+ Napisz wiadomość + Obserwuj
61509 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
eMisjaTv
Najczęściej oglądane filmy na kanale eMisjaTv
Ten film jest apelem do wszystkich Polaków, aby wspólnie zaprotestować przeciw cenzurze w mediach społecznościowych i wymusić na ustawodawcy zmiany prawne, dzięki którym monopoliści pokroju YouTube czy Facebooka będą musieli przestrzegać polskiego prawa. 

To jest druga wojna o ACTA, czyli odłączaniu z sieci niepokornych jednostek. Dziś nawet nie trzeba się odzywać, aby dostać bana. Wystarczy, że zostanie się sklasyfikowanym jako osoba niepożądana. Tak zrobił facebook blokując mnie (Piotra Korczarowskiego) - redaktora naczelnego eMisjiTv oraz Marcina Rolę - redaktora naczelnego wRealu24, dwóch dużych i dobrze rozpoznawalnych niezależnych telewizji internetowych. Podobno nie spełniamy standardów społeczności - kiedy, jakich i gdzie? Nie doprecyzowano. W tym samym czasie zniknęły kolejne kanały z YouTube, a inne dostały różnego rodzaju ograniczenia. Skala zjawiska jest już tak szeroka, że nikt nie może być pewien swojej obecności w Internecie. 

Nie składamy jednak broni! Organizujemy strukturę zrzeszającą wszystkich niezależnych dziennikarzy i publicystów. Chcemy zmian prawnych, które będą bronić zarówno popularnych kanałów jak i tych dopiero rozwijających się. W Internecie wszyscy jesteśmy równi. Zamierzamy rozmawiać o tym problemie ze wszystkimi zainteresowanymi politykami i mediami. Będziemy to czynić na konferencjach, korytarzach sejmowych, a także podczas wiecy na ulicach polskich miast. Nie chodzi o nasz partykularny interes, lecz poczucie wspólnoty, które udało się zbudować w Internecie. Dziś niszczą nas, jutro przyjdą po was. Od tego nie ma ucieczki. Można zmierzyć się z tym problemem lub dać za wygraną i przegrać batalię o wolność słowa. Na tym polu stoimy w pierwszej linii, ale gorąco wierzę, że będziecie zaraz za nami, drodzy rodacy! 

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv33:001080p 1899 33:00Druga wojna o ACTA. Będziemy walczyć! 1080p

Dodał: eMisjaTv

19 marca 2016 roku ulicami Warszawy przeszedł marsz skrajnej lewicy, której przedstawiciele domagali się otwarcia granic dla islamskich uchodźców. Ich zdaniem Polska stała się szowinistycznym zaściankiem, który należy jak najszybciej przewietrzyć z rasizmu i ksenofobii, a panaceum stanowią imigranci z Bliskiego Wschodu. Nikt z demonstrantów nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, jak bronić się przed ewentualnymi terrorystami, którzy przybędą do Polski po otwarciu granic. Część z naszych rozmówców uznała, że problemu nie ma, a nawet jeśli jest to nie ma związku z kryzysem imigranckim. Pozostali twierdzili, że obronność i bezpieczeństwo leży w gestii władz państwa i to one powinny wziąć za nie odpowiedzialność. Jednego byli za to pewni. Mają już dość patriotycznych manifestacji. Od polskich „rasistów” wolą islamistów. 

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv20:101080p 926 20:10Mają dość rasistów. Wolą islamistów! 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ WESPRZYJ NASZĄ TELEWIZJĘ: http://emisja.tv/programy/o-nas/ ] 
Emocjonalna i wzruszająca wypowiedź człowieka, którego z całą stanowczością można określić mianem prawdziwego Polaka. Dzielny starszy Pan z werwą i wielkim zaangażowaniem opowiada dlaczego przyszedł na Marsz Niepodległości.04:00720p 912 04:00Prawdziwy Polak na Marszu Niepodległości 720p

Dodał: eMisjaTv

Dlaczego w Polsce od lat nic się nie zmienia? Przede wszystkim z powodu tzw. "elit", których powiązania polityczne, biznesowe i medialne określają rzeczywistość w naszym kraju od lat. Ci, którzy nie należą do układu są bezwzględnie niszczeni. 

W materiale dowiecie się także o najdroższym spocie reklamowym w dziejach III RP, którego fabułę można nominować do nagrody za najlepszy film fantasy :D

Program powstaje we współpracy z portalem:
http://parezja.pl/ oraz https://www.facebook.com/eMisjaTv

https://www.youtube.com/user/eMisjaTv/about26:40720p 897 26:40[5] KK! - Patologia elit III RP 720p

Dodał: eMisjaTv

Kolejny marsz KOD’u i znów te same lotne hasła o wolności i demokracji, a pod nimi czysta hipokryzja! Wedle protestujących Balcerowicz był zbawcą polskiej gospodarki, a Wałęsa prawdziwym bohaterem. Rząd PO mógł robić z Polakami wszystko, byle w świetle prawa, a Trybunał Konstytucyjny, choć powstał w PRL z nadania generałów Kiszczaka i Jaruzelskiego, jest najważniejszym elementem wolnej i demokratycznej Polski.

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv14:301080p 741 14:30"Plusy dodatnie i plusy ujemne" KODu 1080p

Dodał: eMisjaTv

W trakcie przemówienia Jarosława Kaczyńskiego doszło do zamieszek, w których sympatycy PiSu starli się z opozycją. 

Niektórzy uczestnicy obchodów siódmej rocznicy smoleńskiej czekali cały dzień, aby wysłuchać wieczornego przemówienia prezesa PiSu. Gdy Jarosław Kaczyński zabrał wreszcie głos w okolicy rozległo się echo słowa „kłamca” nadawane z wielkich kolumn przez aktywistów KODu zajmujących skwer pod hotelem Bristol. Niektórym wyborcom Prawa i Sprawiedliwości puściły nerwy. Doszło do szarpaniny, w wyniku której trybuna opozycji została zdemolowana. W eterze słychać było najgorsze wyrazy. Polityczni przeciwnicy przez długi czas obrzucali się wzajemnie obelgami. Określenia „zdrajca”, „targowica”, czy „komuchy” nie schodziły ludziom z ust. Co jakiś czas ktoś kogoś popchnął. Porządek zaprowadziła dopiero policja, która oddzieliła obie grupy ponad stuosobowym oddziałem.

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv24:001080p 705 24:00Starcia podczas rocznicy smoleńskiej 1080p

Dodał: eMisjaTv

20 stycznia 2018 roku w Warszawie założono Inicjatywę Przeciw Cenzurze zrzeszającą niezależnych dziennikarzy, vlogerów, bloggerów, publicystów i twórców ocenzurowanych przez globalne media społecznościowe. 

Na miejscu zorganizowano konferencję prasową. Przedstawiciele IPC wskazali, że nie ma możliwości odwołania się, czy dochodzenia swoich praw przed polskimi sądami. Blokowani twórcy zwrócili uwagę na potrzebę unormowania działania prywatnych monopoli na rynku polskim.

Głos zabrał również Poseł RP Robert Winnicki zwracając uwagę na zagrożenie dyktatury globalnych koncernów takich jak YouTube, Facebook, czy Twitter. 

Znany twórca Krzysztof "Ator" Woźniak zwrócił uwagę na zakłamanie i perfidię w wykonaniu administratorów wspomnianych mediów, którzy z jednej strony tolerują wulgaryzmy i skrajną patologię kanałów dedykowanych niepełnoletnim użytkownikom, a z drugiej strony ograniczają wolność słowa niezależnych twórców.

Piotr Korczarowski z eMisjiTv oświadczył, że inicjatywa będzie walczyć o zmiany w polskim prawie, aby działające na polskim rynku monopole mediów społecznościowych respektowały wolność słowa i nie dyskryminowały ludzi z uwagi na światopogląd.

Poseł RP Jacek Wilk powiedział: "Trzeba sprawy nazywać po imieniu, szczerze i odważnie. Ta narastająca cenzura z jaką mamy do czynienia to jest po prostu rodzaj paskudnej walki politycznej. To co może się wydarzyć najgorszego to sojusz mediów - czwartej władzy z określoną opcją polityczną, a wiemy, że to się właśnie dzieje, bo Komisja Europejska niedawno zawarła porozumienie z mediami społecznościowymi, by te zaczęły walkę z tzw. mową nienawiści. A mową nienawiści jest to, co nie podoba się aktualnie rządzącym i ta walka właśnie narasta". 

Konrad Berkowicz zaznaczył, że jako wiceprezes partii WOLNOŚĆ uznaje prawo właścicieli firm do tworzenia dowolnych warunków usługi ale użytkownicy portali mogą wywierać nacisk konsumencki i ten etap właśnie rozpoczynamy. Dodał również, że umowy zawarte z dostawcami usług są święte i obowiązują obie strony. Żadne wpisy nie uzasadniają dowolnego usuwania kont, na których popularność użytkownicy długo pracowali. 

Marcin Rola przypomniał, że gdyby nie Internet nie poznalibyśmy afery taśmowej, kryzysu nachodźczego, i wielu niejasności związanych z katastrofą rządowego Tupolewa. "Firmy takie jak google, facebook, twitter zarabiają miliony dolarów na Polakach więc muszą przestrzegać polskiego prawa, np art.54 Konstytucji RP, mówiącego o wolności słowa." 

Na koniec głos zabrał Jacek Międlar. "Potrafimy się jednoczyć, by walczyć o fundamentalne wartości i taką wartością jest wolność słowa i prawo wyrażania własnych poglądów. Jeśli wolność słowa nadal będzie łamana przez zagraniczne koncerny, to nie będziemy państwem demokratycznym, tylko będziemy ustawiani w miejscu państwa totalitarnego".

#PrzeciwCenzurze.23:451080p 647 23:45Konferencja Inicjatywy #Przeciw Cenzurze 1080p

Dodał: eMisjaTv

Większość uczestników antyrządowych manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji deklaruje, że będzie walczyć do skutku.

Zapytani o udział w wielodniowym proteście, który mógłby sparaliżować centrum Warszawy, odpowiadają: „Tak, przyjdę”. Oznacza to, że jest już w kraju liczna grupa ludzi gotowych na polski Majdan. Z całą pewnością ludziom tym determinacji nie brakuje. Co prawda, często nie zdają sobie do końca sprawy po co i o co walczą, ale intuicyjnie czują, że muszą się sprzeciwić. A to z kolei efekt urabiany przez media od lat. Wykreowano bowiem autorytety, których zdanie setki tysięcy Polaków biorą za prawdę. Gdy pada hasło „obrony demokracji” wielu ludzi naprawdę wierzy, że lada dzień rząd pozamyka wszystkich do więzień.

Czy zatem może wyniknąć z tego polski Majdan? I tak i nie. Choć mamy tu do czynienia z opozycją, która pierwszy raz w historii naszej ojczyzny dysponuje nieograniczonymi środkami, brakuje grupy docelowej, zdolnej obalić rząd. Na Ukrainie zapalnikiem stało się odejście z drogi do UE, jednak to nie euroentuzjaści walczyli w Kijowie, lecz narodowi szowiniści ze Swobody i Prawego Sektora. W Polskim scenariuszu zamiast Unii Europejskiej mamy Trybunał Konstytucyjny, ale szowinistów brak. Wszelkie środowiska radykalno-narodowe słusznie rozpoznały liderów KODu oraz .Nowoczesnej i z całą pewnością nie dadzą się nabrać nawet na największe świętości, do których tamci będą się odwoływać. Z kolei uczestnicy marszów organizowanych przez KOD to głównie emeryci i renciści, cwaniacy zza granicy i koniunkturaliści oraz niestabilna emocjonalnie lewica. Z taką grupą poradziłby sobie nawet oddział straży miejskiej. Mimo to opozycji bardzo zależy, by ich marsze były coraz większe. Jej liderzy nie szczędzą pieniędzy na reklamę, transport i oprawę. W kluczowym momencie ktoś może dopuścić się prowokacji, w której jak na kijowskim Majdanie, padnie strzał. Panika przyniesie ofiary, a te z kolei mogą stać się pretekstem do interwencji obcych służb. Stąd już tylko jeden krok i mamy polski Majdan, na którym za broń mogą chwycić różnego rodzaju najemnicy, opłacani dolarami z walizek, dokładnie tak jak miało to miejsce w Kijowie. ( Soros przyznaje się do finansowania przewrotu na Ukrainie )

Swoją drogą, czy to nie ciekawe, że człowiek, który nawołuje do polskiego Majdanu, nazywa się Kijowski :)

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv16:001080p 626 16:00KOD gotowy na polski Majdan 1080p

Dodał: eMisjaTv

Nowo dodane filmy
Marian Miszalski, autor książki "Żydowskie lobby polityczne w Polsce" oraz historyk Jan Przybył opowiadają o rodowodzie koncepcji Judeopolonii, ruchu syjonistycznym i relacjach polsko-żydowskich.  Poruszony zostaje również wątek restytucji mienia żydowskiego, mitycznych odszkodowań, a także nacisków wywieranych na Polskę przez władze Izraela. 

====================

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv01:24:591080p 129 01:24:59Powrót do koncepcji Judeopolonii 1080p

Dodał: eMisjaTv

Nabil Al Malazi, Syryjczyk mieszkający od wielu lat w Polsce protestuje przeciw określaniu niemieckich obozów koncentracyjnych mianem "polskich obozów śmierci". Zdaniem Malaziego, eksperta ds. Bliskiego Wschodu, taka retoryka służy zabezpieczeniu interesów Izraela, których gwarantem są Stany Zjednoczone. Stąd m.in. amerykańska ustawa 447 oraz przyjazd prezydenta Trumpa do Warszawy.

Syryjczyk odniósł się również do pomawiania Polaków o antysemityzm. "Pokażcie mi jednego żyda rządzącego Izraelem, który jest Semitą! (...) Tam wszyscy mają podwójne obywatelstwa. Przyjechali m.in. z Rosji i Polski. To są Chazarzy, a Semitów w Izraelu pozostała garstka".13:001080p 115 13:00Izraelem nie rządzą Semici 1080p

Dodał: eMisjaTv

Janusz Szewczak, specjalista ds. ekonomii i gospodarki, a od niedawna także poseł na Sejm RP w swej najnowszej książce Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy stwierdza, że światowa władza pieniądza odebrała kompetencje rządom, które w dużej mierze odpowiadają dziś przed bankierami. Wielkie korporacje finansowe zadłużają całe narody, czego skutkiem jest postępujące wywłaszczanie z suwerenności. Dochodzi do przypadków, kiedy państwa decydują się zrzekać praw do swych bogactw naturalnych, a nawet części terytorium, aby spłacić galopujące zadłużenie. W Polsce sytuacja nie jest jeszcze tak drastyczna, jednak przykład frankowiczów ilustruje bankierską bezkarność. 

( Czytaj dalej artykuł na: http://ruchnaprawy.pl/eMisjaTv/janusz-szewczak/ )35:301080p 116 35:30Dokąd Zmierzamy [13] Janusz Szewczak 1080p

Dodał: eMisjaTv

Czy legendowanie rosyjskiego zagrożenia ma na celu odebranie Polsce suwerenności? Lewicowe koncepcje rodem z Gazety Wyborczej są na skraju bankructwa ideowego i materialnego. Tymczasem wzrasta nowe polskie pokolenie, któremu już nie tak łatwo zaimponować byle czym. Ojczyzna staje się wartością nadrzędną, a Polacy coraz śmielej poczynają. Jak zatem sprowadzić nas do poziomu, z którego znów będziemy się podnosić całe dekady? Najłatwiej poprzez wojnę. Choćby lokalną. Nawet taką, którą teoretycznie wygramy, lecz zginie na niej kwiat polskiej młodzieży, zniszczona zostanie infrastruktura, a z państw ościennych uczyni nam wrogów na długie lata. 

To co przyjdzie później Grzegorz Braun - reżyser i publicysta od lat nazywa Kondominium rosyjsko-niemieckiem pod żydowskim zarządem powierniczym. 

Jak do tego może dojść? O tym w dzisiejszym odcinku programu z cyklu Dokąd Zmierzamy.34:201080p 126 34:20Dokąd Zmierzamy [14] Grzegorz Braun (06. 2016) 1080p

Dodał: eMisjaTv

Czy Wojciech Olszański gra postać Aleksandra Jabłonowskiego? Dlaczego zawsze występuje w mundurze? Skąd wzięła się jego ogromna popularność? Czy to przypadek? A może chodzi o coś głębszego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w programie Piotra Korczarowskiego z cyklu Dokąd Zmierzamy. 

Ponadto w odcinku o Brexit, wyścigu Donalda Trumpa i Hillary Clinton, Komitecie Obrony Demokracji, islamskim zalewie Niemiec, Erice Steinbach, imperialnej polityce Rosji i USA,  politycznych mordach, operacjach fałszywej flagi, oraz Polakach na Madagaskarze...01:08:15720p 160 01:08:15Dokąd Zmierzamy [15] Aleksander Jabłonowski 720p

Dodał: eMisjaTv

Chyba nie ma drugiego człowieka w Polsce, który mógłby się poszczycić tak zawrotną karierą! Albin Siwak, chłopak z Mazur (ale urodzony w Wołominie), ciężko raniony w pożodze wojennej, decyduje się na wyjazd do zrujnowanej stolicy, aby ją odbudować. Tam jako przodownik pracy zostaje doceniony i awansowany na brygadzistę. Będąc w sile wieku wstępuje do PZPR, gdzie szybko pnie się do góry, ustawiając komunistów po kątach. Sam głęboko wierzący, zawsze staje po stronie ludzi, broni praw pracowniczych. W końcu zostaje oddelegowany na placówkę dyplomatyczną w Libii. Dziwnym trafem zbiega się to z okresem przemian w Polsce. Transformacja czyni go człowiekiem niepożądanym wśród elit, a ludzie powoli zapominają...

Dziś jednak powraca w wyjątkowej rozmowie z Piotrem Korczarowskim, gdzie ujawnia sekrety swego życiorysu i odkrywa jak to w tej komunie było naprawdę.01:30:00720p 104 01:30:00Dokąd Zmierzamy - [16] - Albin Siwak 720p

Dodał: eMisjaTv

Spalił kukłę Georga Sorosa, teraz grożą mu 2 lata więzienia! 
Piotr Rybak, przedsiębiorca, działacz polityczny i społecznik. Znany ze swych ostrych wypowiedzi, twarzą w twarz, do najwyższych urzędników w państwie. Były działacz Ruchu Kukiza, przyjaciel Zbigniewa Stonogi, oburzony. Bezwzględnie niszczony przez Gazetę Wyborczą jako antysemita i prowokator. 

Wkrótce rusza jego proces. Wyrok? Nawet 2 lata więzienia, jeśli prokurator udowodni Rybakowi, że kukła przedstawiała żyda. 

Dlaczego za spalenie tekturowej kukły można trafić do więzienia, a za niszczenie polskiej gospodarki pozostaje się bezkarnym? O tym w najnowszym odcinku z cyklu Dokąd Zmierzamy. 

Program prowadzi Piotr Korczarowski.55:00720p 119 55:00Dokąd Zmierzamy - [17] - Piotr Rybak 720p

Dodał: eMisjaTv

Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, w rozmowie z Piotrem Korczarowskim podnosi kwestię spoistości naszego państwa. Po raz kolejny wraca temat tzw. roszczeń żydowskich, których żyrantami są politycy z USA. W tym kontekście obecność wojsk amerykańskich w Polsce wydaje się wręcz niebezpieczna zwłaszcza, że ich stosunkowo niewielka liczba nie zmienia geopolitycznego układu sił, a co za tym idzie, nie wpływa na obronność naszego kraju. Oddziały te mogą jednak pełnić rolę straszaka wobec niepokornych rządów w Polsce. Zdaniem Brauna pierwsze ostrzeżenie zostało już wysłane. Chodzi o wydarzenia przed Sejmem, do których doszło w okolicach świąt Bożego Narodzenia. To było tylko i aż dyscyplinowanie Jarosława Kaczyńskiego oraz jego ministrów. Pokazywanie im jaka jest skala możliwości - mówi Braun. Być może takie właśnie sygnały leżą u podstaw zerwania rozmów z Chinami ws. strategicznego partnerstwa przy budowie tzw. jedwabnego szlaku. Najpierw zarzucono projekt budowy kanału śląskiego, tj. połączenia koryta Odry i Wisły, na którym również zależało naszym południowym sąsiadom z Czech, a chwilę później Polacy usłyszeli, że MON nie sprzeda działki pod terminal kolejowy w Łodzi, gdzie dotychczas rozładowywane są pociągi z Chin.01:05:00720p 172 01:05:00Dokąd Zmierzamy - [19] - Grzegorz Braun (01. 2017) 720p

Dodał: eMisjaTv

Brak pokory to najpopularniejszy zarzut stawiany przez katolików ludziom odważnym i walczącym. A przecież tak często mówimy w superlatywach o niepokornych dziennikarzach czy politykach. Sytuacja komplikuje się dopiero w kwestii wiary. Czy można bowiem głosić Słowo Boże pozostając niepokornym? Przecież u podstaw naszej religii leży pokuta i bicie się w pierś. Szukanie winy w samym sobie. 

Jacek Międlar, ksiądz objęty suspensą (zawieszeniem) twierdzi, że istnieje wspólny mianownik, a jest nim prawda. Jego zdaniem pokora to nie naiwność, a dobro można budować jedynie na prawdzie. Z tego też względu od dłuższego czasu prowadzi osobistą krucjatę wobec zdrajców, konfidentów i wrogów ojczyzny. Za oręż przyjął słowo, które - jak twierdzi - stoi w prawdzie. Nie mógł głosić swych tez w kościele, więc zdjął sutannę. Zamienił ambonę na prasę i media społecznościowe, a potem się zaczęło...46:001080p 151 46:00Dokąd Zmierzamy - [20] - Jacek Międlar 1080p

Dodał: eMisjaTv

Tablica     Co to jest?
Co to jest?

Krótki poradnik do czego służy tablica:

Na tablicy możemy dzielić się własnymi przemyśleniami, zdjęciami bądź filmami z innymi użytkownikami serwisu.

Dodając wpis warto użyć jakiegoś tagu, który może zainteresować danego użytkownika, np. wklejając fajny dowcip warto użyć tag #humor.

Możemy również powiadomić wybraną osobę o naszym wpisie na tablicy, wystarczy użyć @, np. @login.

Brak wpisów na tablicy użytkownika.