Nowo dodane filmy
Prawo morskie czyli tajny kodeks, podług którego działają wszystkie korporacje, banki i państwa na Ziemi.
Prawo morskie nie jest żadną ustawą ani żadną konwencją. Jednak określa ono funkcjonowanie tworów, które zarządzają ludźmi, ziemią, zasobami naturalnymi, pieniędzmi czy danymi. Te twory to oczywiście wspomniane wyżej banki, korporacje czy państwa, ale także np giełdy.

Wg prawa morskiego jesteśmy niewolnikami państwa i ekonomii.

-Świat jest podzielony na państwa-korporacje. Każde państwo, każda firma, organizacja, urząd, każde formalne małżeństwo i w końcu każdy człowiek ma wg tego prawa status korporacji. Korporacja-matka to Corporation of London (status formalny ale nim powstał London City kto był wcześniej ? Vatican City - starozytny babilon - prawo rzymskie rozlało sie po Europie. Centrala wszystkich banków znajduje sie własnie tu: Bank w Bazylei.
Vatican nadał "zycie kolejnym niezaleznym panstwom w panstwie: London City a potem London formalnie sprawowal piecze i utworzył FED w 1913 wczesniej mialy miejsce wojny polnoc z poludniem gdzie "krolowicze Anglii rozbijali swiadomosc ludzi do podbicia ekonomicznego) takze ten :)

-Wszyscy ludzie-korporacje żyjący na terenie danego państwa są oficjalnymi niewolnikami swojego państwa-korporacji. Dowód osobisty czy paszport to inaczej informacja o tym, jakiego państwa jest własnością dany człowiek;

-Funkcjonariusze państwa-korporacji (policja, wojsko, lekarze, urzędnicy, politycy, prawnicy itp itd) są objęci specjalnym immunitetem. W świetle prawa morskiego są oni zupełnie bezkarni, jednak dla zachowania pozorów trzeba czasami kogoś ukarać symboliczną karą. Lub większą karą, ale wyłącznie wtedy, gdy naruszenie było rażące i przedostało się do opinii publicznej;

-Małżeństwo jest stworzeniem oddzielnej osobo-korporacji w celu zabezpieczenia bytu materialnego dla rodziny i dzieci. Od momentu zawarcia małżeństwa państwo ma dowolne prawo do wtrącania się w Wasz związek, szczególnie w sprawy wychowania i bytu dzieci. Od tej pory związkiem i dziećmi zarządza państwo-korporacja, ponieważ jest to własność państwa;

Pożyczka bankowa jest przekrętem i jednocześnie jest niewolnictwem w stosunku do banku-korporacji. Podpisując umowę na dowolną pożyczkę (czy to 500 zł czy to miliard złotych) dajesz prawo kolejnemu podmiotowi, czyli bankowi, do dowolnego rozporządzania Twoimi oszczędnościami, mieszkaniem i życiem.


Zródło: https://youtu.be/cr2hYfn0mnc

Artykuł: https://jarek-kefir.com/2018/02/22/wedlug-prawa-miedzynarodowego-jestes-niewolnikiem-panstwa-i-bankow-wiesz-o-tym/Pozdro
TOMI335656:36 268 56:36Prawo Morskie - Geneza Matrixa

Dodał: TOMI3356

Reparacje wojenne na które wierchówka z Wawy nakręca sobie słupki sondazowe to pic na wode. Polska nie moze ubiegać sie o reparacje za mienie jesli status pomiędzy np. Niemcami a Polska nie jest zapisany. Obecnie brak kwitów o podpisaniu pomiędzy tymi państwami porozumienia zawarcia pokoju po 1945. Oficjalnie wg. zapisów międzynarodowych, Polska jest w stanie wojny z Niemcami zatem reparacje nie mają zastosowania. Takze ten..05:02 101 05:02Reparacje NIEWOLNIKÓW

Dodał: TOMI3356

To koniec wolności Polaków. Ja pokażę, że owszem, ta ustawa, to jest niezły wał i stoją za nią niezłe gagatki, ale wał jest zupełnie gdzieś indziej i to nie ma związku z Twoim samochodem, ani z Twoimi nieruchomościami. Zatem obiecuję, że będzie bardzo ciekawie i że będzie to zupełnie inne podejście, niż wszystkie, które do tej pory widziałeś  zapowiada Maciej Wieczorek.


Anna Kubala dodaje:  To, w jakiej rzeczywistości będą żyły następne pokolenia, nasze dzieci, wnuki, bratankowie, siostrzenice i dzieci, to zależy od nas. Jesteśmy to im winni, bo to my im tworzymy rzeczywistość. Oni będą w tym żyli albo będą walczyli. Tylko pytanie jest: czy będą mogli jeszcze walczyć. Jest taka ilość tych filmów katastroficznych, które pokazują, jak ludzie żyją, jak zostali zniewoleni, po jakiś tam wielkich katastrofach, że naprawdę jest w czym wybierać, żeby to wszystko pokazać.Zródło: https://youtu.be/JgCu2deKo0g


Pozdro
TOMI335623:321080p 161 23:32Przedsiębiorstwo HOLOKAUST 2022 1080p

Dodał: TOMI3356

W czasach wykreowanej zarazy w 2020 ludzie byli poddani pod przymus  zakładania skarpetek na twarz. O ile ogarnięci wiedzieli ze to shit o tyle starsze pokolenie mocno zmanipulowane (przecież rząd o nich dba-przecie mowili w TV - tylko nie powiedzą dla kogo ten rzad pracuje) chadzało w 25stopniowych temperaturach po ulicach miast na poludniu PL, czesto ledwo oddychajac dokonując na siebie wyroku smierci. Ich zmęczone wyjałowione ogranizmy ledwo dawały rade zeby doczołgac sie do sklepu a oni podnosili sobie challenge z maską na twarzy.
Jak przetrzebic stado.. pewien % padł odrazu a pozostały % padł z powstalych tego typu zastraszeń. (obostrzen)
Dzis dostrzegamy stan eutanazji społeczenstwa.. padają nawet młodzi.. nagle.. niewydolnosc serca.. jedna z cech szczepionek.


Pozdro
TOMI335603:20 229 03:20Operacja MASKA 2020

Dodał: TOMI3356

30-letnia Daria Dugin, córka Aleksandra Dugina, filozofa, kremlowskiego ideologa, piewcy ruskiego miru, zginęła w nocy z soboty na niedzielę, gdy pod toyotą, którą wracała do Moskwy z festiwalu patriotycznego na przedmieściach, wybuchła bomba. Nie było jasne, czy to kobieta była celem zamachowców, czy jej ojciec, który miał wracać z córką, ale w ostatniej chwili pojechał za nią innym samochodem.

Federalna Służba Bezpieczeństwa po zaledwie dwóch dniach śledztwa oświadczyła, że zamachu dokonała agentka ukraińskich służb specjalnych Natalia Wowk. Kobieta miała przyjechać do Rosji w czerwcu wraz z 12-letnią córką i przez kilka tygodni śledzić Darię Dugin. I po zamachu  jak gdyby nigdy nic  wyjechała z córką z Rosji przez Estonię.19:48 290 19:48Kto zabil Darie Dugin ?

Dodał: TOMI3356

Swój swojemu krzywdy nie zrobi.
Kiedy zorientujesz sie ze 90% w PL sejmie.. znaczy knessecie ustawiła sie do żłoba po to zeby generować korzysci.. bo plebs ma jedno zadanie, utrzymywać swoich oprawców zeby im zyło sie lepiej w PL niż rdzennym mieszkancom tej ziemi.

Kazdy po 89 dostał swoją autonomiczna posadke/biznes bo oni 
Nie pracują tylko zerują a Ty widziales/as kiedyś zeby taki brzydki, garbaty podał ręke Polakowi ?

System niewolnictwa i ucisku jest bardzo prosty.
Polacy są tak mocno oderwani od rzeczywistosci ze ostatnie trzy dekady prania mózgu do czysta wyeliminowało trzezwą ocene sytuacji oraz poznanie kto jest wrogiem/wrogami nas wszystkich

Dziel i rządz
Dziel i podbijaj..


Pozdro
TOMI335602:44 157 02:44Gazeta Wyborcza | Adam Michnik

Dodał: TOMI3356

Kiedy lewica robi protest, wszystkie chwyty są dozwolone. Mogą płonąć ulice, lecieć szyby w sklepach; nieważne, że praworządny obywatel czuje się zagrożony, ważne, że barbarzyńska dzicz może manifestować swoje postulaty  dyktowane przez przemysł aborcyjny, ruch LGBT czy BLM. Ale kiedy zwolennicy podstawowych wolności, prawdy i zdrowego rozsądku wyjdą na ulice  zaczyna się bezlitosne śledzenie każdego ich kroku, by nie daj Boże choć o centymetr nie przekroczyli tej granicy, która w odniesieniu do lewicy  po prostu nie istnieje.

Doskonałym przykładem tej dysproporcji i podwójnego standardu były zamieszki przestępczego ruchu Black Lives Matter, głoszącego rasistowską, neomarksistowską ideologię zwaną krytyczną teorią rasy. Amerykańskie miasta dosłownie płonęły, mieszkańcy żyli w strachu przed łobuzami o wszystkich kolorach skóry, podczas gdy rząd Joe Bidena oficjalnie popierał ruch BLM, nawet w stosunkach dyplomatycznych.

Widać to również na naszym gruncie, gdy aborcjonistki i aborcjoniści z tzw. Protestu Kobiet uważali, że mogą nawoływać na ulicach do mordowania nienarodzonych dzieci, a nawet wszczynać burdy w kościołach w imię swojej zbrodniczej ideologii. Wydaje się, że protestującym przyświeca tylko jedna zasada  że protest ma być skuteczny.

Ale czy ta zasada stosuje się do innych, nielewicowych grup działających w ramach demokratycznego prawa do manifestowania swoich poglądów? Otóż nie. Za każdym razem, gdy chodzi o świętość życia ludzkiego albo choćby podstawowe wolności, protestujący są dyskredytowani jako oszołomy, faszyści, a nawet naziści, jak lewicowy premier Kanady Justin Trudeau określił uczestników Konwoju Wolności.

Gdy obywatele w imię prawa naturalnego i definicji władzy jako tej, której obowiązkiem jest sprzyjanie dobru wspólnemu, podnoszą protest przeciwko niegodziwym poczynaniom rządzących, nagle okazuje się, że prawa demokracji zostają zawieszone w imię bliżej nieokreślonego zagrożenia. Jakim zagrożeniem dla rządu Trudeau byli ludzie, którzy tańczyli, śpiewali i jedli watę cukrową na ulicach Ottawy? Bo tak wyglądał protest.

A może zagrożeniem był fakt, że kierowcy ciężarówek, od dwóch lat prześladowani tyrańskimi restrykcjami i zmuszani do brania udziału w eksperymencie medycznym, wjechali swoimi pojazdami do stolicy? A czyż liberalna demokracja nie polega na tym, że vox populi ma prawo być wyrażony w ten sposób? Owszem, ale tylko vox, który jednoznacznie można powiązać z lewicą i neomarksizmem, czyli gwarantujący dalszy pochód Rewolucji. 

Zródło: https://pch24.pl/finis-canadae-na-tej...


Pozdro
TOMI335604:45720p 362 04:45Konwój Wolnosci 720p

Dodał: TOMI3356

Coraz wieksza rzesza człowieków opuszcza pokład matrixa. Ale matrix ma inne zamiary :)


https://www.glaserweil.com/news-resources/owning-the-code-the-u.s.-supreme-courts-decision-in-myriad-genetics-disting?fbclid=IwAR3HZbz0TE1AJTflzantIV4VfUPP7IqHTpvoPwkm_FmECAAn99PQgptXLwU

Zródło: https://www.bitchute.com/video/Jv9RyHOWamEw/


Pozdro
TOMI335610:47480p 471 10:47Szczepionki - Prawo Patentowe 480p

Dodał: TOMI3356

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium