+ Napisz wiadomość
250646 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
Najlepsze filmy
„Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?” – napisał w ubiegłym roku na Twitterze o poseł Joannie Sheuring-Wielgus ksiądz Jacek Międlar. Konfrontacja z przedstawicielką Nowoczesnej doprowadziła go przed Sąd Rejonowy w Warszawie,  który ma orzec czy została przekroczona granica wolności słowa. 

Joanna Sheuring-Wielgus oświadczyła, że po przeczytaniu tweeta o brzytwie poczuła się zagrożona. Uznała, że Międlar czai się na jej życie, a ilość artykułów napisanych na jej temat przez suspendowanego księdza świadczy o jego obsesji. 

Jacek Międlar zwrócił uwagę sądu na konstrukcję zdania „wczoraj – dziś” i oświadczył, że jego wpis odnosił się do historycznego procederu golenia głów kobietom, które kolaborowały z okupantem. Do popełnienia czynu zabronionego jednak nie nawoływał, ponieważ tweet zakończył zdaniem: „dziś prawda i modlitwa”. 

Posłanka Nowoczesnej oznajmiła, że kontekstu historycznego we wpisie nie dostrzega, a słowa o prawdzie i modlitwie są tak naprawdę szyderstwem, ze względu na zwieńczenie ich znakiem zapytania. Sheuring-Wielgus podkreśliła, że obawia się o swoje życie, ponieważ Międlar skupia wokół siebie ludzi ziejących językiem nienawiści. Potwierdzeniem jej słów miał być wiec solidarności z oskarżonym, który widziała wchodząc do budynku sądu.01:08:001080p 320 01:08:00Pierwsza odsłona procesu Jacka Międlara 1080p

Dodał: eMisjaTv

Trudno przeoczyć akcje lewicy. Są głośne, ostentacyjne i bezpośrednie. Zwykle organizowane pod jakimś postulatem, który oburza część społeczeństwa. U podstaw głoszonej ideologii leży nachalność, demagogia i dyskredytacja oponentów. Naczelną zasadą jest indoktrynacja i nie wchodzenie w dyskusje. Dlaczego? Bo argumenty są tu najsłabszym ogniwem. Często bowiem logiczne uzasadnienie głoszonych tez jest po prostu niemożliwe. Wówczas lewica stosuje manewr ucieczki do przodu w stylu: "a u was murzynów biją", lub nabiera wody w usta i szybko znika z pola widzenia. Tak właśnie skończyła się moja dyskusja (P.K.) z przedstawicielkami akcji "Ratujmy kobiety".

Nie będzie to typowy reportaż, do którego przyzwyczailiśmy Was przez lata. Mimo to uznaliśmy, że warto ten materiał opublikować. To przypadkowe nagranie niesie z sobą spory ładunek emocjonalny i dużą dozę autentyzmu, a zarazem obnaża słabość intelektualną lewicy.11:001080p 46 11:00Lewica przerywa zbiórkę podpisów 1080p

Dodał: eMisjaTv

Zebraliśmy już 1/5 kwoty na nowe studio eMisji. Co prawda chętnych na reklamy nie ma wielu, ale patrioci odpowiedzieli pospolitym ruszeniem. Otrzymaliśmy od Was setki drobnych wpłat i jest to chyba najpiękniejszy scenariusz, jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Wciąż jednak wiele brakuje, dlatego nagraliśmy film, w którym wyjaśniamy co już udało się zrobić, na czym planujemy zaoszczędzić, a co stanowi wydatek konieczny, bez którego nie uruchomimy studia.

Wszystkim, którzy słyszą o nas po raz pierwszy polecamy przejrzeć materiały na zrzutce.pl, gdzie wciąż można nas wesprzeć: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji

WAŻNE: Nie trzeba płacić prowizji na zrzutce! Wystarczy odznaczyć tę opcję! Nie jest ona obowiązkowa.24:001080p 41 24:00Nowe studio eMisji - coraz bliżej celu! 1080p

Dodał: eMisjaTv

Jak co roku także i tym razem święto kobiet przebiegło pod znakiem manifestacji prowadzonych przez skrajne środowiska feministek i homoseksualistów. Demonstranci tradycyjnie domagali się równouprawnienia, powszechnego prawa do aborcji, parytetów wyborczych oraz wyższych płac. 

W niektórych miastach w Polsce pojawiły się kontrmanifestacje zorganizowane przez środowiska narodowe. W Łodzi wraz z narodowcami pojawił się także Jeż, który domagał się równouprawnienia z pingwinami oraz zapewnienia 1/3 miejsc dla jeży na wszystkich listach wyborczych.

Nie zabrakło także polityków. Prawie w każdej manifestacji wzięli udział członkowie SLD i Ruchu Palikota.02:23720p 224 02:23Manifa, czyli dzień kobiet w Polsce 720p

Dodał: eMisjaTv

13 Grudnia, czyli rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce jest zdaniem narodowców najlepszą datą, aby nawoływać do delegalizacji Sojuszu Lewicy Demokratycznej, największego bastionu post-komunistów w polskim parlamencie. 

W ramach ogólnopolskiej akcji dekomunizacyjnej grupa działaczy Narodowej Łodzi zorganizowała pikietę pod siedzibą partii, podczas której przewodniczący łódzkiego ruchu narodowego Adam Małecki odczytał oświadczenie Młodzieży Wszechpolskiej dot. zbrodniczej ideologii, której spadkobiercami są członkowie partii Leszka Millera. 

Grupa łódzkich narodowców w ramach przygotowanego happeningu publicznie podarła i zdeptała flagę Związku Radzieckiego oraz wzniosła szereg antykomunistycznych haseł. 

Dzisiejsza akcja jest jedynie zapowiedzią wielkiego łódzkiego marszu: Idzie Antykomuna, który środowiska narodowe zapowiedziały na 15 grudnia.04:33720p 25 04:3313 Grudnia narodowcy delegalizują SLD 720p

Dodał: eMisjaTv

Robert Winnicki (Ruch Narodowy - MW) w debacie zorganizowanej 13 grudnia 2013 r. czyli 6 lat po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego wyjaśnia, dlaczego zjednoczenie Polski z UE było dla nas de facto zniewoleniem. 

Były prezes MW podkreśla, iż stare kraje członkowskie dobrze przygotowały się na poszerzenie UE, natomiast polskie "elity" dążyły do integracji za wszelką cenę. Nikt wówczas nie zastanawiał się nad zabezpieczeniem polskiego interesu narodowego. O ile zachodni politycy walczyli o interesy własnych państw na arenie europejskich wspólnot, o tyle przedstawiciele Polski nawet nie starali się zadbać o godne warunki akcesji naszego kraju. 

Winnicki zwraca także uwagę na fakt, że Unia Europejska nie ma wiele wspólnego z dawną ideą wspólnotową, której główną osią była silna gospodarka i swobodny handel. Dziś zjednoczoną Europą włada pokolenie lewicowych aktywistów wychowanych na fali rewolucji 1968 r. Właśnie dlatego prawa gejów i lesbijek są dziś ważniejszym zagadnieniem niż rola przemysłu czy polityki energetycznej.14:56720p 57 14:56Polska weszła do UE na kolanach! 720p

Dodał: eMisjaTv

14 kwietnia 1934 r. powstał Obóz Narodowo-Radykalny - awangarda swoich czasów i najprężniej działająca organizacja narodowa okresu międzywojennego, walcząca czynnie z okupantem niemieckim i sowieckim w czasie II wojny, organizacja której tradycja i ideały, pomimo dziesięcioleci komunizmu, przetrwały. Dziś przeżywają swój renesans.
(źródło: http://onr.com.pl)

Kulminacją obchodów 80 rocznicy powstania ONR był łódzki marsz, który przeszedł ulicami miasta 26 kwietnia 2014 r.04:221080p 119 04:2280 lat Obozu Narodowo Radykalnego 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Mówi się, że Marsz Niepodległości to dzieło młodzieży, a na prezydencki spektakl przychodzą ludzie dorośli. Jednak narodowy marsz przyciąga wszystkie pokolenia! Nie tylko dlatego, że wielu Polaków nie utożsamia się z Bronisławem Komorowskim jako reprezentantem narodu. Po prostu marsz prezydencki jest sztuczny i pozbawiony prawdziwych emocji, a ludzie zmęczeni są już propagandą sukcesu.02:021080p 530 02:02W tym marszu o coś chodzi... 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Czy Polska stanie się państwem frontowym? Trwają przygotowania do globalnego konfliktu, przed którym każde z mocarstw chce zająć dogodne pozycje. Nasze bezpieczeństwo nie zależy jednak od gwarancji NATO, lecz sojuszu, który wybierze Kreml. 

Ponadto w odcinku o wpadce sztabu Bronisława Komorowskiego, która tym razem może słono kosztować obecnego prezydenta oraz sadzeni drzew liśćmi do ziemi, czyli kolejnym hochsztaplerstwie w wydaniu feministek. 

Serdecznie zapraszam!
Piotr Korczarowski30:00720p 127 30:00[12] KK! - Wojna to formalność 720p

Dodał: eMisjaTv

Polacy znów pokazali, że w obliczu realnego zagrożenia są razem! Kibice Widzewa i ŁKSu, działacze różnych partii politycznych, społecznicy i zwykli łodzianie tłumnie stawili się na Placu Wolności, aby wykrzyczeć swój sprzeciw wobec brukselskiego dyktatu narzucania nam kwot imigrantów z Bliskiego Wschodu, których musimy przyjąć. 

Największe oburzenie wywołała jednak decyzja rządu Ewy Kopacz, którego przedstawiciele opowiedzieli się za propozycją Berlina, aby  wszystkie kraje europejskie solidarnie przyjęły napływających z południa i wschodu muzułmanów. Przeciw temu rozwiązaniu głosowały w PE wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej oraz Rumunia. Wyłamanie się Polski z tej grupy demonstranci uznali za zdradę narodową.07:201080p 211 07:20Łódzki Marsz Przeciw Imigrantom 1080p

Dodał: eMisjaTv

Najczęściej oglądane filmy na kanale eMisjaTv
Atmosfera, w której toczył się proces Piotra Rybaka, oskarżonego o spalenie kukły żyda unaoczniła podstawowy problem polskiej rzeczywistości - bez mediów nie istniejemy. Przekaz głównego nurtu formułują politycy, lobbyści i oligarchowie. Nie ma w nim miejsca na polską myśl narodową, czy obronę interesów zwykłych ludzi. Jeśli tematu nie da się przemilczeć, narzuca się mu ramy i odgórną narrację. Dzięki temu naród wie tylko tyle ile musi wiedzieć. Najczęściej jednak nie wie nic. Miejsce wydarzeń i faktów zajmują komentarze i opinie, a przez większość czasu serwowane są tzw. tematy zastępcze. W efekcie okupacja kraju trwa w najlepsze, a naród śpi. Sytuacje może odwrócić budowa narodowych mediów w Internecie. Do tego potrzeba jednak kapitału, którym Polacy dzielą się niechętnie. A przecież wsparcie narodowych mediów to inwestycja w suwerenną Polskę, która leży w interesie nas wszystkich.
32:00720p 2449 32:00[26] KK! Bez mediów nie istniejemy 720p

Dodał: eMisjaTv

Żadni niezłomni - zwykłe bandy przestępcze - krzyczeli mieszkańcy Hajnówki podczas kontrmanifestacji wobec marszu pamięci żołnierzy wyklętych. Największe emocje budzi tam kpt. Romuald Rajs Bury, którego miejscowa ludność uważa za ludobójcę. Wydarzenia z 1946 r., do których doszło na Podlasiu to przysłowiowa woda na młyn dla całej postkomuny i lewicy. Co gorsza, taka retoryka odbija się również echem w kręgach prawicowych. Paweł Kukiz, znany z koszulki przedstawiającej wyklętych stwierdził ostatnio, że byli wśród nich bandyci, po czym wymienił Burego. A przecież kpt. Rajs, dwukrotny kawaler orderu Virtuti Militaru, odznaczony krzyżem walecznych i krzyżem za zasługi, był dzielnym żołnierzem Rzeczypospolitej, walczącym w wojnie obronnej, a później szeregach ZWZ-AK i NZW. Dlaczego po upadku Niemiec nie zaprzestał walki i co sprawiło, że dziś pamiętamy jedynie kilka feralnych dni z jego bohaterskiego życiorysu? Odpowiedź na te i inne pytania dot. polskiego podziemia zbrojnego znajdziecie w specjalnym odcinku (godzinnym!) Komentarza Koniecznego, na który serdecznie zapraszam - Piotr Korczarowski.01:01:301080p 2426 01:01:30[28] KK! Bury - mój bohater 1080p

Dodał: eMisjaTv

Katastrofa elektrowni jądrowej w Czarnobylu odmieniła życie okolicznych mieszkańców. W wyniku przegrzania reaktora i w konsekwencji wybuchu, wielu pracowników straciło życie. Ich rodziny zostały zmuszone do opuszczenia swoich domostw, tracąc tym samym cały swój majątek. 

Okazuje się, że nie wszyscy rdzenni mieszkańcy skażonej strefy zostali przesiedleni. Część z nich nigdy nie opuściła swoich domów. Inni postanowili wrócić po zakończeniu akcji ewakuacyjnej. Ludzi, którzy sprzeciwili się zakazowi osiedlania w Zonie, określa się mianem „samosiołów” (ros. Cамосёл), co w wolnym tłumaczeniu oznacza człowieka samowystarczalnego. Do dziś przeżyło ich tylko 140. Część z tych osób jest już w podeszłym wieku i niestety wbrew nazwie, nie są w stanie sami sobie poradzić w trudnych warunkach. Postanowili pomóc im Polacy z grupy „napromieniowani.pl”.

Pomoc samosiołom

Pierwsza akcja pomocowa miała miejsce na początku 2017 roku. Dzięki zebranym pieniądzom udało się zorganizować wyjazd do Strefy i rozdać dary pierwszym potrzebującym. Pół roku później grupa, została zaproszona do wspólnej zbiórki organizowanej przez Chernobyl VR Project. Ostatni raz samosiołów udało się odwiedzić zimą b.r. Dzięki publicznej zbiórce na portalu pomagamy.im mieszkańcy Zony otrzymali dary za kilka tysięcy złotych. Z tego wyjazdu powstał również film dokumentalny: „Ostatni ludzie Czarnobyla”, zrealizowany przez studio XBestCinema. 

Niesienie pomocy nie jest łatwe. Zbiórka funduszy to jedno, ale dary trzeba jeszcze przewieźć do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Tam czekają nieprzejezdne drogi, dzikie zwierzęta i szabrownicy. Największą przeszkodą są jednak ograniczenia administracyjne. Aby poruszać się po Strefie należy uzyskać specjalne pozwolenie. Każda wioska wymaga osobnej dokumentacji.

Większość samosiołów nie oczekuje wsparcia materialnego. Istotna jest pomoc w codziennych czynnościach. Czasem trzeba narąbać drewna. Innym razem przynieść wodę, czy coś naprawić. Najcenniejsza jest jednak obecność życzliwych ludzi, przy których starzy mieszkańcy Strefy mogą znów poczuć się normalnie, jakby nic się nie zmieniło. Jakby nie tkwili samotnie na krańcu cywilizacji.

O szczegółach akcji pomocowej samosiołom w programie „Studio eMisja” opowiedzą jej organizatorzy: Krystian Machnik i Adam Bojanowski. 


---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
Konto SRCh: http://emisja.tv/programy/o-nas/
PayPal: redakcja@emisja.tv01:52:481080p 2424 01:52:48Studio eMisja: Ostatni mieszkańcy Czarnobyla. 1080p

Dodał: eMisjaTv

Ten film jest apelem do wszystkich Polaków, aby wspólnie zaprotestować przeciw cenzurze w mediach społecznościowych i wymusić na ustawodawcy zmiany prawne, dzięki którym monopoliści pokroju YouTube czy Facebooka będą musieli przestrzegać polskiego prawa. 

To jest druga wojna o ACTA, czyli odłączaniu z sieci niepokornych jednostek. Dziś nawet nie trzeba się odzywać, aby dostać bana. Wystarczy, że zostanie się sklasyfikowanym jako osoba niepożądana. Tak zrobił facebook blokując mnie (Piotra Korczarowskiego) - redaktora naczelnego eMisjiTv oraz Marcina Rolę - redaktora naczelnego wRealu24, dwóch dużych i dobrze rozpoznawalnych niezależnych telewizji internetowych. Podobno nie spełniamy standardów społeczności - kiedy, jakich i gdzie? Nie doprecyzowano. W tym samym czasie zniknęły kolejne kanały z YouTube, a inne dostały różnego rodzaju ograniczenia. Skala zjawiska jest już tak szeroka, że nikt nie może być pewien swojej obecności w Internecie. 

Nie składamy jednak broni! Organizujemy strukturę zrzeszającą wszystkich niezależnych dziennikarzy i publicystów. Chcemy zmian prawnych, które będą bronić zarówno popularnych kanałów jak i tych dopiero rozwijających się. W Internecie wszyscy jesteśmy równi. Zamierzamy rozmawiać o tym problemie ze wszystkimi zainteresowanymi politykami i mediami. Będziemy to czynić na konferencjach, korytarzach sejmowych, a także podczas wiecy na ulicach polskich miast. Nie chodzi o nasz partykularny interes, lecz poczucie wspólnoty, które udało się zbudować w Internecie. Dziś niszczą nas, jutro przyjdą po was. Od tego nie ma ucieczki. Można zmierzyć się z tym problemem lub dać za wygraną i przegrać batalię o wolność słowa. Na tym polu stoimy w pierwszej linii, ale gorąco wierzę, że będziecie zaraz za nami, drodzy rodacy! 

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv33:001080p 2405 33:00Druga wojna o ACTA. Będziemy walczyć! 1080p

Dodał: eMisjaTv

Poprawność polityczna i emocjonalny szantaż doprowadziły do sytuacji, w której przedstawiciele środowisk żydowskich czują się w Polsce zupełnie bezkarnie. W obecności policji i prokuratora obrażają prawicowych dziennikarzy oraz patriotycznych działaczy. Polecenia sądu traktują jak wskazówki, do których wcale nie muszą się stosować. Podczas procesu urządzają polityczny wiec, a na koniec wszystkich wyzywają od faszystów. 

Oto chory obraz naszej rzeczywistości. Rodzi się zatem pytanie: czy to jeszcze Polska, czy już Judeopolonia? I ile mamy w niej do powiedzenia, o ile w ogóle cokolwiek.23:30720p 2342 23:30[25] KK! Czy to już Judeopolonia? 720p

Dodał: eMisjaTv

W Polsce na dobre rozgorzał spór dot. nowego prawa aborcyjnego. Co prawda w przygotowywanej ustawie nie ma radykalnych zmian, lecz gra na emocjach narodu trwa w najlepsze. Jak zwykle całemu zamieszaniu towarzyszy tzw. drugie dno, czyli wewnętrzny spór rządu o przyjęcie narzucanej przez UE umowy handlowej z Kanadą (CETA). Wszystko wskazuje jednak na to, że niebezpieczne dla polskiej gospodarki zapisy zostaną przyjęte. W Radzie Ministrów opowiedział się przeciw nim jedynie Zbigniew Ziobro. Wielkim zwolennikiem CETY jest za to minister rozwoju, a od niedawna także finansów, Mateusz Morawiecki. Podsycany przez media spór o prawa kobiet stanowi zatem idealny wybieg dla odwrócenia uwagi od niezwykle ważnej debaty, która mogłaby skończyć się polskim wetem na najbliższym posiedzeniu Rady Unii Europejskiej.

Zachęcam, aby zobaczyć program do końca ze względu na pewien motyw, który udało się złapać naszej kamerze podczas spotkania KODu z byłym prezydentem, Lechem Wałęsą. 

Serdecznie zapraszam, Piotr Korczarowski.26:40720p 2264 26:40[24] KK! Czarny scenariusz 720p

Dodał: eMisjaTv

Marian Kowalski wyrzekł się Narodowców RP. Czy to znaczy, że sam już nie jest narodowcem? Temu zapewne by zaprzeczył, lecz jego ostatnie poczynania budzą spore kontrowersje. Dlaczego jeden z najlepiej kojarzonych członków Ruchu Narodowego, kandydat na prezydenta RP, człowiek szczery i odważny zmienił front? 

Ponadto w odcinku o obronie Reduty Ordona oraz negatywnym wpływie Unii Europejskiej. A na koniec wielka wpadka TVN! 

Zapraszam serdecznie, Piotr Korczarowski28:00720p 2254 28:00[23] KK! Miałeś złoty róg... 720p

Dodał: eMisjaTv

To będzie ta wojna z Rosją, czy nie? - zdają się pytać niektórzy zniecierpliwieni Polacy. Oby nie! Jednak rząd PiSu nie szczędzi nam kolejnych emocji. Mamy czuć nienawiść do Rosji, najlepiej z wzajemnością, bo jak twierdzi minister Macierewicz: nie ma żadnych wątpliwości, że działania nawigatorów i moskiewskich decydentów miały na celu doprowadzenie do katastrofy prezydenckiego samolotu. Szef MON nie ma również wątpliwości, że honoru Polski trzeba bronić. Szukamy więc wroga zewnętrznego, natomiast ludzie szkalujący naszą ojczyznę od lat nadal mają się świetnie. Jest bowiem dziennikarz, który wyraża się o narodzie polskim w najgorszych słowach i żadnej odpowiedzialności za to nie ponosi. Jego popularność zdaje się nawet wzrastać! O kim mowa? Dowiecie się Państwo w najnowszym odcinku z cyklu: Komentarz Konieczny.25:00720p 2145 25:00[22] KK! Szaleńcy w natarciu 720p

Dodał: eMisjaTv

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium