Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-10-01

W Polsce powstaje coraz więcej sklepów z koszerną żywnością i mięsem halal. W praktyce oznacza to rytualne bestialstwo na przemysłową skalę. Chodzi bowiem o to, aby zwierzę było świadome swojej śmierci i cierpiało do ostatniej kropli krwi. Tak nakazuje islam i judaizm. Oczywiście nie dosłownie. Wyznawcy tych religii twierdza, że tradycja mówi o szacunku i kulcie jakim otacza się zwierzę. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej. Większość pracy w ubojniach wykonują maszyny, a rola człowieka ogranicza się do pilnowania mordowanego zwierzęcia i okazjonalnego przerzucania je z kąta w kąt. Niektóre czworonogi już po poderżnięciu gardła starają się uciec, wierzgają i wyją, dlatego potrzebny jest człowiek. Kilka kopniaków wystarczy, aby zwierzę wykrwawiło się w spokoju. Zwykle nie trwa to długo, ale zdarzają się osobniki, na których śmierć trzeba poczekać kilkanaście minut. To idealny czas na papierosa lub przyprowadzenie kolejnego zwierzęcia, aby mogło sobie popatrzeć w jakiej sytuacji zaraz się znajdzie.

Ten obrzydliwy proceder trwa w Polsce w najlepsze. Za argument posłużyła obietnica zysku i prawo, które zabrania ograniczać praktyk religijnych. Teraz wystarczy poczekać na rozwój radykalniejszych odłamów islamu, a zapewne zobaczymy np. kamienowanie.

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 15007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nie ma zgody na ubój rytualny!
Najlepsze komentarze
Alka_Zet 2019-04-07 13:50:10 +2
Ciekawe dlaczego lewactwo nie staje w obronie tych potwornie dręczonych zwierząt. Sponsor nie daje kasy? A i islamistów trzeba przecież wspierać, a nie z nimi walczyć, prawda? Te wszystkie zakłamane organizacje "prozwierzęce" ... Gdzie one teraz są? Jakoś przeciwko dręczeniu zwierząt w imię żarcia koszernego też nie protestują. Też kasy za to nie ma ... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie