Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14564 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-02-17

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wieloletnia dziennikarka i publicystka portalu wPrawo.pl , Katarzyna Treter-Sierpińska w swej najnowszej książce Kowidowe Getta stara się odpowiedzieć na pytania: Jak to się stało, że w demokratycznych państwach prawa zapanował terror i segregacja sanitarna? Jak to możliwe, że z dnia na dzień odebrano ludziom możliwość normalnego funkcjonowania pod pretekstem walki z uciążliwą, choć stosunkowo niegroźną infekcją? Jak do tego doszło, że bezużyteczna szmata na twarzy stała się warunkiem wejścia do autobusu, sklepu, kina, czy szpitala? Jakich sposobów użyto, żeby wymusić na ludziach przyjmowanie eksperymentalnych preparatów, których działanie jest wysoce wątpliwe. Jakie mechanizmy uruchomiono, żebyśmy odrzucili racjonalne myślenie i zaczęli zachowywać się jak przerażeni szaleńcy?

Ponadto w programie z cyklu Dokąd Zmierzamy będzie też o globalnych mechanizmach pozbawiających państwa suwerenności , a obywateli ich praw. M.in. o unijnym mechanizmie pieniądze za praworządność, który został właśnie usankcjonowany przez TSUE i może to oznaczać, że część państw będzie nadal płacić składki do wspólnotowego budżetu, ale nie dostanie nic w zamian. Podobne obawy utraty kompetencji państw związane są międzynarodowym traktatem w sprawie profilaktyki i gotowości pandemicznej, nad którym na początku marca pochylą się reprezentanci ONZ i WHO. Mają oni zdecydować jakie procedury należy przyjąć w poczet prawa międzynarodowego, aby wszystkie kraje na Ziemi miały te same obowiązki wobec zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Obowiązki, które mogą przełożyć się też na ograniczanie praw obywatelskich, co ostatnio dotkliwie odczuli mieszkańcy Kanady. Tam jednak rząd zdawał się nie mieć już skrupułów wobec swych wyborców, którym nieustannie piętrzono trudności zwykłego funkcjonowania w życiu, a jednocześnie nie oferowano żadnego wsparcia. Niektórzy nie mieli już siły wobec kolejnych obostrzeń i uznali, że skoro nie mogą normalnie pracować, to będą radykalnie protestować.

Czy w Polsce też nas to czeka? A może najgorsze już za nami? Czy jesteśmy na ostatniej prostej do normalności, czy minęliśmy właśnie zakręt szaleństwa, z którego już nie da się już wycofać? O tym wszystkim dziś z Katarzyną Treter-Sierpińską będzie rozmawiał Piotr Korczarowski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze
http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

pokaż cały opis
W katalogu: Dokąd Zmierzamy
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14564 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ostatnia prosta do szaleństwa
Najlepsze komentarze
avatar
anonim153 (*.*.104.153) wysłano z m.cda.pl 2024-02-16 22:59:07 0
Привіт. Я лише народився і дозрів в Польщі. Я чистий, етнічний, величний і героїчний українець. Українці це мій правдивий народ. Українці це майже половина Польщі, важний народ в Польщі, коло поляків. Нехай люди нарешті зрозуміють, що ми греко-католицькі і українські богатирі з чистою величністю назавжди. Боже, я прошу, помагай нам. Ми українці. Ми українські люди. Хвала нашій величній Україні. Слава відмінності УПА. Честь чудовим українцям. Благо в гарних українках. Смерть паршивим москалям. Ми правдиві слов'яни. Польща лише з нами, етнічними українцями, має своє правило до існування як лісні дерева з грибами. Якщо ти хочеш жити, шануй і кохай мене, шляхетного лицаря і князя України з божої благодаті. Я маю свою гарну, українську і побожну жінку з чорними волосами крука та з зеленими очами лісів раю до кохання гарячим і золотим серцем. Моя чарівна дівчина має також оливкову шкіру, величезні м'язи, чисту шкіру, красиву, українську мову, красу русалки і благо ангела. Газ смерті для росіян. Виключення з життя для кацапів. Я хвалю величний Ізраїль. Я кохаю УПА як наші гарні лікарки з чудовими щепленнями для святого здоров'я. Ми, українці, даємо Польщі святість як фіни Швеції. Польща без українців і Швеція без фінів це сумна біда. Хвала шляхетним українцям, полякам, литовцям і фінам. Бог за порядну жертву гарно годує нас своєю чуттєвою силою солянки. З Богом. Odpowiedz
avatar
anonim215 (*.*.125.215) 2023-12-05 16:10:56 0
Pani Kasiu, jest Pani wspaniała !
tak bardzo brakuje odważnych i wartościowych ludzi, kobiet, publicystów - ratuje Pani poziom dyskusji w internetach i słowie pisanym.
Pozdrawiam serdecznie z Mazowsza. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie