Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15035 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-04-19

Od poniedziałku znów będzie można wejść do lasów państwowych. Rząd częściowo znosi ograniczenia związane ze światową pandemią koronawirusa. Decyzja ta szczególnie ucieszy amatorów urodzin fuhrera III Rzeszy, które przypadają właśnie na 20 kwietnia. Czy i w tym roku TVN zrealizuje mrożący krew w żyłach reportaż o swastyce z wafelków? Tego dowiem się wkrótce. Na tę chwilę największa komercyjna stacja telewizyjna w Polsce zajęta jest przepychankami z nadawcą publicznym, któremu zarzuca stronniczość i upolitycznienie. Telewizja Polska nie pozostaje dłużna twierdząc, iż rzekoma niezależność TVN kończy się tam, gdzie zaczyna się władza Platformy Obywatelskiej. Obie telewizje chętnie jednak relacjonowały przylot ogromnego AN-225 Mriji Antonowa, który wywołał w Polsce niemałe poruszenie. Obóz władzy skupił się na celebracji sukcesu i zapewnieniach, że sprowadzono wszystko, czego polska służba zdrowia potrzebuje, ale krytycy zauważyli, że wynajem gigantycznej maszyny ukraińskiego przewoźnika to jedynie prestiżowy sukces, bo ten sam ładunek dużo taniej można by przewieźć kilkoma zwykłymi samolotami transportowymi. Informacje te dementuje rzecznik KGHM (współodpowiedzialnego za sprowadzenie z Chin artykułów medycznych) twierdząc, że koncern dokładnie rozpoznał rynek zanim podjął decyzję. Nikt jednak nie mówi, czy potrzeby kraju zostały rzeczywiście zaspokojone. Co innego w Izraelu, gdzie niczego nie zabraknie, zwłaszcza po oświadczeniu szefa Wydziału Technologii Mossadu, który w programie Kanału 12 oświadczył, iż jego agencja kładzie ręce na dostawach, które zamówił ktoś inny. Taka deklaracja wywołała prawdziwą burzę w izraelskich mediach. Niektórzy dziennikarze zarzucają władzom kradzież sprzętu, który mógł komuś uratować życie. Gideon Levy z dziennika Haaretz napisał, że to praktyki przez które cały świat może umrzeć, jeśli Izrael dostanie to czego potrzebuje. Wątpliwość owych transakcji niejako podsycił Jeruzalem Post, który donosił o sprowadzeniu maseczek medycznych i respiratorów w ramach delikatnej operacji. Wracając jednak z Bliskiego Wschodu do Warszawy, nad Wisłą też szykowana jest delikatna operacja nieco innej miary. Rząd bowiem zastanawia się jak pogodzić fakt dochodzenia kto oddał kartę wyborczą w zbliżającym się głosowaniu korespondencyjnym z konstytucyjnym zapisem o tajności wyborów. Wszak kartę z oddanym głosem, choćby nieważnym, będzie trzeba włożyć do koperty, którą w najlepszym wypadku Polacy będą musieli opatrzyć swoim numerem pesel. O przesunięciu daty wyborów nikt z kręgów władzy wciąż jednak nie chce słyszeć.

Tymczasem zapraszamy Państwa do wysłuchania powyższych informacji w najnowszym Komentarzu Koniecnzym. Na program jak zwykle zaprasza Piotr Korczarowski i Kamil Klimczak.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr...

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

pokaż cały opis
W katalogu: Komentarz Konieczny
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Medialny odlot - Komentarz Konieczny!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim206 (*.*.130.206) 2024-03-22 09:57:05 0
wiosna za pasem, 21 marca 2024 i w tefałszenie muwio ze bedo scigać kowidiańską maseczkową niegospodarność pisoską, podobno setki milionów widzą źle wydane...
A będzie jak zwykle - kopiemy się do kostek, nie wyżej.
Ręka rękę myje ...i nadal lepkie.

Kartka z kalendarza PiSPO
20 kwietnia 2020 - POPiSowe POLUZOWANIE WIĘZÓW - moszna wejść do lasu,
rekreacyjnie - ale zdystansowanym do ludzi żywych, zamaskowanym koniecznie !!!
co za debile brali pieniądze w KPRM... a teraz kiedy to się skończy Odpowiedz
avatar
anonim114 (*.*.135.114) 2022-12-21 09:36:19 0
32 minuta... uwierzyłem, teraz mogę umrz... uśmiechnąć się od ucha do ucha.
Pozdrawiam Davida Zaslava z tych discovery tefałszen:) Odpowiedz
avatar
anonim206 (*.*.130.206) 2024-03-22 10:29:26 0
@anonim114: Dyskawery, łolstryt, tefałszen i obrona wolności, prawdy i kuli ziemskiej...
ALE JAJA, ALE JAJA , ALE JAJA :-D
dziękuję ci posłanko (nie wiem czyjego łóżka) Bieńkowska z peło za ten pojemny bon mot ;-D Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie