+ Napisz wiadomość
270584 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
5 stycznia 2018 r. przyszłość eMisji stanęła pod znakiem zapytania. Jakie są nasze dalsze plany? Co z budową studia i gdzie można nas oglądać? A także wiele innych pytań, które często zadajecie w wiadomościach prywatnych i komentarzach. Na wszystkie z nich postaram się w tym materiale udzielić konstruktywnej odpowiedzi. 

==========LINKI==========

Zbiórka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Serwis patronów: https://patronite.pl/emisjatv
Kontakt & PayPal: redakcja@emisja.tv
Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv
Kanał na CDA: https://www.cda.pl/emisjatv

Link do archiwalnego nagrania z obrazem:
https://www.youtube.com/watch?v=MXNav6ptz58

Konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi:
20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 (tytułem wpłaty: dla eMisji)33:001080p 927 33:00Co dalej z eMisją? 1080p

Dodał: eMisjaTv

Ten film jest apelem do wszystkich Polaków, aby wspólnie zaprotestować przeciw cenzurze w mediach społecznościowych i wymusić na ustawodawcy zmiany prawne, dzięki którym monopoliści pokroju YouTube czy Facebooka będą musieli przestrzegać polskiego prawa. 

To jest druga wojna o ACTA, czyli odłączaniu z sieci niepokornych jednostek. Dziś nawet nie trzeba się odzywać, aby dostać bana. Wystarczy, że zostanie się sklasyfikowanym jako osoba niepożądana. Tak zrobił facebook blokując mnie (Piotra Korczarowskiego) - redaktora naczelnego eMisjiTv oraz Marcina Rolę - redaktora naczelnego wRealu24, dwóch dużych i dobrze rozpoznawalnych niezależnych telewizji internetowych. Podobno nie spełniamy standardów społeczności - kiedy, jakich i gdzie? Nie doprecyzowano. W tym samym czasie zniknęły kolejne kanały z YouTube, a inne dostały różnego rodzaju ograniczenia. Skala zjawiska jest już tak szeroka, że nikt nie może być pewien swojej obecności w Internecie. 

Nie składamy jednak broni! Organizujemy strukturę zrzeszającą wszystkich niezależnych dziennikarzy i publicystów. Chcemy zmian prawnych, które będą bronić zarówno popularnych kanałów jak i tych dopiero rozwijających się. W Internecie wszyscy jesteśmy równi. Zamierzamy rozmawiać o tym problemie ze wszystkimi zainteresowanymi politykami i mediami. Będziemy to czynić na konferencjach, korytarzach sejmowych, a także podczas wiecy na ulicach polskich miast. Nie chodzi o nasz partykularny interes, lecz poczucie wspólnoty, które udało się zbudować w Internecie. Dziś niszczą nas, jutro przyjdą po was. Od tego nie ma ucieczki. Można zmierzyć się z tym problemem lub dać za wygraną i przegrać batalię o wolność słowa. Na tym polu stoimy w pierwszej linii, ale gorąco wierzę, że będziecie zaraz za nami, drodzy rodacy! 

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv33:001080p 2413 33:00Druga wojna o ACTA. Będziemy walczyć! 1080p

Dodał: eMisjaTv

To historyczna chwila w polskim Internecie, kiedy kilkudziesięciu twórców konkurencyjnych wobec siebie kanałów deklaruje wzajemne wsparcie i godzi się na współdziałanie w kluczowej sprawie, którą jest walka z postępującą cenzurą. 

========== LINKI ==========

Fanpage IPC: https://www.facebook.com/PrzeciwCenzurze

Zbiórka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-em...
Serwis patronów: https://patronite.pl/emisjatv
Kontakt & PayPal: redakcja@emisja.tv
Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv
Kanał na CDA: https://www.cda.pl/emisjatv


Konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi:
20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 (tytułem wpłaty: dla eMisji)45:001080p 261 45:00Inicjatywa #Przeciw Cenzurze 1080p

Dodał: eMisjaTv

20 stycznia 2018 roku w Warszawie założono Inicjatywę Przeciw Cenzurze zrzeszającą niezależnych dziennikarzy, vlogerów, bloggerów, publicystów i twórców ocenzurowanych przez globalne media społecznościowe. 

Na miejscu zorganizowano konferencję prasową. Przedstawiciele IPC wskazali, że nie ma możliwości odwołania się, czy dochodzenia swoich praw przed polskimi sądami. Blokowani twórcy zwrócili uwagę na potrzebę unormowania działania prywatnych monopoli na rynku polskim.

Głos zabrał również Poseł RP Robert Winnicki zwracając uwagę na zagrożenie dyktatury globalnych koncernów takich jak YouTube, Facebook, czy Twitter. 

Znany twórca Krzysztof "Ator" Woźniak zwrócił uwagę na zakłamanie i perfidię w wykonaniu administratorów wspomnianych mediów, którzy z jednej strony tolerują wulgaryzmy i skrajną patologię kanałów dedykowanych niepełnoletnim użytkownikom, a z drugiej strony ograniczają wolność słowa niezależnych twórców.

Piotr Korczarowski z eMisjiTv oświadczył, że inicjatywa będzie walczyć o zmiany w polskim prawie, aby działające na polskim rynku monopole mediów społecznościowych respektowały wolność słowa i nie dyskryminowały ludzi z uwagi na światopogląd.

Poseł RP Jacek Wilk powiedział: "Trzeba sprawy nazywać po imieniu, szczerze i odważnie. Ta narastająca cenzura z jaką mamy do czynienia to jest po prostu rodzaj paskudnej walki politycznej. To co może się wydarzyć najgorszego to sojusz mediów - czwartej władzy z określoną opcją polityczną, a wiemy, że to się właśnie dzieje, bo Komisja Europejska niedawno zawarła porozumienie z mediami społecznościowymi, by te zaczęły walkę z tzw. mową nienawiści. A mową nienawiści jest to, co nie podoba się aktualnie rządzącym i ta walka właśnie narasta". 

Konrad Berkowicz zaznaczył, że jako wiceprezes partii WOLNOŚĆ uznaje prawo właścicieli firm do tworzenia dowolnych warunków usługi ale użytkownicy portali mogą wywierać nacisk konsumencki i ten etap właśnie rozpoczynamy. Dodał również, że umowy zawarte z dostawcami usług są święte i obowiązują obie strony. Żadne wpisy nie uzasadniają dowolnego usuwania kont, na których popularność użytkownicy długo pracowali. 

Marcin Rola przypomniał, że gdyby nie Internet nie poznalibyśmy afery taśmowej, kryzysu nachodźczego, i wielu niejasności związanych z katastrofą rządowego Tupolewa. "Firmy takie jak google, facebook, twitter zarabiają miliony dolarów na Polakach więc muszą przestrzegać polskiego prawa, np art.54 Konstytucji RP, mówiącego o wolności słowa." 

Na koniec głos zabrał Jacek Międlar. "Potrafimy się jednoczyć, by walczyć o fundamentalne wartości i taką wartością jest wolność słowa i prawo wyrażania własnych poglądów. Jeśli wolność słowa nadal będzie łamana przez zagraniczne koncerny, to nie będziemy państwem demokratycznym, tylko będziemy ustawiani w miejscu państwa totalitarnego".

#PrzeciwCenzurze.23:451080p 1120 23:45Konferencja Inicjatywy #Przeciw Cenzurze 1080p

Dodał: eMisjaTv

Zebraliśmy już 1/5 kwoty na nowe studio eMisji. Co prawda chętnych na reklamy nie ma wielu, ale patrioci odpowiedzieli pospolitym ruszeniem. Otrzymaliśmy od Was setki drobnych wpłat i jest to chyba najpiękniejszy scenariusz, jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Wciąż jednak wiele brakuje, dlatego nagraliśmy film, w którym wyjaśniamy co już udało się zrobić, na czym planujemy zaoszczędzić, a co stanowi wydatek konieczny, bez którego nie uruchomimy studia.

Wszystkim, którzy słyszą o nas po raz pierwszy polecamy przejrzeć materiały na zrzutce.pl, gdzie wciąż można nas wesprzeć: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji

WAŻNE: Nie trzeba płacić prowizji na zrzutce! Wystarczy odznaczyć tę opcję! Nie jest ona obowiązkowa.24:001080p 42 24:00Nowe studio eMisji - coraz bliżej celu! 1080p

Dodał: eMisjaTv

Publiczny test studia eMisja połączony z odpowiedziami na pytania widzów.02:15:561080p 861 02:15:56Q&A + testujemy dźwięk 1080p

Dodał: eMisjaTv

Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy oraz autor wielu książek, w tym m.in. bestselleru: "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" zachęca do wsparcia publicznej zbiórki nowego studia telewizji internetowej eMisjaTv. 

Będąc stałym gościem Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi, Sumliński zna się z naszym zespołem od lat. Był też wielokrotnym gościem programów eMisjiTv. W formule "studia na żywo" byłby jednym z publicystów nowego programu. O ile oczywiście uda się zebrać niezbędne fundusze na ten cel. W tej chwili brakuje około 35 tys. zł. Wszystko w Państwa rękach! https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji01:20720p 112 01:20Wojciech Sumliński o wsparciu eMisji 720p

Dodał: eMisjaTv

Gdy na początku marca nagrywaliśmy film o przekroczeniu magicznej bariery 10 tys. widzów, nikt nie podejrzewał, że 2016 rok będzie dla naszej stacji prawdziwym przełomem. A jednak! Po części dzięki naszej ciężkiej pracy, kilku zbiegom okoliczności oraz szeregu niezwykłych wydarzeń kończymy ten rok z ponad setką opublikowanych filmów, niemal 28 tys. subskrypcji oraz 10 mln wyświetleń! Ponadto otworzyliśmy własny portal (http://emisja.tv/programy) oraz konto na Patronite (https://patronite.pl/emisjatv). A skoro o wpłatach mowa, nasi widzowie po raz pierwszy zaczęli regularnie wpłacać niewielkie kwoty na konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi, w którym od 6 lat ma siedzibę nasza redakcja. Przede wszystkim jednak udało się nam wymienić wysłużoną kamerę, dzięki czemu techniczna jakoś naszych produkcji wzrosła i otworzyły się zupełnie nowe możliwości! 

Jaki więc był odchodzący rok? Rozpoczął się wiecami KODu we wszystkich większych miastach Polski. Kilka dni później rozpoczęły się masowe protesty przeciw przyjmowaniu islamskich imigrantów. Reprezentanci obu środowisk nie dali za wygraną aż do końca roku, choć opozycja zrzeszona w KODzie przeszła samą siebie, organizując namiastkę puczu, który Stanisław Michalkiewicz nazwał ciaMajdanem. W międzyczasie świętowaliśmy obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które w tym roku nowe państwowe władze zorganizowały ze sporym rozmachem. Marzec oznacza również święto kobiet, dlatego naszej kamery nie mogło zabraknąć na Manifie, której bohaterki tradycyjnie zasłynęły z absurdalnych wypowiedzi. W kwietniu zrealizowaliśmy obszerny wywiad z Januszem Korwinem - Mikke. Później była rocznica smoleńska i kolejny marsz przeciw islamskim terrorystom. To właśnie na nim poznaliśmy człowieka o pseudonimie Jabłonowski, który szybko stał się gwiazdą Internetu, a jego popularność, pomimo głosów wielu malkontentów, nie słabnie do dziś. Na początku maja w naszym studiu poseł Janusz Szewczak zaprezentował swoją głośną książkę Banksterzy, a w czerwcu na miejscu Szewczaka po raz kolejny zasiadł Grzegorz Braun. Czerwiec przyniósł jeszcze dwa bardzo popularne filmy. Pierwszy z nich dotyczył meczetu, który wzniesiono na Reducie Ordona, a drugi stanowił efekt naszej półrocznej pracy o autorytetach KoDu. Lipiec upłynął pod znakiem rzezi na Wołyniu. Spolegliwość naszego rządu wobec pro-banderowskiej polityki ukraińskich władz wywołała falę protestów, które przerodziły się w miesięcznice wołyńskie. Sierpień to oczywiście godzina W i debata czy powstanie warszawskie miało sens. Do największego starcia na tej płaszczyźnie doszło w murach naszego Stowarzyszenia, gdzie na sali widowiskowej naprzeciw Aleksandra Jabłonowskiego (Olszańskiego) stanął Leszek Żebrowski, który od samego początku powziął sobie cel ośmieszenia i skompromitowania konkurenta. Spore kontrowersje wywołał też wywiad z Albinem Siwakiem, który był co prawda członkiem PZPR, lecz jego obecna pozycja świadczy o tym, że nie należał nigdy do elity, która podczas transformacji zapewniła sobie majątki i tzw. miękkie lądowanie. W sierpniu mówiliśmy też o 5 rocznicy śmierci Andrzeja Leppera. Śmierci, która do dziś nie została wyjaśniona! Pokazaliśmy również przejazd polskich wojsk pancernych, który filmowaliśmy z poświęceniem podczas ulewnego deszczu. Wrzesień upłynął pod znakiem obchodów na Reducie Ordona oraz ostrych wypowiedzi Jabłonowskiego (Olszańskiego) o decyzjach Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Pod koniec miesiąca rozpoczął się też głośny proces Piotra Rybaka oskarżonego o spalenie kukły żyda podczas manifestacji na rynku we Wrocławiu. Październik to z kolegi CETA, czyli umowa Unii Europejskiej z Kanadą, której założeniem było zacieśnienie wymiany handlowej, a bezpośrednią konsekwencją tzw. trybunały arbitrażowe oraz import GMO. Miesiąc ten zaczęliśmy jednak wykładem prof. Jerzego Roberta Nowaka o Źródłach żydowskiego antypolonizmu, a zakończyliśmy Uspokojeniem autorstwa Juliusza Słowackiego w wykonaniu aktora - Eugeniusza Korczarowskiego. 

(Tutaj ciąg dalszy artykułu: http://emisja.tv/programy/2016-podsum...)01:301080p 1041 01:30[2016] Podsumowanie roku z eMisjąTv 1080p

Dodał: eMisjaTv

Nie wszędzie zdołaliśmy dotrzeć w tym roku, ale i tak naszej kamerze udało się uwiecznić cały szereg istotnych wydarzeń. Były protesty, marsze i manifestacje, ale i wykłady, felietony oraz konferencje. Na naszej antenie gościli m.in. Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński, Rafał Ziemkiewicz, Jerzy Robert Nowak, Janusz Korwin-Mikke, Jan Przybył, Marian Miszalski, Zygmunt Miernik, Marian Piłka, Artur Wosztyl, Jacek Międlar, Piotr Rybak, Jarek Bogusławski a także Jayda Fransen i Donald Trump! 

To był naprawdę trudny rok. Dwukrotnie próbowano zniszczyć naszą kamerę. Najpierw w Hajnówce, a potem - niestety skutecznie - pod Wrocławiem. Pełną sprawność odzyskała dopiero w listopadzie. Wcześniej jednak musieliśmy zmienić siedzibę. Rozpoczęła się publiczna zbiórka funduszy na nowe studio eMisjiTv. Natomiast w grudniu YouTube wystosował ostrzeżenie za treść kanału, wyłączając kilkadziesiąt filmów. Na koniec ABW wezwało na przesłuchanie naszego redaktora naczelnego. Mimo to ostatnie 12 miesięcy należy zaliczyć do udanych. Zrealizowaliśmy niemal 100 materiałów filmowych, a liczba subskrypcji zbliżyła się do 40 tys. Otrzymaliśmy też całą masę wiadomości i komentarzy od widzów! To najlepszy dowód, że nasza praca ma swoją wartość i jest wykonywana z pożytkiem dla Polski. 

Powyższy film dedykujemy Dariuszowi Jaworskiemu, autorowi kanału Sumienie Narodu, który niedawno stracił swój cały dorobek filmowy w Internecie. Przez cały 2017 rok spotykaliśmy się z Darkiem wielokrotnie podczas wielu publicznych wydarzeń. Teraz musi on budować swój kanał od zera: https://www.youtube.com/channel/UCnXODpYXLxNhlBuZXUE1mnw/videos?disable_polymer=1

=====================================================
Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy:  20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

eMisjaTv - wierzymy w Polskę!03:001080p 672 03:00[2017] Podsumowanie roku z eMisjąTv 1080p

Dodał: eMisjaTv

To był emocjonujący rok, który upłynął pod znakiem protestów przeciw amerykańskiej ustawie 447 i walki o przetrwanie polskiego rolnictwa. Internauci walczyli z wszechobecną cenzurą, a publicyści szukali kolejnych sal, gdzie mogą spotkać się ze swoimi czytelnikami. Studenci nie chcieli marksizmu na uczelniach, a starszej daty patrioci protestowali przeciw honorowaniu oszczerstw Adama Michnika i Olgi Tokarczuk. Było też sporo dyskusji na temat relacji polsko-ukraińskich oraz towarzyszących im marszy upamiętniających ofiary banderowców. Atmosferę podgrzewała afera SKOK Wołomin oraz wydarzenia na Podkarpaciu, w tym kilka zagadkowych śmierci. Eksperci apelowali o ocalenie polskich złóż naturalnych oraz wyjaśniali dlaczego przedsiębiorcy potrzebują powołania samorządu gospodarczego. Największym zainteresowaniem na naszej antenie cieszyła się jednak Konfederacja, która wzbudziła wielkie nadzieje wśród Polaków. 

Dziękujemy, że spędziliście Państwo ten rok z nami i liczymy, że w nadchodzącym 2020 roku będziemy się widzieć jeszcze częściej! 

Redakcja eMisjiTv życzy Państwu wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku, prawdziwego staropolskiego zdrowia i siły niezbędnej do stawienia czoła wszystkim przeciwnościom losu. Niech nasza Ojczyzna rozkwita siłą swych obywateli, a każdy z nas niech odnajdzie tu miejsce, do którego zawsze będzie chciał wracać.03:001080p 16 03:00[2019] Podsumowanie roku z eMisjąTv 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] To już kolejny rok, który spędziliśmy razem z Państwem. 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze, lajki i udostępnienia. Mamy nadzieję, że jako niezależne, obywatelskie media, spełniliśmy Państwa oczekiwania. W nowym roku dołożymy jeszcze większych starań, by nasze produkcje były nie tylko ciekawe tematycznie, ale i atrakcyjne technicznie. Robimy co w naszej mocy by stworzyć realną konkurencję dla reżimowych środków masowej informacji. Cel ten osiągniemy jedynie z Państwa wsparciem, o które prosimy i jednocześnie dziękujemy! 

Życzymy Państwu, aby 2015 r. okazał się przełomowym dla polskiej myśli politycznej, patriotycznej, gospodarczej i ekonomicznej. Byśmy wszyscy poczuli się dumni i szczęśliwi w naszej Ojczyźnie i mogli spokojnie budować własną przyszłość.

Zespół eMisjiTv
https://www.youtube.com/eMisjaTv/about04:00720p 388 04:00eMisjaTv - 2014 - Podsumowanie Roku 720p

Dodał: eMisjaTv

Dlaczego naszym kanałem interesuje się ABW? Co ma z tym wspólnego  znany demagog z Lublina? I jakie plany szykuje Johnny Daniels wobec polskich patriotów? Piotr Korczarowski opowiada o pracy dziennikarza telewizji internetowej, planach rozwoju eMisji, naciskach służb specjalnych, mordach politycznych i "ruskiej agenturze".

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy:  20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv50:001080p 194 50:00Żyjemy w bandyckim państwie! 1080p

Dodał: eMisjaTv