Braun: Rząd warszawski zainwestował 4 mld zł w fikcję na Ukrainie
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13942 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-07-12

Minął rok od przyjęcia przez Sejm RP uchwały o ludobójstwie na Ukrainie i nic się nie zmieniło. Zdaniem reżysera i publicysty, Grzegorza Brauna sam fakt, że nadal tkwimy w tym samym punkcie wiele zmienia. "Dzisiaj już nikt nie powinien sobie wmawiać, że to jest jakiś ciąg przypadków, czy niezręczności, że to jakieś nieporozumienie, że ktoś zapomniał, nie zdążył, nie przyszedł. To nie Słoń Trąbalski uprawia politykę, lecz ludzie dorośli, przytomni i wyrachowani. Otóż widzimy, że po stronie oficjalnego tak Kijowa, jak i Warszawy nie ma woli politycznej, żeby sprawę stosunków polsko-ukraińskich, dla których kluczowym momentem jest rzeź niewiniątek (...) nazwać po imieniu".

Zdaniem Brauna przeżywamy renesans agitacji za Ukrainą, budowaną na fundamencie przemilczenia i zakłamania. "Sam fakt, że to była uchwała, a nie ustawa [ws. oddania hołdu ofiarom ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP - przyp. red.] to świadectwo migania się od odpowiedzialności przed sądem historii. (...) Tymczasem to nie była wojna, jak próbuje nam wmówić ukraiński IPN. (...) To był mord na ludziach bezbronnych".

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13942 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Braun: Rząd warszawski zainwestował 4 mld zł w fikcję na Ukrainie
Najlepsze komentarze
avatar
anonim58 (*.*.66.58) 2020-02-26 15:20:10 +3
Partia interesów Syjonistycznych ma za zadanie kłócić Polaków z Polakami - wystarczy zapoznać się z dziennikiem telewizyjnym kaczyńskiego, gdzie nie ma innego tonu jak PO kontra PiS... a przecież to drugą dekadę ewidentnie POPiS żondzi:)
Czy dotkniemy tematu relacji polsko-ukraińskich, czy PL-RU, czy PL-DE to niemal wyłącznie moczymy... żę nie dopowiem o opluwaniu Polaków i Polski przez państwo azjatyckie (syjonistycznych rasistów, szowinistów) położone w Palestynie.
NAZIZM - SYJONIZM - BOLSZEWIZM STOP! Odpowiedz
avatar
anonim44 (*.*.140.44) 2023-09-13 10:06:30 0
@anonim58: W roku 2017 Grzegorz Wspaniały Braun informował
"Rząd warszawski zainwestował 4 mld zł w fikcję na Ukrainie".

Co mógłby dodać w roku 2023? o jakich kwotach mógłby alarmować? zadłużenie Polski
przez POPiS
(to oni mają większość w obu izbach parLAMENTU antypolonitów),
i jej rozbrojenie w celu zrealizowania przelewów dla przemysłu zbrojeniowego obcych gospodarek, ba! z innych kontynentów...

My Polacy TONIEMY na zamówienie obcej kulturowo azjatyckiej kliki z USA/Izraela. Odpowiedz
avatar
anonim161 (*.*.89.161) 2022-08-02 18:45:52 0
sam chciał współpracy z ukrainą Odpowiedz
avatar
anonim117 (*.*.156.117) 2022-07-09 12:16:39 0
jest lipiec rok 2022 JEBAĆ UKRAINE !!! Odpowiedz
avatar
anonim118 (*.*.230.118) 2022-03-17 22:12:45 0
Obecnie relizowany jest projekt "Ni/e biańska Jer/ o z olima" ("No/ w y Iz/ r ael") czyli wysiedlenie Ukr z ich kraju i zasiedlenie ich potomkami ch/ a z arów, którzy w IX wieku przeszli na ju/ d a i zm i od tej pory zaczęto ich nazywać yda mi, mimo iż nimi nie są. Do tego przyczynia się lobby sekty Cha/ bat Lub awicz (silne na Ukr, w Ros, USA, Izrae i Pol). Temu wysiedleniu sprzyjają pol władze (Ukraińcy mają mieć lepiej w naszym kraju po to, aby nie chcieli wracać do siebie)....WIĘCEJ W FILMIE NA CDA : "Zbigniew Kękuś - Tajne porozumienie Izrael-Ukraina" oraz "Tajemnice sekty Cha/ b ad Lub a/ wicz." Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie