+ Napisz wiadomość
260207 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-01-04
W ciągu ostatnich lat nasiliły się ataki na dobre imię Polski oraz próby rewizji historii przypisującej Polakom udział w zbrodniach II wojny światowej. Proceder ten ma głębokie uzasadnienie biznesowe, u którego podstaw leży próba wyłudzenia od naszej ojczyzny wyimaginowanych roszczeń za mienie bezspadkowe pozostawione na ziemiach polskich przez ofiary holocaustu. 

O przemyśle holocaust powstało już wiele publikacji, dlatego intencje kreatorów tego nekrobiznesu są już dobrze znane i czytelne. Niezrozumiały jest jednak fakt, że rząd polski, w dodatku mieniący się także „patriotycznym” nie tylko pozwala na próby rewizji historii ze strony m.in. izraelskich polityków, ale też współpracuje z tzw. „polakożercami” uczestniczącymi w nagonce na dobre imię Polski. 

Zdaniem prof. Jerzego Roberta Nowaka rząd Prawa i Sprawiedliwości jest najbardziej prożydowskim rządem w Polsce od czasów kierownictwa Minca i Bermana. Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość wybrane do władzy głosami polskich patriotów ostentacyjnie lekceważy interes narodowy ulegając wpływom żydowskiego lobby? O tym w najnowszym odcinku z cyklu: „Dokąd Zmierzamy”. 

Na program zaprasza prowadzący – Kamil Klimczak

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!!
Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/40:001080p 108 40:00Dokąd Zmierzamy - Polakożercy w natarciu 1080p

Dodał: eMisjaTv

Przywódczyni frontu przeciw ideologii "Gender", Beata Kempa z Solidarnej Polski opowiada o korzeniach forsowanego przez Zachód trendu poszukiwania własnej płci. Nie tylko tej fizycznej, ale i społecznej, psychicznej i kulturowej. 

Odważna pani poseł, ale także żona i matka przedstawia szereg zagrożeń, które niesie ze sobą "Gender". Tłumaczy także w jaki sposób należy walczyć z tą niebezpieczną ideologią.

Ponadto w rozmowie: Gdzie przebiega różnica płci i dlaczego muszą ją znać nawet kilkulatki, a skoro z naszą edukacją seksualną jest tak źle, to jak to się stało, że jeszcze nie wyginęliśmy?

Odpowiedzi na te i inne pytania w programie "Dokąd Zmierzamy". 
Z Beatą Kempą rozmawia Piotr Korczarowski25:41720p 198 25:41Dokąd Zmierzamy - [3] - Beata Kempa 720p

Dodał: eMisjaTv

Czy grozi nam finansowa niewola? Na to pytanie w odcinku specjalnym z centrum Rzeszowa odpowiada specjalista w zakresie finansów i bankowości - Józef Kamycki.

A ponadto w programie: Skąd biorą się pieniądze, czym jest dług publiczny, dlaczego Polska zapożycza się w zagranicznych bankach i dlaczego Rada Polityki Pieniężnej nie działa zgodnie z racją stanu. 

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w najnowszym odcinku z cyklu: "Dokąd zmierzamy?". 
Zapraszam serdecznie - Piotr Korczarowski36:53720p 512 36:53Dokąd Zmierzamy - [4] - Józef Kamycki 720p

Dodał: eMisjaTv

Czym jest bezpieczeństwo energetyczne i w jakim stopniu zależy ono od umów handlowych z Rosją? Czy Polska powinna podążać za wytycznymi rozwiniętych krajów Zachodu czy pójść drogą Chin?Jakie znaczenie ma dla naszego kraju dywersyfikacja rynku paliw i czy jest to przedsięwzięcie opłacalne, a także ile kosztuje nas polityka zagraniczna? 

Na te i inne pytania odpowiada nasz gość - ekspert od światowych rynków paliw i polityki energetycznej - Andrzej Szczęśniak.33:001080p 400 33:00Dokąd Zmierzamy - [5] - Andrzej Szczęśniak 1080p

Dodał: eMisjaTv

Jak uzdrowić polską gospodarkę? Czy istnieją narzędzia, które pozwolą nam wyjść z kryzysu? Jak odzyskać polski kapitał z zagranicznych banków? Jak ratować naród by nie znalazł się na ulicy, a także na ile trzeba zmienić swe myślenie, by przyjąć kurs na normalność? 

Na te i inne pytania w dzisiejszym odcinku odpowie Izabela Litwin - ekonomistka i doradca podatkowy oraz współtwórca nowego kierunku studiów podyplomowych "Nawigatorzy Jutra".25:501080p 324 25:50Dokąd Zmierzamy - [6] - Izabela Litwin 1080p

Dodał: eMisjaTv

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Z grona anty-systemowych kandydatów na urząd prezydenta RP Jacek Wilk (KNP) ma być może najsłabszą rozpoznawalność, lecz jest to człowiek nader ciekawy. Charakteryzuje go życiowy pragmatyzm i szerokie spektrum zainteresowań. 

W odcinku tym dowiecie się Państwo co myśli kandydat Kongresu Nowej Prawicy o polskim prawie, ulgach i podatkach, prywatyzacji lasów, zwrocie pożydowskiego mienia, kondycji naszej armii i roli Polski na arenie międzynarodowej. 

Serdecznie zapraszam! - Piotr Korczarowski40:00720p 285 40:00Dokąd Zmierzamy - [8] - Jacek Wilk 720p

Dodał: eMisjaTv

Po rozmowie z JKM można spodziewać się wszystkiego, oprócz tego czego człowiek się spodziewa. Tak mniej więcej można streścić wywiad-rzekę z krulem polskiej prawicy. 

W rozmowie z Piotrem Korczarowskim Janusz Korwin-Mikke wyjaśnia czym się różnią kobiety od feministek, opowiada o polskiej rusofobii, paradoksach KODu, islamskich terrorystach, żydowskich mordercach, podziale na państwo prawa i demokracji oraz wojnie domowej, do której wkrótce może dojść w naszym kraju.

Takiego wywiadu nie wyemituje żadna telewizja! Specjalnie dla eMisjiTv - Janusz Korwin Mikke bez cenzury. To po prostu trzeba zobaczyć!55:00720p 1115 55:00Dokąd Zmierzamy - [12] - Janusz Korwin-Mikke 720p

Dodał: eMisjaTv

Chyba nie ma drugiego człowieka w Polsce, który mógłby się poszczycić tak zawrotną karierą! Albin Siwak, chłopak z Mazur (ale urodzony w Wołominie), ciężko raniony w pożodze wojennej, decyduje się na wyjazd do zrujnowanej stolicy, aby ją odbudować. Tam jako przodownik pracy zostaje doceniony i awansowany na brygadzistę. Będąc w sile wieku wstępuje do PZPR, gdzie szybko pnie się do góry, ustawiając komunistów po kątach. Sam głęboko wierzący, zawsze staje po stronie ludzi, broni praw pracowniczych. W końcu zostaje oddelegowany na placówkę dyplomatyczną w Libii. Dziwnym trafem zbiega się to z okresem przemian w Polsce. Transformacja czyni go człowiekiem niepożądanym wśród elit, a ludzie powoli zapominają...

Dziś jednak powraca w wyjątkowej rozmowie z Piotrem Korczarowskim, gdzie ujawnia sekrety swego życiorysu i odkrywa jak to w tej komunie było naprawdę.01:30:00720p 1348 01:30:00Dokąd Zmierzamy - [16] - Albin Siwak 720p

Dodał: eMisjaTv

Spalił kukłę Georga Sorosa, teraz grożą mu 2 lata więzienia! 
Piotr Rybak, przedsiębiorca, działacz polityczny i społecznik. Znany ze swych ostrych wypowiedzi, twarzą w twarz, do najwyższych urzędników w państwie. Były działacz Ruchu Kukiza, przyjaciel Zbigniewa Stonogi, oburzony. Bezwzględnie niszczony przez Gazetę Wyborczą jako antysemita i prowokator. 

Wkrótce rusza jego proces. Wyrok? Nawet 2 lata więzienia, jeśli prokurator udowodni Rybakowi, że kukła przedstawiała żyda. 

Dlaczego za spalenie tekturowej kukły można trafić do więzienia, a za niszczenie polskiej gospodarki pozostaje się bezkarnym? O tym w najnowszym odcinku z cyklu Dokąd Zmierzamy. 

Program prowadzi Piotr Korczarowski.55:00720p 1313 55:00Dokąd Zmierzamy - [17] - Piotr Rybak 720p

Dodał: eMisjaTv

Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, w rozmowie z Piotrem Korczarowskim podnosi kwestię spoistości naszego państwa. Po raz kolejny wraca temat tzw. roszczeń żydowskich, których żyrantami są politycy z USA. W tym kontekście obecność wojsk amerykańskich w Polsce wydaje się wręcz niebezpieczna zwłaszcza, że ich stosunkowo niewielka liczba nie zmienia geopolitycznego układu sił, a co za tym idzie, nie wpływa na obronność naszego kraju. Oddziały te mogą jednak pełnić rolę straszaka wobec niepokornych rządów w Polsce. Zdaniem Brauna pierwsze ostrzeżenie zostało już wysłane. Chodzi o wydarzenia przed Sejmem, do których doszło w okolicach świąt Bożego Narodzenia. To było tylko i aż dyscyplinowanie Jarosława Kaczyńskiego oraz jego ministrów. Pokazywanie im jaka jest skala możliwości - mówi Braun. Być może takie właśnie sygnały leżą u podstaw zerwania rozmów z Chinami ws. strategicznego partnerstwa przy budowie tzw. jedwabnego szlaku. Najpierw zarzucono projekt budowy kanału śląskiego, tj. połączenia koryta Odry i Wisły, na którym również zależało naszym południowym sąsiadom z Czech, a chwilę później Polacy usłyszeli, że MON nie sprzeda działki pod terminal kolejowy w Łodzi, gdzie dotychczas rozładowywane są pociągi z Chin.01:05:00720p 1748 01:05:00Dokąd Zmierzamy - [19] - Grzegorz Braun (01. 2017) 720p

Dodał: eMisjaTv

Brak pokory to najpopularniejszy zarzut stawiany przez katolików ludziom odważnym i walczącym. A przecież tak często mówimy w superlatywach o niepokornych dziennikarzach czy politykach. Sytuacja komplikuje się dopiero w kwestii wiary. Czy można bowiem głosić Słowo Boże pozostając niepokornym? Przecież u podstaw naszej religii leży pokuta i bicie się w pierś. Szukanie winy w samym sobie. 

Jacek Międlar, ksiądz objęty suspensą (zawieszeniem) twierdzi, że istnieje wspólny mianownik, a jest nim prawda. Jego zdaniem pokora to nie naiwność, a dobro można budować jedynie na prawdzie. Z tego też względu od dłuższego czasu prowadzi osobistą krucjatę wobec zdrajców, konfidentów i wrogów ojczyzny. Za oręż przyjął słowo, które - jak twierdzi - stoi w prawdzie. Nie mógł głosić swych tez w kościele, więc zdjął sutannę. Zamienił ambonę na prasę i media społecznościowe, a potem się zaczęło...46:001080p 1883 46:00Dokąd Zmierzamy - [20] - Jacek Międlar 1080p

Dodał: eMisjaTv

W trudnych czasach losy Polaków wiodły krętymi ścieżkami, a niektóre z nich prowadziły za granicę. Nie wszyscy jednak emigrowali. Niektórzy znaleźli się poza ojczyzną, choć nigdy z niej nie wyjechali. Dziś mimo, że mówi się o wolnej Polsce ludzie nadal nie wracają. Wręcz przeciwnie. Zjawisko emigracji w ostatnich latach przybrało na sile. Jednocześnie odradzają się organizacje patriotyczne, których rodowód sięga czasów zaborów. Co to oznacza i jakie mogą być następstwa tego zjawiska? O życiu Polonii na Zachodzie i Polaków na Kresach w najnowszym odcinku z cyklu Dokąd Zmierzamy. Gościem Piotra Korczarowskiego jest poseł stowarzyszenia Kukiz15 - Tomasz Rzymkowski. Program zrealizowano w Instytucie Polskim w Austrii, podczas obchodów 120-lecia Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Wiedniu.45:001080p 1825 45:00Dokąd Zmierzamy - [22] - Tomasz Rzymkowski 1080p

Dodał: eMisjaTv

W latach 1937-38 na terenie Związku Radzieckiego NKWD wymordowało setki tysięcy Polaków. Dziś o zbrodni tej mało kto pamięta, a przecież zbliża się okrągła, 80 rocznica. 

Zgłębieniem tematu zajął się socjolog i dziennikarz Tomasz Sommer, autor książek Dzieci operacji polskiej mówią oraz Operacja Anty Polska NKWD. 

Sommer od lat jeździ do Rosji i na Ukrainę, aby zbierać dokumentację o ludobójstwie na Polakach. Obecnie pracuje nad filmem dokumentalnym, który przybliży rodakom ten temat. 

Ponadto w programie o narodowej drodze Europy, wyborach w USA, wolnym rynku, różnicach w polityce Polski i Węgier oraz żydowskim lobby politycznym.42:001080p 1784 42:00Dokąd Zmierzamy - [23] - Tomasz Sommer 1080p

Dodał: eMisjaTv

Jakie są efekty "dobrej zmiany"? Za co można chwalić premier Beatę Szydło i kto jest największym szkodnikiem w jej rządzie. Gdzie powinniśmy szukać sojuszników, a których doradców zdecydowanie unikać na arenie międzynarodowej? W 26 odcinku z cyklu: "Dokąd Zmierzamy" opowie o tym historyk i publicysta, pogromca "czerwonych dynastii" oraz tropiciel antypolonizmu - prof. Jerzy Robert Nowak. 

Ponadto w wywiadzie o "grafomańskich wybrykach" ojca pierwszej damy, fałszowaniu historii, węgierskich sposobach na suwerenność, dobrych i złych Żydach oraz tradycji palenia chanukowych świec w Pałacu Prezydenckim.

Program prowadzi Piotr Korczarowski.42:001080p 784 42:00Dokąd Zmierzamy - [26] - Jerzy Robert Nowak 1080p

Dodał: eMisjaTv

Po długiej przerwie powracamy do lubianej przez widzów eMisji serii "Dokąd Zmierzamy", w której pytamy naszych rozmówców o kondycję i przyszłość Polski. 

Gościem 27 odcinka serii jest ekonomista Karol Skorek znany w patriotycznych kręgach dzięki reaktywacji akcji: "Swój do swego po swoje" zachęcającej rodaków do kupowania lokalnych, polskich produktów. Karol Skorek jest również prezesem Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK, promującego patriotyzm konsumencki oraz politykę niskich podatków. 

Ostatnio w sprzedaży ukazała się też książka Karola Skorka "Zrozumieć kapitalizm", w której autor dokonuje analizy dobrych i złych stron gospodarki rynkowej. [Dostępna tutaj: https://sklep.magnapolonia.org/produkt/karol-skorek-zrozumiec-kapitalizm/ ]

Jak więc jest wizja Polski wg Skorka? Gdzie popełniamy największy błąd i czy patriotyzm konsumencki ma naprawdę znacznie dla gospodarki całego kraju? O tym i innych aktualnych zagadnieniach w najnowszym odcinku z cyklu "Dokąd Zmierzamy". Serdecznie zapraszam, Kamil Klimczak. 

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!!
Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/36:001080p 114 36:00Dokąd Zmierzamy - [27] - Karol Skorek 1080p

Dodał: eMisjaTv

Gościem programu jest Grzegorz Braun - reżyser, publicysta, jeden z liderów partii politycznej Konfederacja Wolność i Niepodległość, z której to ramienia został posłem na sejm IX kadencji.

---------------------------------------------[wsparcie programu]--------------------------------------------- 

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. 
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv 
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie37:521080p 20 37:52Dokąd Zmierzamy? Kondominium Kontratakuje 1080p

Dodał: eMisjaTv

Mowa nienawiści, poprawność polityczna i myślozbrodnia to czysto fikcyjne pojęcia stworzone na potrzeby utworów literackich jak chociażby Rok 1984 Georga Orwella. Realia otaczającego nas świata coraz dobitniej wskazują jednak, że powieść brytyjskiego pisarza nie była jedynie wizją oscylującą na pograniczu science-fiction, lecz swoistego rodzaju proroctwem czasów, które coraz bardziej przypominają nasza rzeczywistość. O ile do istnienia poprawności politycznej, czyli nieprzekraczalnej linii, po której znajduje się prawda niewyobrażalna do wypowiedzenia, nikogo nie trzeba przekonywać, to myślozbrodnia nadal wydaje się pojęciem fikcyjnym. Tymczasem właśnie na podstawie domysłów skazano wiele osób, którym wmówiono, że są np. antysemitami, ksenofobami, rasistami itp. bo np. spalili kukłę, która komuś się źle skojarzyła. To nader jaskrawe przypadki, których na razie jest tylko garstka, ale na masową skalę trwa proces, który Orwell nazywał ewaporacją, czyli wymazywaniem ludzi z wszelkiej aktywności społecznej. Prym wiodą tutaj globalne koncerny odpowiadające za obsługę znanych portali społecznościowych jak chociażby Facebook, czy YouTube. Usuwanie całych kont na podstawie niejasnych przesłanek, bez podawania uzasadnienia, bez udowodnienia winy stanowi dziś niemalże podstawę działania tych serwisów. Nieoficjalnie pracownicy Google, właściciela YouTube mówią, że ich firmę stać na straty w imię idei. A jakaż ona jest? Czy chodzi o stworzenie przyjaznego i tolerancyjnego świata, o którym rozpisuje się w swych materiałach propagandowych monopolista na rynku elektronicznych wyszukiwarek? Wręcz przeciwnie! Świat opisywany przez Google stoi na głowie! Nie ma w nim żadnych norm, wartości, czy zasad, ponieważ wszystko jest relatywne i zależy od aktualnych widzi-mi-się kierownictwa. Zanim jednak Google zaczęło odłączać ludzi od Matrixa zachęcało wszystkich do skorzystania ze swej bogatej oferty. Wszystko miało być jasne, przejrzyste, czytelne i w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika. Gdy firma stała się niekwestionowanym potentatem na rynku, a miliardy ludzi uzależniono od jej usług, polityka uległa diametralnej zmianie. Google dało jasny sygnał, że ma swoją, skrajnie lewicową wizję świata i nie będzie tolerować twórców o konserwatywnym światopoglądzie. Jednocześnie rozpoczął się proces promocji treści, które miały zastąpić patriotyczną narrację w sieci. W efekcie wiele kanałów, w które widzowie zainwestowali sporo pieniędzy, stanęło w obliczu bankructwa. Jedne pozbawiono monetyzacji, inne ukryto, aby ich produkcje były niemal nie do znalezienia, a jeszcze inne po prostu usunięto. Na tym jednak nie koniec! Teraz czas na użytkowników, którzy będą prześwietlani pod kątem światopoglądu. Jeśli okaże się on zbyt konserwatywny ich konta również zostaną wyłączone. W skali globalnej to i tak niewielka grupa ludzi, która chce okazać sprzeciw wobec radyklanych zmian. Reszta na ogół nie ma swojego zdania i to właśnie oni są potencjalnym celem propagandy forsowanej przez monopolistów rynku. Czy zatem wracamy do czasów starożytnego Egiptu, gdzie ludzi można było dosłownie wymazać? 

O ostatnim bastionie wolnego słowa już dziś w programie z cyklu: Dokąd Zmierzamy. Gościem Piotra Korczarowskiego będzie Piotr Szlachtowicz dziennikarz i publicysta portalu wRealu24.01:10:091080p 66 01:10:09Dokąd Zmierzamy? Myślozbrodnia 1080p

Dodał: eMisjaTv

Mija właśnie 93. rocznica zamachu majowego i 84. rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego. Od wielu lat postać ta budzi skrajne emocje: jedni czczą go bezkrytycznie jako wskrzesiciela Polski i zbawcę ojczyzny, inni przypominają niechlubne epizody z jego życia: współpracę z austriackim wywiadem, ucieczkę z Warszawy w 1920 roku, czy wspomniany już zamach majowy i następujące po nim represje wobec politycznej opozycji, zwłaszcza obozu narodowego.

O ocenie postaci Piłsudskiego z perspektywy kilkudziesięciu lat w kolejnym programie z cyklu "Dokąd Zmierzamy?" odpowie Adam Śmiech - publicysta prasy narodowej.

---------------------------------------------[wsparcie programu]--------------------------------------------- 

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!! Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv 
PayPal: redakcja@emisja.tv 

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/54:551080p 133 54:55Dokąd Zmierzamy? Niezdrowy kult Piłsudskiego 1080p

Dodał: eMisjaTv

Nie od dziś wiadomo, że polityka III RP wobec naszych wschodnich sąsiadów jest wybitnie spolegliwa. Nie dość, że poświęca się polskie mniejszości na terenach, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu należały do Polski, to jeszcze antypolskie działania mniejszości narodowych (chociażby Ukraińców) są wspierane szerokim strumieniem pieniędzy z budżetu panstwa. Jednocześnie, pomimo chwilowego nastroju odwilży w stosunkach polsko-ukraińskich po wyborze prezydenta Wołodymyra Zelenskiego, powraca antypolska propaganda historyczna na Ukrainie.

Nie tylko na Kresach polityka państwa ponosi fiasko. Na Górnym Śląsku rośnie w siłę ruch śląskich separatystów, tworzących sztuczną narodowość śląską, odwołujących się wprost do wzorców katalońskich dysydentów, którzy usiłowali oderwać swój region od Hiszpanii. Nie jest tajemnicą, że narodowość śląską wspierają mniej lub bardziej dyskretny środowiska niemieckie. 

Czy bierność władz doprowadzi do negacji kulturowego dziedzictwa Polski na Wschodzie i utraty ziem zachodnich? Na to i inne pytania odpowie w kolejnym odcinku z serii Dokąd Zmierzamy publicysta i szef warszawskich struktur Klubu imienia Romana Dmowskiego Arkadiusz Miksa.


---------------------------------------------[wsparcie programu]--------------------------------------------- 

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. 
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv 
PayPal: redakcja@emisja.tv 

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/01:07:461080p 36 01:07:46Dokąd Zmierzamy? Polska kapituluje na Kresach 1080p

Dodał: eMisjaTv

Oskarżenia środowisk żydowskich o współudział Polaków w Holokauście są coraz głośniejsze i ostrzejsze. Pod tą narracją dotychczas podpisywały się Stany Zjednoczone, lecz ostatnio do antypolskiej nagonki dołączyła także Rosja. Pod tym względem można więc mówić o swoistym okrążeniu naszej Ojczyzny przez systemy polityczne budujące swój kapitał na zakłamywaniu historii.

Nie sposób nie zauważyć korelacji tego faktu z pogłoskami, że już niedługo ma zostać ujawniony amerykański raport Departamentu Stanu o restytucji mienia żydowskiego, który został przygotowywany na mocy osławionej ustawy 447. Czy polski rząd ugnie się pod międzynarodową presją? I czy sprawa mienia bezspadkowego może wpłynąć na wynik majowych wyborów prezydenckich w Polsce?

Na te i inne pytania odpowie w kolejnym odcinku z serii Dokąd zmierzamy? publicysta Marian Miszalski, autor książki Ukryta wojna, cicha kapitulacja? Polityka polska wobec żydowskiego rasizmu.

---------------------------------------------[wsparcie programu]--------------------------------------------- 

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. 
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv 
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie51:241080p 19 51:24Dokąd Zmierzamy? Polska w potrzasku! 1080p

Dodał: eMisjaTv