Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Advertisement
Na drodze do Ukropolinu
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10468 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-04-24

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niespełna dekadę temu Grzegorz Braun zasłynął tezą o budowie na naszej ziemi swego rodzaju kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym. Choć była to śmiała teza, trudno było odmówić jej logicznych podstaw. Wszak Polska od zawsze leżała w strefie zgniotu między Niemcami a Rosją, gdzie agentury obu państw rywalizowały o wpływy i próbowały swych sił w przekupstwie naszych elit słynących z wybitnej służalczości wobec jeszcze jednego istotnego gracza w Europie lobby żydowskiego.

Wraz z przejęciem władzy w Polsce przez PiS, wpływy rosyjskiego i niemieckiego lobby wyraźnie osłabły, jednak lobby żydowskie jeszcze się umocniło. Potrzeba było tylko katalizatora zmian, który odwróciłby uwagę Polaków od istotnych decyzji politycznych i sprawiłby, że ludzie wedle starej rzymskiej maksymy dziel i rządź zajęliby się sobą, zamiast patrzeć na ręce władzy. Establishmet w Polsce postawił na Ukraińców, którzy z dużym zainteresowaniem zaczęli spoglądać na nasz kraj, jako miejsce do pracy, a nawet życia rodzinnego.

Jeszcze w czasie kryzysu, który z uwagi na cenzurę YT należy nazwać globalnym szaleństwem na punkcie pewnego mikroorganizmu, pojawiły się w Polsce głosy, że milionom żyjących w naszym kraju Ukraińców należałoby się prawo wyborcze. Pisali o tym publicyści na łamach popularnych dzienników, które polski koncern paliwowy niedawno zrepolonizował. Wprost zasugerowano tam, iż nasi sąsiedzi ze wschodu powinni wspólnie z nami wybierać władze choćby w miastach, gdzie przecież razem od dawna żyjemy. Sęk w tym, że nie ma już w Polsce miasta, gdzie Ukraińcy nie stanowiliby największego, zaraz po Polakach, skupiska narodowego.

Dyskusja o pokojowym współżyciu i współdzieleniu władzy trwała aż do 24 lutego 2022 r., kiedy to Federacja Rosyjska zdecydowała się zaatakować z trzech kierunków państwo ukraińskie, co rozpoczęło masowy eksodus uchodźców do naszego kraju. Jak się później okazało jedynie do naszego kraju, gdyż graniczące z Ukrainą Węgry i Rumunia odnotowały jedynie śladowe ilości chętnych do udzielenia azylu. Polska natomiast od pierwszego dnia wojny na Ukrainie przejawiała zaangażowanie w konflikcie na poziomie głęboko przekraczającym interes narodowy. Zapędy naszych polityków musiał hamować sam sekretarz generalny NATO, Jens Stoltenberg. W końcu doszło do deklaracji wypowiedzianej ustami rzecznika polskiego MSZ, że jesteśmy sługami narodu ukraińskiego. O dziwo, słowa te nie spotkały się z jakimś szczególnym oburzeniem Polaków. Trudno więc dziwić się, że naprędce powstały różne teorie dotyczące budowy unii lub nawet wspólnego polsko-ukraińskiego państwa, w którym władzę zwierzchnią sprawowałoby to samo lobby, które jakiś czas temu wskazał Grzegorz Braun.

Czy zatem lata mijają, okoliczności ulegają zmianie, ale cel pozostaje ten sam? Czy powinniśmy powoli żegnać się z naszą Rzeczpospolitą Polską, która wkrótce przeistoczy się w Ukropolin? A może pozostaniemy przy starej symbolice, zaś zmianie ulegnie władza w naszym kraju? Ewentualnie to naród polski ulegnie podmianie na rzecz tych, którzy od dawna nie czują żadnej identyfikacji narodowej i wszystko im jedno w jakim języku mówią, byle był święty spokój?
O tym już dziś na antenie eMisji.Tv opowie Lucyna Kulińska, znany badacz historii stosunków polsko-ukraińskich, a zarazem obserwator zmian politycznych, doktor nauk humanistycznych i były prezes Społecznej Fundacji Pamięci Narodu Polskiego

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------


Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl


Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie


Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 10468 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Na drodze do Ukropolinu
Najlepsze komentarze
avatar
anonim80 (*.*.170.80) 2022-04-24 22:59:04 +6
Przeproscie za wolyn! Odpowiedz
sineguanon 2022-04-24 22:10:22 +1
Uwaga Pani w walonkach Odpowiedz
avatar
anonim76 (*.*.209.76) 2022-05-10 10:50:51 0
@sineguanon: sinequanon, to znaczy, że przygotowana na DROGĄ, ZIMNĄ (bez gazu ze wschodu) misiewiczowską porę powakacyjną?
walonki to świetne obuwie na rządy syjonistycznego POPiSui, opcja dosyć ekologiczna - jakie na czasie! przyznasz? Odpowiedz
Obronca_wiary 2022-06-09 22:36:04 0
W ramach 6-dniowej akcji, przeprowadzonej na różnego rodzaju portalach społecznościowych, mającej na celu uświadomienie społeczeństwa, w jak dramatycznym położeniu znajdują się chrześcijanie, zostawiam Państwa z takimi oto danymi:
- Na całym świecie co 3 minuty ginie Chrześcijanin.
- Co roku daje nam 170 tysięcy ofiar wyznania Chrześcijańskiego.
- Giną oni w wyniku masowych metodycznych i ludobójczych akcji eksterminacyjnych.
- Dzieje się tak przez bierność państw zachodnich.
- Przez brak należytego informowania społeczeństw krajów zachodnich o tym koszmarze.
- Przez brak jakiejkolwiek reakcji ze przywódców krajów NATO i UE ( czyli krajów chrześcijańskich, przynajmniej na papierze)
- Przez instytucjonalne deprecjonowanie Chrześcijan ze strony instytucji unijnych, takich jak: PE, KE, itd, oraz przez brak reakcji ONZ.
- Przez pasywność i brak interwencji hierarchii kleru katolickiego ( z obecnym papieżem na czele), który w niezrozumiały sposób milczy na temat bieżącej gehenny Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
- Odejście od zasad wiary większości obywateli państw wysokorozwiniętych, a więc np. krajów Europy zachodniej, w której kiedyś zdecydowanie dominowały osoby wyznania Chrześcijańskiego.
Wymienione powyżej czynniki są oczywiście tymi najważniejszymi, ale naturalnie jest jeszcze wiele innych, pomniejszych, które nie zostały ujęte w myślnikach. Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców i przekonanie ich, że należy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować chrześcijańskie dziedzictwo. Pragnę zwrócić szczególną uwagę na fakt, że prześladowani Chrześcijanie giną tylko i wyłącznie z powodu wyznawanej wiary, co w moim odczuciu jest ponurym znakiem XXI wieku i rzekomej tolerancji, która tak naprawdę idzie tylko w jedną stronę i obejmuje jedynie wybrane grupy społeczne i religijne. Akcja ma na celu również uświadomienie szerokiemu gronu odbiorców, że tylko rozsądne i mądre podejście do omawianego tematu mogą nas uchronić przed losem Chrześcijan z Bliskiego Wschodu.
PS. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, o tym, jak chrześcijaństwo jest niszczone i kto za tym stoi, zapraszam Państwa do odwiedzenia tej oto strony: Stanowcze NIE dla promowania islamu przez papieża Franciszka. - Strona główna | Facebook
Na niej dowiecie się Państwo wszelkich szczegółów. Z góry dziękuję za uwagę i odczytanie całej treści powyższego tekstu powiązanego z akcją.

Z Panem Bogiem Odpowiedz
avatar
anonim92 (*.*.46.92) 2022-05-20 21:46:58 0
Czy nie widzicie ludzie że to aneksja Polski przez ukrainę? Rosja ma ogromny zasób wyszkolonego wojska. Gdzie są? Posiada sprzęt wojskowy nie gorszy od USA? Gdzie jest? Wojna trwa a ofiar jak na regularną wojnę coś mało, a przecież populacja ludzi sporo wzrosła od II wojny światowej po której to bandy UPA siały śmierć. POLACY OBUDŹCIE SIĘ - NIE POMAGACIE UCHODŹCOM - POMAGACIE ZAANEKTOWAĆ POLSKĘ BEZ JEDNEGO STRZAŁU !!!!!! Odpowiedz
avatar
anonim56 (*.*.226.56) 2022-05-20 13:17:58 0
DO REDAKCJI / CDA:
Najbardziej oszczędna dla "hardware'u" wersja 480 linii niestety nie działa. pozostałe 720HDready i 1080fullHD w porządku. Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.221.194) 2022-05-23 13:18:50 0
@anonim56: DO REDAKCJI - dziś już zadziałało 480 linii. Uff. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie