Arystokraci Swiata - Bankierzy
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9304 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: TOMI3356

Za wszystkimi wojnami od 2,5 wieku stoi rodzina Rothschildów.

Klan Rothschildów składający się z wielu spokrewnionych rodzin jest najpotężniejszą rodziną bankierską na świecie. Jak pisze Chińczyk Song Hongbing w książce pt. Wojna o pieniądz w XIX wiecznej Europie wyróżniano 6 mocarstw: Rosję, Anglię, Francję, Prusy, Austro-Węgry i klan Rothschildów, których znawcy uważali za największe mocarstwo.

W jej własności i/lub zarządzaniu znajdują się prawie wszystkie banki narodowe z wyjątkiem: Syrii, Iranu, Kuby, Korei Północnej i od niedawna, także Rosji. Taka potęga nuklearna jak Rosja, pod przywództwem Putina, dopiero odebrała Centralny Bank Rosji w marcu 2015 r. Było to związane ze zniknięciem Prezydenta Putina na blisko 10 dni, kiedy to się działo. W tym czasie, zabito jego szefa ochrony osobistej, który miał być mianowany na szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji. Ale zarządzanie Bankiem zostało odebrane i jego polityka zmieniła się radykalnie ze szkodzącej gospodarce rosyjskiej na wspierająca rozwój gospodarczy i dobrobyt obywateli.

Jak ważne jest opanowanie emisji pieniądza, w tym kredytowego w skali świata, do zarządzania krajami i globalnego, określił ponad dwa wieki temu założyciel klanu i jego żona:

Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu Money as Debt]: Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa
Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.

Cześć kulis funkcjonowania tej rodziny i powiązań z innymi oligarchami i wpływowymi osobami, które im służą. Do zrozumienia istoty globalnych powiązań w sieci globalistów, za pomocą najważniejszego narzędzia jakim jest zmonopolizowane przez bankierów w skali świata: emisja pieniądza, w tym kredytowego oraz kontrolowanie rynków finansowych. Kluczowym, jawnym realizatorem budowy NWO jest klan Rothschildów, który ma nad sobą nadzór tajnych organizacji, których przywódcy nie są znani.

Jednak plany Nowego Porządku Świata, (New World Order) coraz bardziej się załamują. Wpływ na załamywanie się realizacji planów ma rosnąca w przyśpieszającym tempie świadomość ludzi na całym świecie, przede wszystkim dzięki internetowi, który trudno jest ocenzurować.

Rodzina Rothschild

W 1980r. doszło do podziału Grupy Rothschild, którą kierował wówczas lord Evelym de Rothschild, jego kuzyn Jacob IV baron de Rothschild postanowił odejść z pokładu N M Rothschild & Sons, Jacob otrzymał fundusz inwestycyjny Rothschild Investment Trust, który został założony w 1961 roku z jego inicjatywy. W 1988 roku baron Jacob zmienił jego nazwę na RIT Capital Partners, obecnie bank inwestycyjny jest zarządzany przez jego syna V barona de Rothschild Nathaniela

Francuski bankier Baron David René James de Rothschild jest obecnie zarządzającym bankowym imperium N M Rothschild & Sons. Evelyn odsprzedał swoje udziały francuskim kuzynom, po czym wraz z żoną Lynn w 2003 roku utworzyli międzynarodowy holding inwestycyjny E.L.Rothschild.

Lord Evelyn wraz z żoną Lynn de Rothschild są organizatorami Konferencji Inclusive Capitalism, której celem jest budowa nowego kapitalizmu.

Nathaniel de Rothschild

Podczas studiów na Uniwersytecie w Oxford wstąpił do założonego ponad 200 lat temu elitarnego stowarzyszenia Bullingdon Club do którego należeli m.in politycy David Cameron, George Osborne, Boris Johnson.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Bullingdona

Do rodzinnego interesu Nathaniel wprowadzony został po ukończeniu studiów w 1994 roku, jako 23 latek objął stanowisko zarządcy aktywami banku Lazard Brothers, był prezesem w bankach Morgan Stanley i Lehman Brothers. Jest obecnie prezesem banku inwestycyjnego RIT Capital Partners, posiada udziały m.in. w Atticus Capital, Barrick Gold, Rusal, British Petrol.


Tomi

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 9304 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Arystokraci Swiata - Bankierzy
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Jak poślubić milionera? (2019) Cały film PL premium Najnowsza polska komedia!

Zobacz już teraz w CDA Premium!
Nowy Uprowadzona księżniczka (2018) Dubbing PL premium Znakomita animacja dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie