Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15023 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-11-22

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Mateusz Morawiecki tworzy rząd! Nadal uczestniczymy w spektaklu, w którym dotychczasowy szef rządu przekonuje wszystkich wokół, że jest w stanie zgromadzić większość w głosowaniu w parlamencie. Nie wiemy, czy działacze partii rządzącej wierzą w zapewnienia o budowaniu większości, jednak wszyscy potencjalni koalicjanci uważają to za obietnice bez pokrycia.

Jednak Morawiecki zaprosił ostatnio przedstawicieli klubów parlamentarnych na rozmowy w sprawie Koalicji Polskich Spraw, która jest najnowszym produktem propagandowym partii władzy, mającym przekonać - nie po raz pierwszy - że każdy, kto odrzuci ofertę koalicyjną PiS jest w zasadzie anty-Polakiem.

Partia Jarosława Kaczyńskiego jest ostatnio w wyraźnym odwrocie, nie tylko nie uzyskała stanowisk wicemarszałków Sejmu i Senatu, a także jej przedstawiciele są uciszani przez nowego marszałka izby Szymona Hołownię, prowokując przy tym awantury od pierwszego dnia obrad nowego parlamentu.

Warto jednak zauważyć, że jednym z głównych obiektów ataków prorządowych propagandystów jest nie tylko centrolewicowa koalicja, ale też zdrajcy z Konfederacji, którzy poparli Szymona Hołownię na stanowisko marszałka, a także częściowo odmówili swojego poparcia Elżbiecie Witek. Notabene, partia Sławomira Mentzena zaliczyła też spektakularną wpadkę, gdyż jej pierwszy projekt ustawy podatkowej złożony do laski marszałkowskiej zawierał oczywiste błędy, których wcale nie usunęły kolejne poprawki.

O pozycji nowego-starego premiera, planach Jarosława Kaczyńskiego, przyszłym rządzie Tuska i możliwych ruchach Konfederacji w kolejnym odcinku cyklu Dokąd Zmierzamy będzie mówił prof. Adam Wielomski, politolog.
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15023 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jakie opcje pozostały PiS?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie