Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14956 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-04

Od początku dobrej zmiany stałym elementem prawicowych manifestacji, spotkań i innych wydarzeń stały się protesty, pikiety czy wręcz burdy organizowane przez środowiska demokratyczne takie jak KOD czy Obywatele RP. Dziś jednak sytuacja się odwróciła. To narodowcy protestują w Łodzi z racji odbywającego się spotkania z redaktorem naczelnym Gazety Wyborczej Adamem Michnikiem.

Prawicowcy przywołują liczne wypowiedzi Michnika atakujące Polskę i Polaków oraz nieustanne oskarżenia o antysemityzm i szowinizm. To właśnie Wyborcza należała i należy do awangardy przepraszania za rzekomo polską zbrodnię w Jedwabnem, choć do dziś nie przeprowadzono w tym miejscu ekshumacji, która dobitnie mogłaby wyjaśnić kto był sprawcą.

Mimo, że w warunkach systemu demokratycznego teoretycznie każdy ma prawo wygłaszać swoje, nawet najbardziej absurdalne poglądy, organizatorzy pikiety Nie dla Michnika w Łodzi przypominają, iż Środowisko Gazety Wyborczej wielokrotnie odmawiało im prawa nie tylko do wygłaszania poglądów, ale także do legalnego funkcjonowania. Będziemy wytrwale protestować przeciwko takiej hipokryzji. - piszą przedstawiciele Akcji Narodowej, głównego organizatora dzisiejszej pikiety.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14956 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nie będzie Michnik pluł nam w twarz!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim80 (*.*.140.80) 2024-02-05 15:33:26 0
Po ponad czterech latach z grubsza rzecz biorąc aktualny materiał.
20:45 - słuszna i niewesoła konstatacja, młody człowiek ma poukładane w głowie i dziękuję za odważną postawę, życzę powodzenia w życiu (niestety pośród pelikanów POPiSu itp. swołeczeństwa).
PS. franklin delano roosevelt powinien zostać w Polsce zdekomunizowany,
ma tak udokumentowane zdrady wobec nas Polaków...
Należy zdjąć to haniebne nazwisko z polskich obiektów publicznych.

5 lutego 2024r. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie