli tematu nie da się przemilczeć, narzuca się mu ramy i odgórną narrację. Dzięki temu naród wie tylko tyle ile musi wiedzieć. Najczęściej jednak nie wie nic. Miejsce wydarzeń i faktów zajmują komentarze i opinie, a przez większość czasu serwowane są tzw. tematy zastępcze. W efekcie okupacja kraju trwa w najlepsze, a naród śpi. Sytuacje może odwrócić budowa narodowych mediów w Internecie. Do tego potrzeba jednak kapitału, którym Polacy dzielą się niechętnie. A przecież wsparcie narodowych mediów to inwestycja w suwerenną Polskę, która leży w interesie nas wszystkich.
32:00720p 1758 32:00[26] KK! Bez mediów nie istniejemy 720p

Dodał: eMisjaTv

Obserwując wydarzenia pod Sejmem chciałoby się rzec, że jaka opozycja, taki zamach stanu. To jednak konsekwencja historii, której rozdział pt. KOD powinien już dawno zostać zamknięty. I to pomimo sporego finansowania zza granicy. 

Pierwsze sygnały, że coś jest na rzeczy pojawiły się przy okazji protestu służb mundurowych, gdzie płk Mazguła stwierdził, iż w stanie wojennym (podczas internowania) dochowano kultury. Na kolejną falę oburzenia nie trzeba było długo czekać. Odpowiadał za nią jeden z emerytowanych oficerów PRL, który stwierdził, że nie wyobraża sobie jak przeżyć miesiąc za 2 tys. zł. Do protestujących dołączyli też dziennikarze, którzy sprzeciwili się nowym zapisom wpuszczania mediów do gmachu Sejmu. Emocje sięgnęły zenitu, gdy marszałek Kuchciński wykluczył z obrad posła PO, Michała Szczerbę. Wywołało to lawinę emocji, które szybko przerodziły się w uliczne protesty. 

Wydarzenia te były jednak zaplanowaną grą, obliczoną na tymczasowy paraliż państwa. Wszystko czego dotychczas w tej sprawie doświadczyliśmy stanowi bowiem pokłosie nie przeprowadzonej na początku lat 90 dekomunizacji. Paradoksalnie to dobrze, że dopiero dziś doświadczamy tego trzęsienia ziemi, gdyż dwie dekady temu proces ten mógłby zakończyć się wojną domową, a tak mamy obrazki wściekłych emerytów. 

Oczywiście to kłamstwo, że doszło przy tej okazji do zjednoczenia całej opozycji. Konsolidacji uległ jedynie obóz zdrady narodowej występujący pod różnymi nazwami przez ostatnie 27 lat. W jego skład wchodzą byli funkcjonariusze PRL oraz beneficjenci III RP. A więc wszyscy ci, którzy z ojczyzny dojnenj korzystali od lat. Dziś władza realnie wymyka im się z rąk, więc walczą. To jednak już nie ta sama siła, co przed laty, która gotowa była wprowadzić stan wojenny, byle dobrze się przygotować do transformacji.40:001080p 1726 40:00[27] KK! Jaka opozycja, taki zamach stanu 1080p

Dodał: eMisjaTv

Żadni niezłomni - zwykłe bandy przestępcze - krzyczeli mieszkańcy Hajnówki podczas kontrmanifestacji wobec marszu pamięci żołnierzy wyklętych. Największe emocje budzi tam kpt. Romuald Rajs Bury, którego miejscowa ludność uważa za ludobójcę. Wydarzenia z 1946 r., do których doszło na Podlasiu to przysłowiowa woda na młyn dla całej postkomuny i lewicy. Co gorsza, taka retoryka odbija się również echem w kręgach prawicowych. Paweł Kukiz, znany z koszulki przedstawiającej wyklętych stwierdził ostatnio, że byli wśród nich bandyci, po czym wymienił Burego. A przecież kpt. Rajs, dwukrotny kawaler orderu Virtuti Militaru, odznaczony krzyżem walecznych i krzyżem za zasługi, był dzielnym żołnierzem Rzeczypospolitej, walczącym w wojnie obronnej, a później szeregach ZWZ-AK i NZW. Dlaczego po upadku Niemiec nie zaprzestał walki i co sprawiło, że dziś pamiętamy jedynie kilka feralnych dni z jego bohaterskiego życiorysu? Odpowiedź na te i inne pytania dot. polskiego podziemia zbrojnego znajdziecie w specjalnym odcinku (godzinnym!) Komentarza Koniecznego, na który serdecznie zapraszam - Piotr Korczarowski.01:01:301080p 1706 01:01:30[28] KK! Bury - mój bohater 1080p

Dodał: eMisjaTv

Poprawność polityczna i emocjonalny szantaż doprowadziły do sytuacji, w której przedstawiciele środowisk żydowskich czują się w Polsce zupełnie bezkarnie. W obecności policji i prokuratora obrażają prawicowych dziennikarzy oraz patriotycznych działaczy. Polecenia sądu traktują jak wskazówki, do których wcale nie muszą się stosować. Podczas procesu urządzają polityczny wiec, a na koniec wszystkich wyzywają od faszystów. 

Oto chory obraz naszej rzeczywistości. Rodzi się zatem pytanie: czy to jeszcze Polska, czy już Judeopolonia? I ile mamy w niej do powiedzenia, o ile w ogóle cokolwiek.23:30720p 1682 23:30[25] KK! Czy to już Judeopolonia? 720p

Dodał: eMisjaTv

Marian Kowalski wyrzekł się Narodowców RP. Czy to znaczy, że sam już nie jest narodowcem? Temu zapewne by zaprzeczył, lecz jego ostatnie poczynania budzą spore kontrowersje. Dlaczego jeden z najlepiej kojarzonych członków Ruchu Narodowego, kandydat na prezydenta RP, człowiek szczery i odważny zmienił front? 

Ponadto w odcinku o obronie Reduty Ordona oraz negatywnym wpływie Unii Europejskiej. A na koniec wielka wpadka TVN! 

Zapraszam serdecznie, Piotr Korczarowski28:00720p 1612 28:00[23] KK! Miałeś złoty róg... 720p

Dodał: eMisjaTv

W Polsce na dobre rozgorzał spór dot. nowego prawa aborcyjnego. Co prawda w przygotowywanej ustawie nie ma radykalnych zmian, lecz gra na emocjach narodu trwa w najlepsze. Jak zwykle całemu zamieszaniu towarzyszy tzw. drugie dno, czyli wewnętrzny spór rządu o przyjęcie narzucanej przez UE umowy handlowej z Kanadą (CETA). Wszystko wskazuje jednak na to, że niebezpieczne dla polskiej gospodarki zapisy zostaną przyjęte. W Radzie Ministrów opowiedział się przeciw nim jedynie Zbigniew Ziobro. Wielkim zwolennikiem CETY jest za to minister rozwoju, a od niedawna także finansów, Mateusz Morawiecki. Podsycany przez media spór o prawa kobiet stanowi zatem idealny wybieg dla odwrócenia uwagi od niezwykle ważnej debaty, która mogłaby skończyć się polskim wetem na najbliższym posiedzeniu Rady Unii Europejskiej.

Zachęcam, aby zobaczyć program do końca ze względu na pewien motyw, który udało się złapać naszej kamerze podczas spotkania KODu z byłym prezydentem, Lechem Wałęsą. 

Serdecznie zapraszam, Piotr Korczarowski.26:40720p 1605 26:40[24] KK! Czarny scenariusz 720p

Dodał: eMisjaTv

To będzie ta wojna z Rosją, czy nie? - zdają się pytać niektórzy zniecierpliwieni Polacy. Oby nie! Jednak rząd PiSu nie szczędzi nam kolejnych emocji. Mamy czuć nienawiść do Rosji, najlepiej z wzajemnością, bo jak twierdzi minister Macierewicz: nie ma żadnych wątpliwości, że działania nawigatorów i moskiewskich decydentów miały na celu doprowadzenie do katastrofy prezydenckiego samolotu. Szef MON nie ma również wątpliwości, że honoru Polski trzeba bronić. Szukamy więc wroga zewnętrznego, natomiast ludzie szkalujący naszą ojczyznę od lat nadal mają się świetnie. Jest bowiem dziennikarz, który wyraża się o narodzie polskim w najgorszych słowach i żadnej odpowiedzialności za to nie ponosi. Jego popularność zdaje się nawet wzrastać! O kim mowa? Dowiecie się Państwo w najnowszym odcinku z cyklu: Komentarz Konieczny.25:00720p 1525 25:00[22] KK! Szaleńcy w natarciu 720p

Dodał: eMisjaTv

W kolejnym odcinku z cyklu Komentarz Konieczny Piotr Korczarowski porusza kwestię nieudanego puczu w Turcji oraz jego ewentualnych konsekwencjach. Ponadto w programie o podwójnych standardach portali społecznościowych oraz nagminnym blokowaniu niewygodnych treści.18:50720p 1455 18:50[21] KK! Zamówiony zamach stanu? 720p

Dodał: eMisjaTv

Powracamy do trudnego tematu izraelskich nacisków na Polskę. Gościem programu Piotra Korczarowskiego jest profesor Jerzy Robert Nowak.

====================

Przypominamy o publicznej zbiórce na nasze studio!
https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji

Darowizny można kierować też na konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz przez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

Aukcja z obrazem Archanioła Gabriela: http://allegro.pl/archaniol-gabriel-olej-na-plotnie-i7266856527.html01:44:071080p 1368 01:44:07Studio eMisja: O Żydach dobrze lub wcale 1080p

Dodał: eMisjaTv

Czy Wojciech Olszański gra postać Aleksandra Jabłonowskiego? Dlaczego zawsze występuje w mundurze? Skąd wzięła się jego ogromna popularność? Czy to przypadek? A może chodzi o coś głębszego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w programie Piotra Korczarowskiego z cyklu Dokąd Zmierzamy. 

Ponadto w odcinku o Brexit, wyścigu Donalda Trumpa i Hillary Clinton, Komitecie Obrony Demokracji, islamskim zalewie Niemiec, Erice Steinbach, imperialnej polityce Rosji i USA,  politycznych mordach, operacjach fałszywej flagi, oraz Polakach na Madagaskarze...01:08:15720p 1325 01:08:15Dokąd Zmierzamy [15] Aleksander Jabłonowski 720p

Dodał: eMisjaTv

Nowo dodane filmy
"Do broni" nawoływały plakaty we wrześniu 1939 r. Umiejętność posługiwania się bronią palną z całą pewnością wzmocniła Polaków działających w ramach państwa podziemnego. Z drugiej strony przed wojną prowadzono szczegółowy spis posiadaczy broni palnej oraz klubów strzeleckich, dzięki czemu najeźdźcy wiedzieli do czyich drzwi pukać już w pierwszych dniach okupacji. Mimo to jako naród broniliśmy się aż do lat pięćdziesiątych, walcząc z bronią w ręku. Dopiero dekady PRLu zmieniły nastawienie naszego narodu do pistoletów i karabinów. Władza ludowa nie tylko odebrała dostęp do broni wszystkich Polakom, ale też wpoiła skrajną niechęć wobec tych, którzy ukrywali broń po domach. Dziś jestesmy jednym z najbardziej rozbrojonych społeczeństw Europy. Zwolennicy tej sytuacji podkreślają, że nie ma u nas strzelanin w szkołach, nie zdarzają się zamachy, a poziom bezpieczeństwa jest całkiem wysoki. Działacze na rzecz legalizacji powszechnego dostępu do broni twierdzą jednak, że dla przestępcy nie ma wciąż problemu, aby pozyskać narzędzie zbrodni, natomiast bezpieczeństwo narodowe spada, ponieważ kraju, w którym każdy obywatel potrafi strzelać niechętnie się najeżdża. 

Kto ma rację? Czy Polacy powinni uzyskać swobodny dostęp do broni palnej tak jak Amerykanie z Teksasu? A może obecny kompromis rzeczywiście służy bezpieczeństwu na ulicach? 

Na te kluczowe pytania odpowiedzą dziś: Marcin Grąbkowski - instruktor strzelectwa oraz Jacek Kędzierski - adwokat i działacz narodowy. Program prowadzi Piotr Korczarowski. 


---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:10:061080p 190 02:10:06Studio eMisja: Polacy do broni! 1080p

Dodał: eMisjaTv

W setną rocznicą powrotu Polski na mapy Europy ponownie rozgorzała dyskusja, kiedy tak naprawdę powinniśmy obchodzić narodowe święto niepodległości. Większość Polaków bez wahania wymieni dzień 11 listopada, ale czy to na pewno właściwa data? 

Środowiska związane z partią Wolność od lat promują datę 7 października, ponieważ tego dnia 1918 r. Rada Regencyjna, powołując się na 14 punktów prezydenta USA – Woodrowa Wilsona, zapowiedziała niepodległość Polski. Pięć dni później nastąpiło przejęcie z rąk okupantów władzy zwierzchniej nad wojskiem. Dopiero po miesiącu przekazano ją w ręce Józefa Piłsudskiego. 

Historycy związani z obozem Narodowej Demokracji wskazują, że Rada Regencyjna sprawowała władzę w zastępstwie króla, którego miała wybrać po pełnym odrodzeniu struktur państwa. Stało się inaczej, ale w czasie rządów Rady podjęto szereg procesów państwotwórczych, dzięki którym Józef Piłsudski otrzymał władzę nad zorganizowanym tworem administracyjnym. Tak więc do 11 listopada Polska istniała już ponad miesiąc i prężnie się rozwijała. 

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada Sejm Polski uchwalił dopiero w 1937 roku.  Obchodzono je przed wojną zaledwie dwa razy i już wtedy pojawiły się opinie, że jest to impreza obozu sanacji mająca na celu zdyskredytowanie zasług narodowców na rzecz Józefa Piłsudskiego, który nawiasem mówiąc 11 listopada nie dokonał absolutnie niczego.  Z najnowszych badań wiemy, że marszałek pojawił się w Warszawie 10 listopada, a komendę nad wojskiem polskim objął 12 listopada. Skąd zatem wziął się pomysł święta 11 listopada? Otóż tego dnia w lesie Compiegne delegacje ententy i Niemiec podpisały rozejm, kończąc tym samym I wojnę światową. 

Czy zatem powinniśmy bojkotować dzień 11 listopada? To już zupełnie inna kwestia, którą wyjaśnić próbują rozmówcy Piotra Korczarowskiego w reportażu: „100 lat wolnej i suwerennej Polski?”.20:001080p 32 20:00100 lat wolnej i suwerennej Polski? 1080p

Dodał: eMisjaTv

Czym różni się celebryta od autorytetu? Czy wśród patriotów mamy także celebrytów? A może pogoń za popularnością dyskwalifikuje człowieka z grona osób poważnych? Tylko czy o popularność jedynie chodzi? Może to kwestia światopoglądu, który za wszelką cenę chcemy promować? A jeśli mowa o poglądach, czy ważna jest intencja, czy liczą się jedynie dowody, fakty i liczby. Czy brak twardych dowodów na istnienie danego zjawiska dyskwalifikuje temat w dyskusji? I wreszcie co sprawia, że jednych liderów uważamy za poważnych i odpowiedzialnych, a innych za przedstawicieli objazdowego cyrku? Czy szata zdobi człowieka? Może styl mówienia, dobór słów, narracja lub temperament. 

O tym w jaki sposób wybieramy swoje autorytety, komu chcemy wierzyć i dlaczego tak łatwo popadamy w kult jednostki dziś w "Studiu eMisja" opowiedzą: Radosław Patlewicz, autor książki "Mała Księga Bohaterów Polski" i Maciej Maciak, twórca telewizji CW24, kandydat na prezydenta Włocławka. Na program zaprasza Piotr Korczarowski i Sara Kostecka. 

Nowa książka Radosława Patlewicza "Mała Księga Bohaterów Polskich" dostępna pod linkiem:
https://3dom.pro/Radoslaw-Patlewicz-Mala-Ksiega-Bohaterow-Polski-p338
---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:21:161080p 36 02:21:16Studio eMisja: Komu bije (w) dzwon? 1080p

Dodał: eMisjaTv

Odpowiadając na falę zainteresowania ostatnim wywiadem dr Hubert Czerniak zauważa, że świadomość Polaków się budzi, ale to już ostatni dzwonek. Zdaniem doktora i tak obudzimy się  w społeczeństwie w większości okaleczonym. 

Zainteresowanie Polaków tematem wynika również z niechęci podejmowania dyskusji przez przedstawicieli władzy oraz unikaniu debaty w mediach głównego nurtu. "Oni lecą na frazesach, na epitetach, na emocjach, zero merytoryki. Ja chcę porozmawiać o faktach, nie o fikcji literackiej, tak jak pasie się tym lekarzy i studentów i dzieci w szkołach." - mówi dr Czerniak. 

Na pytanie o to jak w prosty sposób zadbać o siebie, by żyć zdrowo Hubert Czerniak odpowiada - jeść dużo tłuszczów, zgodnie z zaleceniami diety dr. Jana Kwaśniewskiego, wysypiać się, zadbać o wysoki poziom witaminy C i D3 w organizmie i nie bać się oleju CBD z konopii. 

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/13:001080p 113 13:00dr Czerniak: Nie bądźmy mądrzejsi od natury 1080p

Dodał: eMisjaTv

Wielu z nas wciąż żyje w przeświadczeniu, że Rosja od czasów Związku Radzieckiego niewiele się zmieniła. Czy tak jest naprawdę? Jak wygląda dzisiejsza Rosja? Czym różni się od Polski? Czy są jakieś płaszczyzny współpracy i wzajemnego dialogu? A może to nasz śmiertelny wróg, który czyha na okazję, aby podbić nasz kraj? 

Na żadne z tych pytań nie da się odpowiedzieć ponad wszelką wątpliwość, ponieważ Rosja nie jest jednolita i nie można jej pojmować z perspektywy życia w Polsce, niemniej jednak warto wyrobić sobie zdanie, najlepiej na podstawie bezpośredniego doświadczenia.

Niedawno grupa polskich dziennikarzy odwiedziła Rosję, aby sprawdzić jak tam rzeczywiście jest. Nam też udało się załapać na ten wyjazd i dziś odcinek poświęcimy wrażeniom, które przywieźliśmy ze wschodu. Wraz z Piotrem Korczarowskim o nowoczesnej Rosji opowie dziennikarka - Agnieszka Piwar i publicysta Arkadiusz Miksa. 

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:00:001080p 129 02:00:00Studio eMisja: Rosja - jak tam jest naprawdę? 1080p

Dodał: eMisjaTv

Zdaniem doktora Huberta Czerniaka obecny system państwowej służby zdrowia utrwala proceder, który z całą powagą można nazwać holocaustem Polaków. Mimo wielkiego postępu w dziedzinie badań medycznych i rozwoju zabiegów ratujących życie, ludzie zapadają na szereg zupełnie nowych schorzeń, których doraźne leczenie prowadzi do jeszcze poważniejszych powikłań. Wszystko dlatego, że lekarze przestali patrzeć na człowieka jako całościowy organizm. Winne są także koncerny farmaceutyczne, dla których najważniejszy jest zysk oraz nowoczesne procedury medyczne, które narzucają lekarzom uniwersalne podejście do pacjenta.

Dr Czerniak twierdzi, że lekarze stali się obecnie narzędziami w rękach systemu. Kiedyś rady lekarskie przesyłały wyniki swych badań i obserwacji do centrali w Warszawie, gdzie wnikliwie je analizowano. Dziś lekarze otrzymują wytyczne z góry. Nie ma w nich miejsca na indywidualne podejście do pacjenta. Cały system przypomina dobrze zorganizowany przemysł, w którym chory funkcjonuje jako konsument specyfików mających na celu tylko jedno - zysk karteli farmaceutycznych. 

Nikt nie może się wyłamać. Niepokorni lekarze pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu. Wprowadzenie procedur medycznych posłużyło za kaganiec dla inteligencji specjalistów. 

Zdaniem dr. Czerniaka winni są przede wszystkim politycy, którzy biorą łapówki. Nie można bowiem inaczej wytłumaczyć sytuacji, gdzie na Komisję Zdrowia przychodzi lobbysta, rozdaje dokumenty i mówi: "to trzeba przegłosować", a obecni na sali posłowie podnoszą rękę "ZA". 

Dobro pacjenta nikogo nie interesuje. Liczą się wpływy i pieniądze. "Ta sama grupa etniczna, która w Katyniu i Ostaszkowie strzelała Polakom w głowy, dziś kontroluje izby lekarskie" - mówi dr Czerniak. To samo tyczy się mediów, które konsekwentnie blokują przekaz o wielotysięcznych marszach przeciw reżimowi medycznemu. 

"Nawet zioła stały się niewygodne, bo zaniżają obroty koncernów farmaceutycznych. (...) Ja zdawałem kolokwium z ziołolecznictwa. Dziś ten temat lekarzy w ogóle nie interesuje" - puentuje dr Czerniak dodając - "Nie można mówić o medycynie Wschodu, czy Zachodu, lub alternatywnych praktykach. Jest jedna medycyna tak jak jedno jest zdrowie, a lekarz musi patrzeć na człowieka jak na jeden organizm". 

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/35:001080p 152 35:00dr Czerniak: Zaczyna się holocaust Polaków 1080p

Dodał: eMisjaTv

Nasza ojczyzna nie jest suwerenna. To żadna tajemnica. Oprócz oficjalnych struktur międzynarodowych jak UE, NATO czy ONZ na decyzje w Polsce mają wpływ wszelkiej maści mafie, służby i loże. Tutaj część czytelników doda zaraz w myślach "Grzegorz Braun, Szczęść Boże". Rzeczywiście to on właśnie przetarł w umysłach wielu Polaków świadomość kompletnego uzależnienia naszej ojczyzny od obcych interesów. Podobną diagnozę stawiają niemal wszystkie środowiska narodowe. Gorzej z receptą na uzdrowienie polskiej gospodarki. Niestety, większość z nich można sprowadzić do populistycznego hasła "gonić ku*wy i złodziei". To jednak za mało. Należy bowiem odpowiedzieć na podstawowe pytanie: co stanowi najważniejszy filar silnej gospodarki? Zwolennicy światopoglądu Korwina-Mikke odpowiedzą, że jest nim wolny rynek, likwidacja podatków i biurokracji. Będą to jednak czynniki wtórne, ponieważ podstawą dobrze prosperującego państwa jest suwerenna waluta, niezależna od systemu światowej mafii bankowej, a jednak silna, wymienialna, gwarantowana wartościowym kruszcem, pozostająca pod pełną kontrolą państwa - emitenta. Taki pieniądz leży na drodze pełnej niezależności narodowej, nawet jeśli państwo przynależy do globalnych sojuszy i unii handlowych. Gwałtowna próba wyprowadzenia państwa na suwerenne wody może skończyć się wojną z banksterami, ale nic nie stoi na przeszkodzie realizacji długoterminowych strategii. Teoretycznie nic, bo w praktyce... no właśnie, co tak naprawdę stoi na przeszkodzie suwerenności polskiego pieniądza, jakie mamy możliwości i czego w danym momencie najbardziej Polsce potrzeba do realizacji tych planów?
O tym dziś w "Studiu eMisja". Gościem Piotra Korczarowskiego będzie Józef Kamycki z Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:01:461080p 98 02:01:46Studio eMisja: Silna gospodarka i suwerenna waluta 1080p

Dodał: eMisjaTv

To był naprawdę trudny rok. Zaczął się od usunięcia naszego kanału na YouTube. Powstała Inicjatywa #PrzeciwCenzurze. W marcu uruchomiliśmy nasze studio na żywo. Przez kilka miesięcy walczyliśmy z przystosowaniem dźwiękowym naszego pomieszczenia, a kiedy wszystko wydawało się stabilizować wybuchła afera z przyjazdem Jacka Międlara do Łodzi. Pokłosiem tego wydarzenia było nadszarpnięcie relacji naszej redakcji z patronującym eMisji Stowarzyszeniem Robotników Chrześcijańskich w Łodzi. Apelowaliśmy nawet, by wstrzymać wpłaty darowizn, ponieważ nie możemy zagwarantować własności sprzętu redakcji. Ostatecznie sprawy zaczynają się klarować. Po niespełna 8 latach społecznej działalności eMisji (rocznica przypada pod koniec października) nasza redakcja stanęła przed kluczową decyzją - czy przekształcić się w spółkę i uzyskać osobowość prawną? 

Co to oznacza dla widzów? Jaki będzie przyszły kształt eMisji? I co tak naprawdę się zmieni? 
O tym opowie dziś w studiu eMisja redaktor naczelny naszej stacji - Piotr Korczarowski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/01:50:581080p 163 01:50:58Studio eMisja: Co dalej z naszą stacją? [Q&A] 1080p

Dodał: eMisjaTv

Większość patriotów przyzwyczaiła się już do faktu, że czasem wystarczy wznieść biało-czerwoną flagę, aby zostać nazwanym faszystą. To najlepiej znany element pełzającej wojny domowej, która trwa w Polsce od lat. Biorą w niej udział tzw. "środowiska postępowe", czyli kosmopolici, ideolodzy neomarksizmu i skrajni lewacy, którzy nienawidzą wszystkiego co polskie. Nie czują żadnego przywiązania do ziemi i tradycji, choć żyją dzięki ciężkiej pracy Polaków. Skala tego pasożytnictwa ostatnio przybiera na sile. Widzimy przedstawicieli tych środowisk w mediach, sferze kultury i sztuki, polityce, a także na ulicy. Czują się w naszym kraju tak pewnie, że nie kryją się ze swym skrajnie anty-polskim nastawieniem. Do niedawna ich działania ograniczały się do sączenia jadu i walki ideologicznej. Kiedy potencjał Marszu Niepodległości zaczął przygasać, a Ruch Narodowy osłabł wrogie Polsce siły przeszły do kontrofensywy. Na początku sierpnia widzieliśmy jak służby rozpędzają marsz pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Kilka tygodni później pojawił się wniosek delegalizacji Obozu Narodowo-Radykalnego, poparty w dodatku przez przedstawiciela obozu władzy. A więc trwa domykanie systemu, w którym polska myśl narodowa nie ma racji bytu. W stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy świadkami rytualnego złożenia naszej ojczyzny w ofierze międzynarodowej oligarchii, która sukcesywnie przekształca państwa narodowe w multikulturowe zbiorowiska niewolników. 

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:04:361080p 110 02:04:36Studio eMisja: Delegalizują naród! 1080p

Dodał: eMisjaTv

Trwa konkurs na największy paszkwil napisany przeciw Polsce. Nagrody są wysokie, o czym przekonali się twórcy filmu "Ida", czy Jan Tomasz Gross - autor "Złotych żniw". Chętnych jest jednak wielu, zwłaszcza w środowisku artystycznym. Osobliwej twórczości zazwyczaj towarzyszy obrzydzanie polskości przy okazji udzielania wywiadów, odbierania nagród, czy udziału w festiwalach, na które zawsze jest czas, miejsce i... pieniądze. Nasze polskie pieniądze, wydawane z kieszeni podatnika. Dlaczego więc naród nie protestuje? Czy to kwestia społecznego przyzwolenia? Indoktrynacji popartej nagonką na jednostki niepokorne? A może po prostu Polacy nie mają już nic do powiedzenia we własnym kraju? Może protestują, tylko nikt ich nie słucha. Nikogo ten sprzeciw nie obchodzi, bo komitety nominujące do nagród, elity wyrażające uznanie i władze sponsorujące cały proceder nie czują się z Polską związane? 

Od pewnego czasu na pozycję lidera antypolskiej narracji wysuwają się dwie "światowej sławy artystki" - Olga Tokarczuk i Agnieszka Holland. Panie podjęły współpracę i zdają się rozumieć bez słów. Owocem tej relacji jest np. film "Pokot", który p. Holland żartobliwe określa mianem ekologiczno-feministycznego thrillera. Z adaptacji wyłania się obraz polskich pijaków i chamów, którzy lubią wyżywać się na naturze. Wizja Holland i Tokarczuk tak zachwyciła "elity artystyczne" w Polsce, że film zgłoszono do nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej (Oscara), a książkę polecono Akademii Szwedzkiej w kategorii Literackiej Nagrody Nobla. 

Dziś w "Studiu eMisja" o nagradzaniu antypolonizmu. Gośćmi Piotra Korczarowskiego będzie Elżbieta Cygan - pedagog, wychowawca młodzieży, a także działaczka społeczna klubu Magna Polonia - Ziemia Kłodzka oraz Krzysztof Lech Łuksza - historyk, publicysta mediów niezależnych i doktorant filozofii.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/02:02:431080p 290 02:02:43Studio eMisja: W uznaniu za antypolonizm 1080p

Dodał: eMisjaTv

Tablica     Co to jest?
Co to jest?

Krótki poradnik do czego służy tablica:

Na tablicy możemy dzielić się własnymi przemyśleniami, zdjęciami bądź filmami z innymi użytkownikami serwisu.

Dodając wpis warto użyć jakiegoś tagu, który może zainteresować danego użytkownika, np. wklejając fajny dowcip warto użyć tag #humor.

Możemy również powiadomić wybraną osobę o naszym wpisie na tablicy, wystarczy użyć @, np. @login.

Brak wpisów na tablicy użytkownika.