Nie będzie Michnik pluł nam w twarz!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9720 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-12-04

Od początku dobrej zmiany stałym elementem prawicowych manifestacji, spotkań i innych wydarzeń stały się protesty, pikiety czy wręcz burdy organizowane przez środowiska demokratyczne takie jak KOD czy Obywatele RP. Dziś jednak sytuacja się odwróciła. To narodowcy protestują w Łodzi z racji odbywającego się spotkania z redaktorem naczelnym Gazety Wyborczej Adamem Michnikiem.

Prawicowcy przywołują liczne wypowiedzi Michnika atakujące Polskę i Polaków oraz nieustanne oskarżenia o antysemityzm i szowinizm. To właśnie Wyborcza należała i należy do awangardy przepraszania za rzekomo polską zbrodnię w Jedwabnem, choć do dziś nie przeprowadzono w tym miejscu ekshumacji, która dobitnie mogłaby wyjaśnić kto był sprawcą.

Mimo, że w warunkach systemu demokratycznego teoretycznie każdy ma prawo wygłaszać swoje, nawet najbardziej absurdalne poglądy, organizatorzy pikiety Nie dla Michnika w Łodzi przypominają, iż Środowisko Gazety Wyborczej wielokrotnie odmawiało im prawa nie tylko do wygłaszania poglądów, ale także do legalnego funkcjonowania. Będziemy wytrwale protestować przeciwko takiej hipokryzji. - piszą przedstawiciele Akcji Narodowej, głównego organizatora dzisiejszej pikiety.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9720 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nie będzie Michnik pluł nam w twarz!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie