Do kogo nalezysz..
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9950 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: TOMI3356

Nieważne kto rządzi państwem,
WAŻNE KTO EMITUJE PIENIĄDZ !

Bank ma korzyści z odsetek od wszystkich kwot stworzonych z niczego to powiedział nie byle kto, ale William Petarson, założyciel Banku Anglii w 1694 roku.

JAK WAŻNE TO BYŁO, ABY PIENIĄDZ BYŁ REALNY, świadczy ustawa III Kongresu USA, podpisana przez Jerzego Washingtona 23 grudnia 1793 roku:
Każda osoba, mająca stanowisko w instytucji o charakterze banku albo posiadająca takie akcje, nie może być członkiem Kongresu.

.
To jednak nie powstrzymało bankierów od machlojek, które doprowadziły do powołania Pierwszego Banku Centralnego USA w 1791 roku. Po 20 latach działalności bank ten nieomal zrujnował gospodarkę Ameryki.
Kongres odmówił wydania zgody na przedłużenie działalności tej instytucji. Ameryka dostała ultimatum od bankierów: Albo wniosek o odnowienie karty zostanie przyznany albo Stany Zjednoczone zostaną wciągnięte w najbardziej destrukcyjną wojnę.
I tak sie stało. Ówczesny premier Anglii, Spencer Perceval, był przeciwnikiem wojny. Został więc spokojnie zamordowany w swoim biurze. Jego następcą został Robert Jenkinson, drugi hrabia Liverpool. Nie miał on już problemów z wypowiedzeniem wojny.

Kolejnym prezydentem drukującym własne pieniądze był Abraham Lincoln. Pieniądze potrzebne były na prowadzenie wojny z Południem. Bankierzy pozwolili mu na druk. Zaraz po zakończeniu wojny został zastrzelony, a jego zielone dolary, tzw. Greenbacksy, wycofano szybko z rynku.
Car Moskwy Aleksander II, który pomagał Lincolnowi strasząc przeciwników swoją flotą, także poczuł potęgę banków. Pierwsze zamachy w 1866 roku, 1879 roku i 1980 roku były nieskuteczne. Ale co się odwlecze, to nie uciecze, jak mówi przysłowie i już w 1881 roku udało się go skutecznie zabić.
Jak tanie jest życie ludzkie obecnie pokazuje serial Gomorra. We Włoszech cena za zabicie człowieka to tylko 500 euro.
Kolejnym prezydentem, który opierał się wprowadzeniu banku centralnego był James Garfield, wybrany w roku 1880. Wysławił się powiedzeniem: Ten kto kontroluje podaż pieniądza kontroluje naród. Został postrzelony już 2 lipca 1881 roku. Zmarł z powodu ran kilka tygodni później.
W kolejnych wyborach prezydentem został William McKinley. Mc Kinley twierdził: Nasza waluta powinna być pod nadzorem rządu.
Został postrzelony w dniu 14 września 1901 roku w Buffalo NY. Zmarł z ran kilka dni później.
Sukcesorem po nim był Teodor Roosvelt. Nie miał żadnych oporów przed zatwierdzeniem Prywatnego Banku Centralnego w 1913 roku. Bank ten powstał na skutek działania prywatnych banków europejskich konsorcjum Rothschilda i Warburga, którzy na wyspie Jekyll w Georgii utworzyli kartel bankowy, pod nazwą Trzeci Bank US., w celu wprowadzenia pełnej kontroli pieniądza w Ameryce.
Aby zamieszać, nazwa została zmieniona i brzmi The Federal Reserve.

Z ostatnich lat można podać sprawę zamordowania J.F. Kennedy w 1963 roku. Praktycznie podpisując ustawę 11110, w której zezwolił Skarbowi Państwa na druk własnych pieniędzy, wydał na siebie wyrok śmierci. Prezydent Kennedy wypuścił jakieś 4.5 miliarda własnych dolarów. W kilka miesięcy potem już nie żył. Jego następcy nawet nie pomyśleli, aby kontynuować jego dzieło.

już dawno całe złoto i srebro znajduje się we władaniu odpowiednich grup kapitałowych konsorcjum Rothschilda. Konsorcjum to posiada większościowe pakiety akcji tzw. Narodowych Banków w 168 krajach. Jednym z krajów, w których nie posiadało większościowego pakietu była na przykład Libia, czy Syria. Libia już nie istnieje, a Syria.
Tomi

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9950 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Do kogo nalezysz..
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie