Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15344 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-03-08

Historia ludzkości naznaczona jest wszelkiego rodzaju plagami i epidemiami, które wielokrotnie zebrały swe krwawe żniwo. Najgorszego wirusa na świecie nie stworzyła jednak matka natura. To my, ludzie jesteśmy odpowiedzialni za jego powstanie. Owa plaga dziesiątkuje naszą populację od setek lat, a ulegały jej nawet najtęższe umysły. Nieustannie mutująca, żerująca na ludzkich emocjach i pozbawiająca nas serca zaraza przenosi swój patologiczny gen ponad granicami państw uderzając zarówno w biednych, jak i bogatych. Podatni nań ludzie gotowi są postawić cały świat na głowie, byle podporządkował się ideologii, na którą chorują, bo właśnie ideologia jest najgroźniejszym wirusem w historii świata! Przenoszona za pomocą propagandy trafia do milionów i przejmuje nad nimi kontrolę. W jej imieniu ludzie gotowi są popełniać zbrodnie o jakich wcześniej nawet by nie pomyśleli. Wyzwala w nas najgorsze instynkty. Za każdym razem niszczy dorobek wielu pokoleń, serwuje ból i cierpienie, a z ludzi tworzy bestie, nad którymi niemal nikt nie jest w stanie zapanować. Niemal, bo każda ideologia ma swych ojców, którzy nie tłumaczą, dlaczego ją rozprzestrzeniają, za to z lubością patrzą na jej wyniszczające efekty. Marzą bowiem, by stary świat spłonął w ogniu wznieconej przez nich rewolucji, a na jego zgliszczach zbudują nowy, w ich mniemaniu lepszy.
Dzisiejszy program poświęcimy zatem plagom dławiącym ludzkość, czyli: propagandzie, ideologii, cenzurze i koronawirusom.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

pokaż cały opis
W katalogu: Komentarz Konieczny
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 15344 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Najgroźniejszy wirus na Ziemi - Komentarz Konieczny!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim8 (*.*.56.8) wysłano z m.cda.pl 2020-03-09 14:18:17 +1
Ja mam nadzieję że ten kraj w końcu upadnie nigdy nie było tu normalnie i nie będzie żadnych praw żadnych swobód ten kraj z komunizmu nie wyjdzie nigdy i rządzący to idioci z PiS i ich długopis pseudo prezydent Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie