+ Napisz wiadomość
416403 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
Kolejny marsz KOD’u i znów te same lotne hasła o wolności i demokracji, a pod nimi czysta hipokryzja! Wedle protestujących Balcerowicz był zbawcą polskiej gospodarki, a Wałęsa prawdziwym bohaterem. Rząd PO mógł robić z Polakami wszystko, byle w świetle prawa, a Trybunał Konstytucyjny, choć powstał w PRL z nadania generałów Kiszczaka i Jaruzelskiego, jest najważniejszym elementem wolnej i demokratycznej Polski.

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv14:301080p 1050 14:30"Plusy dodatnie i plusy ujemne" KODu 1080p

Dodał: eMisjaTv

Dziś mija 5 lat od śmierci legendarnego przywódcy Samoobrony - Andrzeja Leppera. Wciąż nie wiemy dlaczego zginął, lecz pewne jest jedno - nie popełnił samobójstwa.08:00720p 756 08:005. rocznica śmierci Andrzeja Leppera 720p

Dodał: eMisjaTv

13 Grudnia, czyli rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce jest zdaniem narodowców najlepszą datą, aby nawoływać do delegalizacji Sojuszu Lewicy Demokratycznej, największego bastionu post-komunistów w polskim parlamencie. 

W ramach ogólnopolskiej akcji dekomunizacyjnej grupa działaczy Narodowej Łodzi zorganizowała pikietę pod siedzibą partii, podczas której przewodniczący łódzkiego ruchu narodowego Adam Małecki odczytał oświadczenie Młodzieży Wszechpolskiej dot. zbrodniczej ideologii, której spadkobiercami są członkowie partii Leszka Millera. 

Grupa łódzkich narodowców w ramach przygotowanego happeningu publicznie podarła i zdeptała flagę Związku Radzieckiego oraz wzniosła szereg antykomunistycznych haseł. 

Dzisiejsza akcja jest jedynie zapowiedzią wielkiego łódzkiego marszu: Idzie Antykomuna, który środowiska narodowe zapowiedziały na 15 grudnia.04:33720p 47 04:3313 Grudnia narodowcy delegalizują SLD 720p

Dodał: eMisjaTv

Film przedstawia rekonstrukcję wydarzeń w Łodzi z grudnia 81 roku, kiedy to oddziały milicji przy wsparciu zomo wdarły się do siedziby łódzkiej Solidarności i spacyfikowały jej działaczy. Pomimo, iż od tamtych wydarzeń minęło już 30 lat, podobieństwo do zajść jakie miały miejsce w Warszawie 11 listopada jest przerażające. Wygląda na to, że historia może po raz kolejny zatoczyć krąg...07:46720p 90 07:4630 rocznica wprowadzenia stanu wojennego 720p

Dodał: eMisjaTv

14 kwietnia 1934 r. powstał Obóz Narodowo-Radykalny - awangarda swoich czasów i najprężniej działająca organizacja narodowa okresu międzywojennego, walcząca czynnie z okupantem niemieckim i sowieckim w czasie II wojny, organizacja której tradycja i ideały, pomimo dziesięcioleci komunizmu, przetrwały. Dziś przeżywają swój renesans.
(źródło: http://onr.com.pl)

Kulminacją obchodów 80 rocznicy powstania ONR był łódzki marsz, który przeszedł ulicami miasta 26 kwietnia 2014 r.04:221080p 174 04:2280 lat Obozu Narodowo Radykalnego 1080p

Dodał: eMisjaTv

W setną rocznicą powrotu Polski na mapy Europy ponownie rozgorzała dyskusja, kiedy tak naprawdę powinniśmy obchodzić narodowe święto niepodległości. Większość Polaków bez wahania wymieni dzień 11 listopada, ale czy to na pewno właściwa data? 

Środowiska związane z partią Wolność od lat promują datę 7 października, ponieważ tego dnia 1918 r. Rada Regencyjna, powołując się na 14 punktów prezydenta USA – Woodrowa Wilsona, zapowiedziała niepodległość Polski. Pięć dni później nastąpiło przejęcie z rąk okupantów władzy zwierzchniej nad wojskiem. Dopiero po miesiącu przekazano ją w ręce Józefa Piłsudskiego. 

Historycy związani z obozem Narodowej Demokracji wskazują, że Rada Regencyjna sprawowała władzę w zastępstwie króla, którego miała wybrać po pełnym odrodzeniu struktur państwa. Stało się inaczej, ale w czasie rządów Rady podjęto szereg procesów państwotwórczych, dzięki którym Józef Piłsudski otrzymał władzę nad zorganizowanym tworem administracyjnym. Tak więc do 11 listopada Polska istniała już ponad miesiąc i prężnie się rozwijała. 

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada Sejm Polski uchwalił dopiero w 1937 roku.  Obchodzono je przed wojną zaledwie dwa razy i już wtedy pojawiły się opinie, że jest to impreza obozu sanacji mająca na celu zdyskredytowanie zasług narodowców na rzecz Józefa Piłsudskiego, który nawiasem mówiąc 11 listopada nie dokonał absolutnie niczego.  Z najnowszych badań wiemy, że marszałek pojawił się w Warszawie 10 listopada, a komendę nad wojskiem polskim objął 12 listopada. Skąd zatem wziął się pomysł święta 11 listopada? Otóż tego dnia w lesie Compiegne delegacje ententy i Niemiec podpisały rozejm, kończąc tym samym I wojnę światową. 

Czy zatem powinniśmy bojkotować dzień 11 listopada? To już zupełnie inna kwestia, którą wyjaśnić próbują rozmówcy Piotra Korczarowskiego w reportażu: „100 lat wolnej i suwerennej Polski?”.20:001080p 658 20:00100 lat wolnej i suwerennej Polski? 1080p

Dodał: eMisjaTv

"Narodowa Łódź" ma powody do dumy. Organizowany od wielu lat antykomunistyczny marsz pamięci ofiar stanu wojennego cieszy się coraz większą frekwencją. Można już uznać, że demonstracja przybrała charakter ogólnopolski, ponieważ na ten dzień do "czerwonej" Łodzi ściągają patrioci z całej Polski!

Warto jednak wiedzieć, że ów marsz stanowi zwieńczenie całego tygodnia "antykomuny", w którym co roku narodowcy zapraszają na szereg wykładów, prelekcji, pokazów filmowych, happeningów, turniejów, a nawet koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na prezenty dla wychowanków łódzkich domów dziecka. 

Na tegoroczny pochód przyjechała spora część członków rady programowej Ruchu Narodowego, co może oznaczać, że Łódzka "antykomuna" stanie się drugą najważniejszą manifestacją w Polsce, zaraz po warszawskim Marszu Niepodległości. 

13 grudnia jest bowiem bolesną datą dla narodu polskiego, nie tylko ze względu na wprowadzenie stanu wojennego, lecz również zrzeczenie się suwerenności poprzez parafowanie Traktatu Lizbońskiego. 

Cieszy natomiast fakt, że pomimo tak niesprzyjającej aury, tj. zimna, wiatru i ciemności, co roku marsz "antykomuny" rozrasta się o kilkaset osób, albowiem narodowcy, wbrew oczekiwaniom władz, nie tylko nie dają za wygraną, ale wręcz rosną w siłę!05:151080p 155 05:15Antykomuna - relacja z marszu 1080p

Dodał: eMisjaTv

Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela - to hasło IX edycji odbywającego się w Łodzi marszu Antykomuny, który co roku w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przechodzi głównymi ulicami miasta. 13 grudnia Polska jako jeden z ostatnich krajów UE przyjęła również Traktat Lizboński, co przez niektóre środowiska patriotyczne zostało odebrane jako nowy akt zdrady. W tegorocznym marszu po raz pierwszy położono tak silny nacisk na sprzeciw wobec dyktatu Brukseli, co miało również dowieść, że czasy się zmieniają, a Polska nadal nie jest suwerenna.10:00720p 213 10:00Antykomuna 2015 720p

Dodał: eMisjaTv

Wiceprezydent Marek Cieślak poinformował radnych, że zostanie im przekazana analiza przedprywatyzacyjna ZWiK. 

Przypomnijmy, że radni nie chcieli zajmować się prywatyzacją ZWiK póki nie poznają tego dokumentu. Tymczasem Urząd Miasta Łodzi informował ich, że mogą z niego skorzystać tylko w urzędzie. Dokument nie miał być upowszechniany ze względu na zawarte w nim dane, które miały być wykorzystywane przy ewentualnej prywatyzacji. 

Uchwała obywatelska przeciwstawiająca się prywatyzacji ZWiK została zdjęta głosami radnych PO z obrad sesji Rady Miejskiej. Pracownicy ZWiK obecni na balkonie sali obrad wygwizdali radnych. Krzyczeli "złodzieje" i... odśpiewali hymn Polski. 

Po zdjęciu uchwały w sprawie ZWiK radny Tomasz Trela (SLD) zawnioskował o wprowadzenie do porządku obrad informacji wiceprezydenta Marka Cieślaka o zamiarach prywatyzacji ZWiK. Wniosek nie uzyskał większości. Wtedy pracownicy ZWiK zaczęli skandować "Zdanowska musi odejść" i "Wywieziemy was na taczkach". Przewodniczący rady Tomasz Kacprzak próbował uspokajać zebranych.02:47720p 199 02:47Awantura o wodę 720p

Dodał: eMisjaTv

„Macie prawo do obrony degeneratów, tylko się zastanówcie czy dobrze robicie” – mówił do przyjaciół Władysława Frasyniuka Jarosław Bogusławski, jeden z organizatorów protestu pod domem „legendy Solidarności”. 

„Obiecuję wam, że od dzisiaj co tydzień będziemy odwiedzać wasze osiedla i będziemy doglądać skąd macie pieniądze na takie wspaniałe wille. (…) Dorobiliście się na krzywdzie ludzkiej. Także na mojej krzywdzie, kiedy jako przedsiębiorca zostałem oszukany na 2 mln zł. (...) Będziemy tych złodziei ścigać. Przyjeżdżać pod ich domy w niedzielne popołudnia, aby wszyscy sąsiedzi dowiedzieli się, kim ci ludzie są” – deklarował w obecności mediów Piotr Rybak. 

Słowa te wywołały sporą agresję niektórych mieszkańców. Część z nich próbowała zakrzyczeć protest, inni machali konstytucją RP. Pojawiły się także obelgi i wyzwiska. W końcu jeden z sąsiadów Władysława Frasyniuka rzucił się na naszego operatora, próbując zniszczyć kamerę eMisjiTv. Rękoczynów nie powstrzymał nawet fakt, że wokół stało wielu funkcjonariuszy policji, którzy byli świadkami całego zdarzenia. Teraz człowiek ten odpowie karnie za swój czyn.20:001080p 173 20:00Awantura pod domem Władysława Frasyniuka 1080p

Dodał: eMisjaTv

Zimno i ciemno, ale głośno i radośnie - tak zwykle wygląda marsz Antykomuny, który każdego roku w okolicach 13 grudnia przechodzi przez centrum Łodzi. Organizatorzy manifestacji potępiają autorów stanu wojennego, wspominają ofiary i przestrzegają przed rewizją historii. Tym razem było nieco inaczej. Po raz pierwszy można stwierdzić, że komunistyczny beton popękał. Nie żyją już generałowie: Jaruzelski i Kiszczak, a polityczna postkomuna po raz pierwszy w historii III RP nie ma swojej reprezentacji w parlamencie. To jednak nie koniec drogi. Narodowcy twierdzą, że zamyka się jeden rozdział w historii, a otwiera kolejny, równie niebezpieczny. Jak na ironię, właśnie 13 grudnia prezydent Lecz Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, przekazując tym samym naszą suwerenność w ręce władz Unii Europejskiej. Tym samym łódzka Antykomuna powoli zmienia swój charakter. W miejscu haseł przeciw Polsce Ludowej pojawiają się nowe, antyunijne. A więc wczoraj Moskwa, dziś Bruksela.04:20720p 196 04:20Beton popękał! Antykomuna 2016 720p

Dodał: eMisjaTv

Zdaniem Grzegorza Brauna środowiska związane z "Gwiazdą Śmierci", czyli "Gazetą Wyborczą" Adama Michnika, przegrały walkę o młode pokolenie, którego "nie da się już przekabacić na eurokołchoz". Jeszcze do niedawna przeciw młodym patriotom sprawdzała się formuła podsycania konfliktu wewnętrznego, lecz dziś nawet "zamach smoleński" nie wywołuje już skrajnych emocji. Coraz silniej współgrający naród próbowano rzucić w wir wydarzeń na Ukrainie. Czego jednak nie udało się zrobić rękami banderowców, teraz mogą dokonać muzułmanie.09:00720p 218 09:00Braun: Młodzież wybiera Polskę 720p

Dodał: eMisjaTv

We wtorek 12 marca doszło do niecodziennego zdarzenia w budynku TVP w Łodzi. Do gmachu przy ul. Narutowicza wkroczyło czterech działaczy  "Komitetu Obrony Sprawiedliwości", aby zamanifestować swe oburzenie wynikłe ze zignorowania ich konferencji prasowej przez dziennikarzy TVP.

Wyposażeni w megafon, zdeterminowani i zdecydowani wygłosić swą mowę do końca członkowie KOSu wywołali niemałe zamieszanie. Akcja przyniosła jednak skutek, ponieważ na miejscu zjawiły się media, które nie raczyły stawić się na wcześniejszej konferencji.

Okupujący hol w budynku mężczyźni podkreślali, że chodzi im przede wszystkim o telewizję publiczną, która jest dobrem wspólnym wszystkich Polaków i powinna reprezentować ich działania. 

Pikietujący oznajmili, że konferencja zwołana była w celu przedstawienia lokalnej społeczności metod Urzędu Miasta w walce z ich akcją zbierania podpisów pod obywatelskim wnioskiem o referendum nad odwołaniem prezydent miasta Hanny Zdanowskiej. Przyznali, że przeciwko nim skierowano policję, która skutecznie przeszkadzała w zbieraniu podpisów.05:19720p 149 05:19Bunt pod gmachem TVP 720p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Marsz Niepodległości to nie tylko młodzi ludzie z Ruchu Narodowego, czy piłkarscy kibice. To także weterani starć z "komuną", świadomi ciągłej obecności wroga, mimo zmiany metod walki. Jak sami twierdzą: "niczego już się nie boją".03:101080p 423 03:10Całe życie walczę z bolszewią! 1080p

Dodał: eMisjaTv

6 maja na Wydziale Zarządzania UŁ zorganizowano debatę kandydatów do PE, w której wzięły udział tzw. "jedynki" lub "lokomotywy" łódzkich list największych ugrupowań. Spotkanie dotyczyło pomocy dla Ukrainy. Ku zdziwieniu większości słuchaczy przedstawiciele PO, PiS i SLD zajęli jednolite stanowisko wobec naszych wschodnich sąsiadów tj. napiętnowanie Rosji przy jednoczesnym wsparciu politycznym i finansowym ukraińskiej opozycji. Gdy przyszedł czas zadawania pytań obecni na sali nie pozostawili suchej nitki na kandydatach do PE. Całe spotkanie nagrywane było przez łódzki oddział TVP jednak w reportażu nie wspomniano nawet słowem o krytyce, która posypała się z sali.  A jednak nie było nawet jednej pozytywnej oceny stanowiska zajętego przez czołowych polityków łódzkiego SLD, PiS i PO. Dlaczego TVP ocenzurowała najważniejszy fragment debaty, pozostawiamy państwa ocenie. Jednocześnie zachęcamy do porównania powyższego nagrania z materiałem "Łódzkiej Trójki". Tutaj link: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/06052014-2200/1510075313:08720p 180 13:08Co wycięto z reportażu TVP? 720p

Dodał: eMisjaTv

W ramach "Tygodnia Antykomuny" łódzcy narodowcy zorganizowali pikietę pod siedzibą Gazety Wyborczej, przyznając jej dziennikarzom czerwoną kartkę za szereg kłamstw, manipulacji i nadużyć cechując artykuły w gazecie. 

Podczas pikiety, narodowcy skandowali znane wszystkim hasło: "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika", które chętnie podchwyciła także grupka przechodniów. 

Organizatorzy przeczytali też listę artykułów GW szkalujących polską tradycję i historię lub uderzających w środowiska patriotyczne. Każdy z ich autorów dostał od demonstrantów czerwoną kartkę.

Na koniec przywołano św. Mikołaja, który przybył z wiązką rózg dla pracowników Agory, jednak nikt nie podjął się odebrania "prezentu".02:36720p 320 02:36Czerwona kartka dla Gazety Wyborczej 720p

Dodał: eMisjaTv

Mimo, że 8 marca powinien kojarzyć się z dniem szczególnego szacunku do kobiet, które doceniamy za poświęcenie na rzecz budowy rodziny, społeczeństwa i narodu, coraz częściej przebiega on pod znakiem buntu feministek tropiących faszystów i ksenofobów, walczących o prawa gejów i lesbijek oraz aborcję na życzenie. 

W tym roku lewicowe działaczki wspierane przez aktywistów LGBT oraz członków KOD i Obywateli RP wystąpiły z postulatem zmiany nazwy centralnego ronda w Warszawie. W miejsce dotychczasowego patrona, niekwestionowanego ojca polskiej niepodległości, Romana Dmowskiego, miałaby pojawić się nazwa „Rondo Praw Kobiet”. Aby zwrócić uwagę na ten pomysł feministki zorganizowały akcję „Disco przeciw nienawiści”, której głównym punktem była dyskoteka na wspomnianym rondzie.  Mimo paraliżu komunikacyjnego na głównych arteriach stolicy oraz kilkudziesięciominutowych objazdach komunikacji miejskiej organizatorzy imprezy twierdzili, że odnieśli sukces. 

Uczestnicy akcji pytani, dlaczego akurat Roman Dmowski ma zniknąć z przestrzeni publicznej odpowiadali, że „to faszysta”, „nikt istotny dla kobiet”, a nawet Polski! Ponadto zadedykowano mu najważniejsze rondo w stolicy, a feministki chciałyby coś równie wielkiego na stulecie uzyskania praw wyborczych przez kobiety.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!!
Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/11:001080p 196 11:00Disco feministek na rondzie Dmowskiego 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] 13 grudnia, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, do Warszawy zjechały tysiące patriotów by zaprotestować przeciw wątpliwym wynikom wyborów, nadużyciom w obwodowych komisjach oraz represjom zastosowanym wobec dziennikarzy.07:20720p 108 07:20Dlaczego Polacy wyszli na ulice? - reportaż 720p

Dodał: eMisjaTv