Nowo dodane filmy
Etyczne zasady eksperymentów medycznych. Kodeks Norymberski został sformułowany w 1947 roku przez aliancki Trybunał Wojskowy po procesach lekarzy ze służb medycznych III Rzeszy. Określono w nim 10 zasad dotyczących dopuszczalności doświadczeń medycznych na ludziach.

*Absolutnie niezbędna jest dobrowolna zgoda osoby mającej wziąć udział w doświadczeniu. To znaczy, że odnośna osoba musi posiadać zdolność do wyrażenia swojej zgody. Musi być w stanie podjąć niczym nieskrępowaną decyzję bez wywierania na nią wpływu przy pomocy siły oszustwa, podstępu, nacisku, zwodzenia lub jakiejkolwiek innej formy sugestii czy też przymusu. Aby móc podjąć rozsądną i świadomą decyzję, osoba ta, musi dysponować odpowiednią ilością informacji na temat eksperymentu oraz wglądem w istotne fakty związane z nim..*


Tak po krótce to tyle o ile. W rozumieniu kodeksu handlowego prawa morskiego pod którego jurysdykcją jest wszystko i wszyscy, korporacje osiągneły swoje załozenia tzn. przyjmując *lek* genetycznie zmodyfikowany jesteś własnoscią danej korporacji czym zostajesz pozbawiony prawa naturalnego [prawa człowieka] W Sądzie w USA było pismo korporacji które chciało uzyskac odpowiedz na zagadnienie powyzej.
To jest to o co chodzi 1% cwanych lisów - totalna kontrola i brak ucieczki przed systemem [bycie Bogiem]

A co to dalej robi poza tym ze nie jestescie juz człowiekiem a produktem korporacji ? Zdolnosc kontroli czy unicestwienia za pomocą wcisnięcia jedego guzika. Od ponad 2 lat obserwuje sie wysyp zjawiska *nagła śmierc* , co kiedyś byłoby mocno krytykowane i nagłasniane teraz jest piętnowane.. granice szalenstwa zostały ekstremalnie przesunięte.

Zadaniem wszystkich agencji jest umiejętnie opakować przekaz [produkt] i sprzedać zwykłemu zjadaczowi ziemniaków. Równolegle Korporacje robią wszystko zeby zalegalizować i oczywiscie *bez* przymusu zaimplementować produkt. Poziom zbrodni został przesunięty na inny level.

Wszystko w trosce o wasze zdrowie i lepsze jutro.. noo tak ;) ciemny lud i masy kupią wszystko...


Problem - Reakcja - Rozwiązanie
Pozdro
TOMI335616:15720p 307 16:15TeslaForeza 720p

Dodał: TOMI3356

Bez znaczenia czy czeka nas Reset czy inne "niespodziewane" zjawisko, przedstawienie. Co mozemy z tego miejsca zrobic to zadbać o siebie i nie zasilać bezmyślnie matrixa albo... skoczyc na główke do pustego basenu ;)

Najlepszego !


Pozdro
TOMI3356

edytowałem materiał - całosc w linku:
zródło:
https://rumble.com/v26926u-kto-wzi-szpryc-lepiej-niech-tego-nie-oglda...-udostpniajcie-gdzie-tylko-moe.html01:01:41720p 3813 01:01:41Ostatnia Prosta | Reset 2024 720p

Dodał: TOMI3356

Wybory się zbliżają, politycy PiS podkręcają nutę patriotyczną, 500+, 800+ itp. pierdolamento. MSZ Łukasz Jasina (2022) który jeszcze nie tak dawno zasłyną z wypowiedzi, że Polacy są sługami narodu ukraińskiego, obnażył tymi słowami chyba wszystko, tylko czy ludzie myślą ?
Czy na dobre biometeo u nich bedzie niekorzystne ?


Pozdro
TOMI335602:371080p 626 02:37Goscie Goscie III 1080p

Dodał: TOMI3356

Śmiertelny ładunek. Co łączy szczepienia z 5G i AI? Dlaczego zginął dr Rashid Buttar? Jak wywołać kolejną pandemię?Pozdro
TOMI335618:05480p 1341 18:05Ładunek 5G | Nagła Śmierć 480p

Dodał: TOMI3356

IDŹ SWOJĄ DROGĄ 
To jest dokładnie tak jak w  filmie Matrix, prawda jest bardzo, bardzo brutalna, i kiedy się budzisz jesz klejące się gluty zamiast parówek i pomidorków, popijasz wodą z destylatu, a nie pachnąca herbatke, siedzisz w śmierdzącym podziemiu z dala od pięknego słońca. 

Wielu mi to zarzuca [Dariusz Nejman] że przecież Kennedy, czy Trump powiedzieli to, czy tamto. Zwracam uwagę że o tym się mówi i TYLKO MÓWI od 60 lat !! Kennedy informował naród o tajnej organizacji blisko 60 lat temu i co ? Co zrobili Amerykanie ? Naćpali się i sekundowała im w tym ćpaniu ta sama lewica, czyli demokraci i klan Kenndych  !! Do dziś Owsiaki utrwalają ten sposób życia, taplaj się młody w błocie, chlej, ćpaj, kopuluj i NIE MYŚL. Czyżby Kennedy spuścił ciśnienie z młodzieży, rozpalił protest i bunt, który przekierowano na manowce, a który miał szansę zmienić jeszcze Amerykę ?    

Dziwnym trafem klan Kennedych jest od zawsze związany z Wall Street. Przypomniałem już dawno temu, w moim poście z 2017 roku, że Roosvelt mianował szefem komisji nadzorującej działalność giełdy Joshepa Kennedy , ojca J.F. Kenndyego, jednego z największych spekulantów na giełdzie, zaufanego człowieka Jacka Morgana, a co za tym idzie domu Rotschildów. Kennedy zbili fortunę na oszustwie, przestępstwie. Porzucili swoją fortunę , czy aby wyprostować swoje sumienie stworzyli kilka Fundacji.

W Skull And Bones są dwie frakcje i one biją się o pieniądze i władzę, heglowski system rywalizacji jest nie tylko na zewnątrz , ale też wewnątrz organizacja tajnego zakonu. Proste pytanie, czy lewica okazała się lepsza ? Czym się różni ta prawica, jaka wymordowała ponad 100 mln ludzi, urządziła wielowiekowe niewolnictwo,  skolonizowała Afrykę, Amerykę Południową i Azję, stworzyła obozy koncentracyjne ( Wojna Burska ) i karabiny maszynowe ( także wojna Burska ), zagłodziła całe narody,  od tej lewicy jaka uwięziła w strasznej tyranii liczne narody Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej, wymordowała ponad 150 mln ludzi, zorganizowała ludziom gułagi i zsyłki, masowe egzekucje ? NICZYM , to dwa skrzydła tego samego ptaka. 

Niestety nie wierzysz drogi czytelniku że to może tak działać, to przekracza granice Twojej percepcji !! Dlaczego , bo wtedy uświadamiasz sobie że wróg jest z każdej strony i że musisz sobie poradzić z nim sam, że musisz zaryzykować , także swoje życie. 
I im na tym zależy żebyś szedł drogi czytelniku za kimś, kto mówi to co chcesz usłyszeć, co Ciebie uspokoi , napoi wiarą i nadzieja, abyś nigdy nie wybrał swojej drogi. Tak jesteś ukształtowany , tak cię uwarunkowali, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Autor: Dariusz Nejman


Pozdro
TOMI335602:001080p 720 02:00Demokracja | Iluzja wyboru | Model Heglowski 1080p

Dodał: TOMI3356

Boze Narodzenie
Wspominany w Biblii Nimrod był legendarnym założycielem państwa Babilońskiego, trzeba podkreślić symbolikę Babilonu jako nie tylko tworu państwowego/królestwa ale również przeciwieństwa Jeruzalem. Rzucił wyzwanie Jahwe zamieniając jego kult na kult własnej osoby, boga Nimroda. Jego matka (i żona) Semiramis na wieść o tym obwołała siebie matką boga. Według mitu Semiramis była jego żoną i razem mieli dziecko, Tammuza/Baala, warto podkreślić, że Baal był również bóstwem solarnym, jego kult był bardzo popularny w Imperium Rzymskim, do dzisiaj czczony jest przez satanistów jako jeden z upadłych aniołów. Dniem narodzin Nimroda był 25 grudnia, powiązanie tej daty z innym, późniejszym bogiem słońca, Mitrą stanie się później oczywiste. 25 grudnia jest również połączony z cyklem słonecznym. Konkretniej z przesileniem zimowym, które to uznaje się za symboliczny dzień narodzin Słońca. Dzień ten jest oczywiście ruchomy i dzisiaj wypada na 21-22 grudnia, lecz w czasach starożytnych był to 25 grudzień. Dzień przesilenia jest do dzisiaj jednym z ważniejszych świąt satanistycznych.


Wielkanoc
Aby wyjaśnić sobie skąd się wzięło to święto tak naprawdę zostajemy przy tej samej historii. Nimrod lub też raczej jego ciało zostało rozszarpane, a sam Nimrod wzniósł się na kolejny poziom boskości. Semiramis poskładała części jego ciała i zapłodniła się. Poprzez ten akt urodził się Tammuz/Baal, a symbolem tego odrodzenia stało się zawsze zielone drzewo. Semiramis wtedy ogłosiła, że na Ziemie przybyła z Księżyca w jajku.
Stąd też się bierze tradycja wielkanocnych jajek co widać nawet w etymologii poszczególnych słów. W języku angielskim wielkanoc to Easter z kolei boskim imieniem jakie przybrała Semiramida i pod jakim była czczona było Isztar (ang. Ishtar) i stąd też Easter egg Ishtars egg. Jakkolwiek historia lubi się powtarzać i jej syn został rozszarpany przez... dzikie świnie. Na pamiątkę tego w okresie w którym dzisiaj obchodzi się wielkanoc wyznawcy Isztar celebrowali śmierć Tammuza, nie jedząc mięsa, a w niedziele spożywając świnie. Co ciekawe jako symbol Tammuza używane było T bądź też krzyż. Historia ta nie jest źródłem tylko dla wielkanocy ale również dla wierzeń oklutystów/satanistów, którzy czczą słońce (stąd też cała solarna symbolika w kościele)i księżyc jako oczy anioła/boga światła Lucyfera. Sama Semiramis jest częścią trójcy, nam znana jako wielka nierządnica, sam Nimrod jeżeli ktoś się jeszcze nie zorientował gra w tych misteriach rolę Lucyfera. W sumie to chyba odkrywając znaczenie wielkanocy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że Ci goście zwani hierarchami uważają nas za bandę niemyślących owiec. No bo jak wytłumaczyć to, że kościół mówi iż Jezus został ukrzyżowany w piątek, leżał w grobie 3 dni i 3 NOCE a zmartwychwstał w niedziele?


Zrodło: https://www.paranormalne.pl/topic/20477-o-oszustwie-na-7-wzgorzach-watykan-obnazony/

Vatican City umiejętnie odwraca uwage gojów przez wieki wciskając im kulty solarne, lucyferianskie. Ludzie nie zdają sobie sprawy ze to oni są boskim odbiciem matki ziemi. Przyszliśmy tutaj aby zaznać to co najpiękniejsze a co mamy ? Wystarczy się rozglądnąc.. tragedia posejdona xD morda w kubeł i micha ryżu.
Prawo admiralicji morskiej utworzonej przez Vatican ostatecznie zalegalizowało ekonimiczne niewolnictwo - Matrix.

Pozdro
TOMI335609:18 456 09:18Vatican City | Wiara

Dodał: TOMI3356

Dr Rashid Buttar został zamordowany przez otrucie 18 maja 2023 r. po emisji tego filmu. Zmarł w szpitalu. Dziesiątki milionów ludzi umrze w tym roku po wstrzyknięciu szczepionki Covid 19.

5G zainicjuje zgony w odstępach 1-minutowych w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dr Buttar miał podejrzenia, że wprowadzają do szczepionek coś, co w jakiś sposób wywoła szkodliwy efekt, w wybranym przez nich czasie, jak uśpione komórki w ciałach zaszczepionych, czekające na wyzwalacz, który je obudzi ..... Dr Buttar powiedział, że teraz, w maju 2022 r., ma potwierdzenie tego składnika w zastrzykach.

Po 13 minutach i 12 sekundach dr Buttar stwierdził, że jego zdaniem osoby, które nie otrzymały zastrzyku z Covid i mają prawidłowo funkcjonujący układ odpornościowy. Następnie wspomniał, że zamierza ogłosić skuteczne i (obecnie) łatwo dostępne leczenie dla osób, które przyjęły zastrzyk Covid. Chciał to ogłosić na 5. dorocznej konferencji medycyny zaawansowanej w St Louis, MO, 27-29 maja 2023 r., ale zmarł w czwartek 18 maja w swoim domu.

Antonio Figueira komentuje: Ten patent pochodzi z 1999 roku. Można znaleźć zasadę: "Energia EM zastosowana do struktur nieorganicznych lub biologicznych w celu wykrywania i/lub identyfikacji oraz w celu rozszerzenia". "Niniejszy wynalazek wykorzystuje energię akustyczną o częstotliwości rezonansowej osobliwości każdego konkretnego typu wirusa i/lub elektromagnetyczną energię dźwiękową, a nieelastyczna, krystaliczna struktura wirusa wykrywa, wzmacnia, identyfikuje i/lub uszkadza fizyczną strukturę wirusa".


Dr Buttar wyjaśnił, że składnikiem tym jest hydrożel zawierający ładunek trzech patogenów. Uwolnienie ładunku zostanie wyzwolone przez sekwencję trzech impulsów częstotliwości 16-18 GHz z wież 5G trwających jedną minutę. Dr Buttar nie wiedział, które trzy patogeny znajdują się w ładunku, ale słyszał, że jednym z nich jest wirus Marburg. Tak więc, gdy wieże 5G wysyłają te sygnały, każdy, kto otrzymał te szczepionki i te dopalacze, to zostanie uwolniony Marburg - powiedział dr Buttar.


Zródło: https://gloria.tv/share/2j3X3bpZY1VSCt1AKj33eUPkr


Pozdro
TOMI335623:10 3247 23:10Dr Rashid Buttar | Covid 2023

Dodał: TOMI3356

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium