Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-01-27

„Polska to atrapa państwa” – mówi Grzegorz Braun i dodaje: „ To państwo w osobach swych najwyższych przedstawicieli nie przejawia już woli suwerenności”. Zdaniem reżysera „uczestnicząc w amerykańsko-żydowskiej akcji [interwencja zbrojna w Iranie – przyp. red] prowadzonej z wykorzystaniem naszego terytorium, z wyrzuceniem do śmieci naszego prestiżu i gospodarczego interesu narodowego jaki mamy w tamtych stronach, wyczerpuje się znamiona art. 117 i 126 kodeksu karnego”.

Braun przypomina również, że plany wojny z Iranem były gotowe i przygotowane w szczegółach już 2012 r. Wiemy z nich m.in., że operacją powietrzną przeciw siłom Teheranu miał kierować izraelski generał lotnictwa Amir Eschel, który swego czasu zasłynął komentarzem: „Musieliśmy słuchać Polaków 800 lat. Teraz już się ich słuchać nie musimy”.

Mimo, że nadal nie wiemy, czy w ogóle dojdzie do wojny z Iranem, Polska już na nią poszła. I to za darmo, choć ostatnio pojawiły się plotki, że zdeponowane za granicą polskie złoto może zostać zabezpieczone na poczet spłaty roszczeń żydowskich potwierdzonych amerykańską ustawą 447. Ten fakt bulwersuje Brauna najbardziej. „Ci ludzie [rząd PiS – przyp. red.] nie są w stanie reprezentować polskiego interesu narodowego (…) co bym rozumiał przez asertywność na poziomie: ale za ile? (…)Co Polska będzie z tego miała?”

Reżyser nie daje również wiary argumentacji, że nasza gotowość do walki wynika ze zobowiązań wobec NATO. „Myślę, że mówią to ludzie, którzy albo nie są w stanie ze zrozumieniem przeczytać prostego tekstu (…) albo są w stanie, ale dla nich wyrocznią jest ich prywatne zobowiązanie wobec jakiegoś trzeciego konsula, czy sekretarza prasowego ambasady przy ul. Pięknej, albo przy jakiejś innej ulicy”- mówi Braun.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-em...
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 15343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Braun: Duda i Morawiecki ocierają się o działalność kryminalną
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie