Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14983 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Ancient Blast
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2015-02-23

Główno-nurtowe media i nauka poskąpiły nam zdumiewających odkryć, dokonanych przez ukraińskiego naukowca Vitalego Goha, które powinny wstrząsnąć światem i otworzyć mu oczy na jego prawdziwą historię. Samo odkrycie jest absolutnie niezwłykłe, natomiast postawa głównego nurtu mediów i nauki to wielokrotnie potwierdzony już standard. Główny nurt przez całe DEKADY systematycznie zatajał przed nami prawdę o przeszłości naszej planety!

pokaż cały opis
W katalogu: UKRAIŃSKIE PIRAMIDY !!!!!!!!!! WOJNA NA UKRAINIE - zadziwiająca prawda o powodach inwazji Putina na Ukrainę. Fałsz główno-nurtowej nauki.
3.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 14983 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: UKRAIŃSKIE PIRAMIDY !!!!!!! WOJNA NA UKRAINIE [stara wersja]
Najlepsze komentarze
avatar
anonim162 (*.*.130.162) 2018-03-13 20:37:50 +3
dupczysz-farmazony Odpowiedz
pk84388 2024-05-21 21:04:50 0
@anonim21: Podziel się tym co jarałeś, wielu by chciało mieć takie jazdy jak ty Odpowiedz
avatar
anonim21 (*.*.100.21) wysłano z m.cda.pl 2024-05-07 23:26:11 0
@anonim162: Dzień dobry. Ja, pobożny Ukrainiec, Słowianin z judaizmem, uroczyście ogłaszam, że moskalscy zbóje z ohydy Złotej Ordy powinni uciec za horyzont, a nie dręczyć naszą wspaniałą, słowiańską rodzinę. Wzywam Moskali do zostawienia w spokoju Tatarstanu, świętego, narodowego państwa Tatarów. Kazań kwitnie pięknem z żaru życia Tatarów, bez odchodów Kacapów. Kreml składa się z bękartów diabła. Szczepienia od Boga oznaczają nasz zdrowotny raj. Chwała pobożnym Słowianom i Hebrajczykom. Vladimir Putin to paskudny chwast z klątwy piekła i straszny dzik. Ogień oczyści moskalską dzicz. Niech Moskale przywrócą swoje granice z czternastego wieku jako plemniki ze Złotej Ordy. Bestie mają się wyciszyć, a nie panoszyć. Szczepionki mają swoją wielką wartość dla naszej świętości jak nasze modlitwy i pocałunki z miłości. Jestem taki dumny z naszej ukraińskiej wspaniałości, więc gorąco płonę prawdziwym ogniem pięknej gwiazdy z bożej łaski. Dziękuję. Do widzenia. Z Bogiem. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie