Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15023 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-01-07

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Chaos prawny, Gwiazdorzenie marszałka Hołowni, czy Posłowie obrzucają się wyzwiskami - to tylko kilka nagłówków, których rozwinięcie pojawia się także w debacie publicznej towarzyszącej ostatnim posiedzeniom polskiego parlamentu. Po zamieszaniu związanym z akcją gaśniczą posła Grzegorza Brauna rozpętała się kolejna burza, tym razem związana z wygaśnięciem mandatów poselskich prawomocnie skazanych na karę więzienia polityków PiS: Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Sam wyrok za prowokację wobec Andrzeja Leppera z 2007 roku z budzi z jednej strony poczucie, że sprawiedliwość po latach powróciła, lecz z drugiej zaś obaj panowie zostali ułaskawieni przez prezydenta Dudę. Dokonał tego jednak jeszcze przed uprawomocnieniem się wyroku, co z kolei Sąd Najwyższy uznał po latach za nieskuteczne. Trwa zatem walka o wygaszenie mandatów obu polityków, w której wzajemnie nieuznające się grupy sędziów wydają sprzeczne orzeczenia.

Politycy obecnej koalicji jak i opozycji już teraz rysują różne scenariusze związane z rozpoczynającym się w środę posiedzeniem Sejmu. Niektórzy analizują na przykład wariant w którym posłowie PiS zablokują mównicę lub zorganizują równoległe posiedzenie Sejmu w innej sali, do czego przecież już dochodziło w przeszłości.

Dodatkowo, dopiero 11 stycznia Sąd Najwyższy, tj. w tym przypadku kwestionowana przez koalicję Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, orzeknie o ważności wyborów z 15 października. Tego samego dnia Jarosław Kaczyński zwołuje popleczników PiSu na manifestację pod Sejm w obronie wolnych mediów. Koincydencja czasowa tych dwóch wydarzeń budzi różne domysły odnośnie rozwoju wypadków tego dnia.

Co dalej? Czy drugie posiedzenie Sejmu będzie jeszcze ciekawsze niż trwające przez ponad miesiąc pierwsze? I czy Sejm zostanie zablokowany przez zwolenników dawnej władzy? O pracy parlamentu w programie Dokąd Zmierzamy? Kamil Klimczak porozmawia z Romanem Fritzem, posłem Konfederacji i wiceprezesem Konfederacji Korony Polskiej.
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe

Polecamy też Państwa uwadze publiczną zbiórkę na dodatkowy sprzęt audio-video do naszego studia, dzięki któremu będziemy w stanie realizować DEBATY - https://zrzutka.pl/a4ts5h

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Czy Sejm zostanie wkrótce zablokowany?
Najlepsze komentarze
avatar
anonim8 (*.*.0.8) 2024-01-08 07:24:22 +2
PRECZ Z KACZOREM-DYKTATOREM ! Odpowiedz
avatar
anonim77 (*.*.203.77) 2024-01-08 02:27:59 +2
A czy to w ogóle jest Sejm, bo według mnie, dzisiaj to tylko arena Cyrkowa na której popisuje się wręcz prymitywnie błazen z ubeckiego TVN-u.... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie