+ Napisz wiadomość
406449 odsłon wideo
Dołączył(a): 2019-04-03
Nowo dodane filmy
Najczęściej oglądane filmy na kanale SpecBabka - Klaudia Pingot
W filmie zobaczysz dwie Klaudie - jedna będzie terroryzować drugą, następnie będziemy poszukiwać inspiracji w markecie budowlanym. Co z tego wyniknie? Co ma wspólnego psychologia z łopatą? Przekonaj się, oglądając video. I zostaw lajka! ;-)

W kwestiach coachingowych zapraszam na porcję specjalistycznych artykułów: http://smart-coaching.pl/kategoria/co...

Zajrzyj też do SpecBabek na Facebook'a https://www.facebook.com/SpecBabka
Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) https://www.instagram.com/specbabka/

---
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.04:43720p 8511 04:43Jak zarządzać umysłem? 720p

Dodał: SpecBabka

Jest to praktyczna lekcja psychologii, dzięki której dowiesz się, co mówią najnowsze badania na temat ludzkiej motywacji. Dowiesz się, w której grupie jesteś ty i co można zrobić, by lepiej sobie radzić w życiu. 
Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za Twoje powodzenie. 

http://klaudiapingot.pl06:26720p 8462 06:26Co musisz wiedzieć o MOTYWACJI? SpecBabka 720p

Dodał: SpecBabka

Kolejna ważna lekcja psychologii, która mówi, jak niewiele czasem trzeba, aby czuć się lepiej i być efektywniejszą/ efektywniejszym. 
Dziś dowiesz się, czym są atrybucje przyczynowe, czym jest podstawowy błąd atrybucji i jak myślą ludzie, którzy nie przejmują się porażkami oraz co robią nie tak ludzie, którzy mocno je przeżywają.
Odwiedź mnie na https://www.facebook.com/PingotKlaudia
Zapraszam też na http://klaudiapingot.pl

Ćwiczenie obiecane w filmie. 
Atrybucja przyczynowa.

Atrybucja przyczynowa to styl wyjaśniania przyczyn swoich sukcesów i porażek. 

Pesymiści sądzą, że to oni są przyczyną porażek. Optymiści, że porażki przydarzają się każdemu i są składową wielu czynników.

Pesymiści postrzegają sukces jako fart, przypadek. Optymiści upatrują go jako efekt ciągłej pracy i pełną zależność od siebie.

Dla pesymistów przyczyny porażek są stałe. Dla optymistów chwilowe.

Sprawdź jakie Ty masz przekonania na temat swoich porażek i sukcesów.

Kiedy coś poszło nie tak, ja wyjaśniasz tego przyczynę?

Wypisz co najmniej 3 sytuacje, gdy coś Ci się nie udało.

1.

2.

3.Zwróć uwagę, czy całą winę  bierzesz na siebie, czy dopuszczasz wpływ różnych czynników.

Nie myl widzenia przyczyn poza sobą ze spychaniem odpowiedzialności.

Jeśli widzisz winę tylko w sobie, a przyczyny jawią Ci się jako stałe, jesteś pesymistką. Jeśli jednak jesteś w stanie zauważyć, że na Twoje niepowodzenie miały wpływ różne okoliczności, które nie są niezmienne, patrzysz na rzeczywistość w jasnych barwach.


Podobnie przeanalizuj swoje sukcesy.


Wypisz 3 sukcesy, które osiągnęłaś/osiągnąłeś w ostatnim czasie lub takie, które udało Ci się osiągnąć kiedyś.

1.

2.

3.Jakie jest źródło sukcesów? Czy źródło jest stałe czy chwilowe?

W tym wypadku korzystna interpretacja będzie odwrotna. Optymista zobaczy źródła sukcesu w sobie, pesymista na zewnątrz, jako przypadkowe. Optymista będzie widział źródło sukcesu jako coś zależnego od siebie i trwałego, pesymista będzie uważał źródło sukcesu za chwilowy fart.

Jak więc sprawy się mają u Ciebie? Jeśli wiesz, na czym stoisz, możemy iść dalej :-) zostań ze mną na kanale Youtube. Pisz, jeśli uważasz, że jakiś temat powinien być tutaj poruszony.06:431080p 8358 06:43Jak sobie poradzić z PORAŻKĄ? SpecBabka 1080p

Dodał: SpecBabka

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium