Arian obala mity o rzekomych dowodach Poland Republik Of, numerach DUNS i inne takie zwiedzenia, być może przypadkowe.
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12826 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Arian

Arian obala mity o rzekomych dowodach Poland Republik Of, numerach DUNS i inne takie zwiedzenia, być może przypadkowe. Polska jest korporacją, na zasadzie franczyzy, podobnie jak ponad dwieście innych krajów na świecie, Poland republic of, jest notowana na giełdzie nowojorskiej ale to, że jest zarejestrowana jako Spółka z OO, Akcyjna czy korporacja na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Yorku NIE JEST NA TO DOWODEM. Podobnie nie jest dowodem tego posiadanie numeru UPIK czy DUNS. Film ten obala fałszywe mity na ten temat i tłumaczy prawdziwe przyczyny. Podkreślam jednak fakt, iż nie ma takiego kraju jak Polska de facto ale jest de jure (tak figuruje w ONZ - jeśli uznać to, za jakąś wyrocznie ( moim zdaniem nią nie jest)), Polska jest to nazwa potoczna z ok XIV w., dawniej stanowiła synonim Rzeczpospolita. Republika Polska czyli I Rzeczpospolita, czy II Rzeczpospolita, to też nie jest nasza bajka (prawidłowa historycznie nazwa do końca, dlaczego?) Bo nie oddaje, nie wyjaśnia naszej tożsamości narodowej, jest kikutem, protezą podsuniętą przez okupantów, zaborców, uzurpatorów, tak czy owak, to nie jest nasze, zostało nam implikowane przez tych, którzy napisali ich wersję naszej historii. Nie ma w niej słowa prawdy o naszym pochodzeniu i naszej przed chrześcijańskiej historii, bo historie piszą zwycięzcy a my już dawno nimi nie byliśmy. Jeśli zadacie to pytanie w komentarzach to odpowiem szerzej, tymczasem powiem tyle, że wynika to z naszej długiej historii. A posługiwanie się oficjalne tym kikutem jest wskaźnikiem dla okupanta stanu naszej świadomości. W zasadzie braku świadomości historycznej, co jest dla nich zielonym światłem zgodą na dalsze nas rabowanie i dalszą okupację. Bo czyż można traktować kogoś poważnie, kto nie zna własnej tożsamości narodowej i własnej historii? Odpowiedź brzmi NIE. Prawo Morza oznacza zagubionych wśród liter, liczb, kolorów, symboli i papierów wartościowych, jak widać mamy z tym problem, dlatego powstał ten krótki film i konieczne są kolejne, moim zdaniem. Arian układa puzzle dla Was każdego poranka.

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 12826 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Arian obala mity o rzekomych dowodach Poland Republik Of, numerach DUNS i inne takie zwiedzenia, być może przypadkowe.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim209 (*.*.55.209) 2023-01-16 15:28:54 +1
spam Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie