Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-12-02

Podczas ostatniego Marszu Niepodległości w Warszawie natknęliśmy się na grupkę ludzi z województwa dolnośląskiego, którzy postanowili przypomnieć rodakom o kwitnącej antypolskości. Ich zdaniem Jan Tomasz Gross i Olga Tokarczuk to przykładowi polakożercy, których twórczość szkaluje naszą ojczyznę i naród. Mimo to nadaje się im państwowe odznaczenia i przyznaje tytuły honorowego obywatelstwa poszczególnych miast.

Stajnia Michnika dwukrotnie ją (Tokarczuk - przyp. red.) uhonorowała nagrodą Nike. Jeśli nagroda Michnika w odczuciu większości patriotów jest tzw. nagrodą śmietnikową, ja twórczość Olgi Tokarczuk określam jako śmieć. (...) Jest ona na równi z Tomaszem Grossem - mówi Andrzej Krawczyk z Barda na Śląsku.

Za chwilę, zapewne (...) pani Olga Tokarczuk dostanie Nobla. Może nie z dziedziny literatury, ale z dziedziny fizyki, bo na literaturze i historii zna się równie dobrze jak na tej fizyce. (...) Jej Księgi Jakubowe są już przetłumaczone na język szwedzki, wiec dlaczego nie? Przecież to bohaterka demoliberalnych mediów - zauważa Elżbieta Cygan z Nowej Rudy.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Olga Tokarczuk i Jan Tomasz Gross to antypolski głos
Najlepsze komentarze
avatar
anonim146 (*.*.96.146) wysłano z m.cda.pl 2023-10-18 18:06:28 0
Привіт. Хвала Богу і Україні. Я чистий голос слави України. Odpowiedz
avatar
anonim244 (*.*.210.244) 2021-04-24 14:43:19 0
od wieków jak ktoś probuje polaczka nauczyć myśleć, to jest zdrajcą, bo polaczek lubi wąchać swoje katolicko-narodowe gówienko Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie