Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14998 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2020-05-20

Za każdym razem, gdy dochodzi do antyrządowych demonstracji reżimowe stacje próbują znaleźć jakiś słaby punkt protestujących i dokleić im łatkę wrogiego Polsce środowiska. Nie inaczej jest w przypadku strajku przedsiębiorców, wśród których dziennikarze TVP doszukali się przedstawicieli totalnej opozycji, różnej maści anarchistów i zwolenników absurdalnych teorii. Różnorodność protestujących była jednak tak duża, że nawet zmyślnej propagandzie państwowej telewizji nie udało się przypisać ich do jednego skrajnego środowiska. Do Warszawy zjechali bowiem ludzie z całej Polski, reprezentujący tak odmienne środowiska i światopoglądy, że to wręcz niesamowite, iż udało się im znaleźć wspólny język, a był nim sprzeciw wobec trwających od miesięcy obostrzeń, które miały powstrzymać rozprzestrzenianie się epidemii, a póki co przyczyniły się głównie do zamrożenia gospodarki i skraju bankructwa wielu rodzinnych firm. Efekty rządowych planów walki z wirusem odczuli niemal wszyscy Polacy, dlatego w trwających już drugi tydzień protestach wzięli udział nie tylko przedsiębiorcy.

Ostatnio wyjątkowe zainteresowanie protestami wzbudził film, na którym widać człowieka apelującego do zabezpieczających zgromadzenie funkcjonariuszy policji, aby nie pacyfikowali tłumu i przyłączyli się do strajkujących. Bohater filmu przedstawia się jako emerytowany major policji oraz dowódca oddziałów na misjach pokojowych w Bośni i Kosowie. Jego postawa robi wrażenie na obu stronach zgromadzenia, dzięki czemu w tym miejscu i czasie udaje się uniknąć eskalacji emocji.

Udało nam się dotrzeć do tego człowieka. To Sebastian Nadolski, absolwent warszawskiej AWF , Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Policji w Bramshill. Przez wiele lat był policyjnym antyterrorystą, dowódcą mazowieckiej jednostki AT oraz żołnierzem misji pokojowych na Bałkanach, odznaczonym Medalem za Ofiarność i Odwagę. Zgodził się przyjąć zaproszenie do naszego programu i dziś za pośrednictwem Skype opowie o swoich doświadczeniach i wyjaśni dlaczego wziął udział w strajku przedsiębiorców.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie

pokaż cały opis
W katalogu: Dokąd Zmierzamy
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14998 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dokąd zmierzamy? Był antyterrorystą, teraz walczy z systemem
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie