Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-11-29

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Byłoby najlepiej, gdyby Ukraina wygrała wojnę, ale nie była za silna, a Rosja za słaba mówi były prezes partii KORWiN, Janusz Korwin-Mikke jednocześnie wyjaśniając, że powodem, który przemawia za tym, by być po stronie Ukrainy jest Białoruś.

Poseł Konfederacji zwraca uwagę, że Polacy w ogóle nie znają zależności między Rosją i Białorusią i zupełnie niesłusznie przez lata uważali prezydenta Łukaszenkę za sojusznika Putina. Korwin-Mikke zwraca np. uwagę, że Białoruś bardzo długo potępiała rosyjski separatyzm na Ukrainie, nie uznała aneksji Krymu, ani niepodległości Osetii Południowej i Abchazji, a sam Łukaszenka wielokrotnie opierał się Putinowi m.in. poprzez szantaże zakręcenia przepływu gazu w rosyjskich rurociągach biegnących przez terytorium Białorusi. Wszystko miało się zmienić po zaangażowaniu strony polskiej w obalenie Łukaszenki przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich, po których miały miejsce wydarzenia opisane przez Janusza Korwin-Mikke w następujący sposób:

9 września ub. r. j. e. Władimir Putin chwycił go [Aleksandra Łukaszenkę przyp. red.] za krawat i powiedział mu krótko tak Kochany, już w tej chwili nie pomoże ci Ameryka, bo Trump odszedł. Nie pomoże ci Polska, boś z nią zadarł. Nie pomoże ci Unia Europejska. We własnym narodzie też już nie masz takiego pewnego poparcia, bo większość ludzi takich myślących, to już z tobą zadarła. () Wsadziłeś mnie bo nie wiem, czy państwo wiecie zwraca się tu do słuchaczy Janusz Korwin-Mikke że w wyborach przecież miał startować człowiek znacznie bardziej wpływowy, niż pani Cichanouska. Miał pięć razy większe poparcie. Był to kandydat prorosyjski i on siedzi w więzieniu. Dostał 10 lat więzienia. Czyli jego [Władimira Putina przyp. red.] kandydata wsadził. I jeszcze Łukaszenka groził Rosji, że w razie czego zakręci kurek gazociągu Jamał tu Korwin-Mikke wraca do przerwanej narracji Putina więc możesz sobie już zakręcać () Jutro jest 10 września. Manewry Zapad 2022 [chodzi o Zapad 2021 przyp. red.]. Wojska rosyjskie wchodzą na Białoruś i jak nie podpiszesz porozumień, to już nie wyjdą. I Łukaszenka podpisał i od razu uznał niepodległość Abchazji i Osetii, poparł zabór Krymu () i jeżeli by Rosja przegrała tę wojnę, to Łukaszenka natychmiast powie, że podpisane porozumienia są nieważne, bo przecież 20 lat się bronił przed tym i je zerwie. A jeżeli tego nie będzie, to w przyszłym roku, czyli już za kilka miesięcy nastąpi ostateczne scalenie Białorusi z Rosją. Nastąpi scalenie sił zbrojnych i służb specjalnych. Czyli będziemy mieli na granicy wojsko rosyjskie. A ja bardzo lubię Rosję, ale jak jest daleko od Polski. Dlatego też mam nadzieję, że jeżeliby Ukraina nieco wygrała, Putin by wtedy stracił władzę i wtedy Łukaszenka mógłby zerwać to porozumienie o ZBiRze. () Gdyby nie ten powód, to wtedy byłby po stronie Rosji, a nie Ukrainy w tej wojnie .

_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI, KTÓRYMI MOŻECIE NAS WESPRZEĆ

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Korwin-Mikke: Wkrótce nastąpi scalenie Białorusi z Rosją.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim158 (*.*.129.158) 2022-12-06 10:15:42 0
Jeszcze za mojego życia zmieni się kierunek ewakuacji - niegdyś na zachód, a przed nami opcja za Bug.
Ciemniactwo z europarlamentu i knesejmu robi wszystko, żeby zniechęcić do życia, do niezbędnych przyjemności (nie mówiąc o jakimś szerszym zakresie uroków życia). Totalna cenzura i śledzenie sprawia, że człowiek jest niemal jak świnia, krowa, czy kura hodowlana - mamy przynosić zysk nadzorcom, warunki chowu nie są istotne, abyśmy nie zmarli nim dowieziemy ICH cel.
Rassija to nie marzenie, jednak euroPEJSKIE równanie w dół taki właśnie ustrój nam oferuje - przynajmniej dzieci nie będą musiały całować się z panem od matematyki od imieniu jessica. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie