Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15381 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-02-13

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Janusz Korwin-Mikke zapytany o przyszłość Konfederacji w kontekście niedawnej wypowiedzi Sławomira Mentzena, który w jednym z wywiadów stwierdził, że nie dostrzega już synergii działań i elektoratów Nowej Nadziei oraz Konfederacji Korony Polskiej ze względu na czyny posła Brauna odpowiada, że: to co kolega Braun robi z gaśnicą nie ma wielkiego wpływu na przyszłości Polski, bo zgaszono tam 9 płomyków i to wszystko. Natomiast to, że kolega Mentzen się wycofał z większości postulatów partii KORWiN [obecnie Nowa Nadzieja przyp. red.] i zaczął twierdzić, że to jest żart, to uderza w serce partii, to jest uderzenie w program, to znaczy, że jesteśmy niepoważni i moim zdaniem dodaje Janusz Korwin Mikke jest to znacznie, znacznie gorsze, niż to, co robi kolega Braun.

Jednocześnie polityk nie ma już złudzeń, że Konfederację można zreformować, naprawić, czy zwrócić na dawne tory. W obydwu partiach, mam na myśli Nową Nadzieję, czyli dawny KORWiN i Ruch Narodowy mówi Janusz Korwin-Mikke trwała intensywna wymiana kadr. Narodowcy wyrzucali całe koła, czy oddziały, które chciały właśnie iść drogą radykalną. A również kolega Mentzen bardzo starannie wyrzucał pod zdumiewającymi pretekstami ludzi, którzy mogli być korwinistami, czyli chcieć robić radykalne reformy. I myślę, że to w tej chwili jest nie do ruszenia. Ta partia stanie się z wolna sektą. Sektą jakichś wiplerjugend i to z wolna obumrze.

Zapytany z kolei o potencjalną koalicję z ugrupowanie Grzegorza Brauna, Janusz Korwin-Mikke odpowiada, że to jak najbardziej możliwe bowiem elektoraty obu partii się uzupełniają. Pod wieloma względami jesteśmy bardzo radykalni i ten radykalizm pozwala na zmiany, które być może okażą się trwałe. () I nam nie jest potrzebna żadna synergia elektoratów. Ważne, żeby to nie odrzucało od siebie. A nas to nie odrzuca, tylko pociąga, bo co by tam nie sądzić o chanukowych świecach, to radykalne działania my lubimy dodaje lider niejako odrodzonej partii KORWiN.
_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe

Polecamy też Państwa uwadze publiczną zbiórkę na dodatkowy sprzęt audio-video do naszego studia, dzięki któremu będziemy w stanie realizować DEBATY - https://zrzutka.pl/a4ts5h

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15381 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Korwin-Mikke: Ta partia stanie się z wolna sektą jakichś Wiplerjugend
Najlepsze komentarze
avatar
anonim60 (*.*.14.60) 2024-02-14 06:34:24 0
PRECZ Z KACZOREM-DYKTATOREM ! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie