Nowo dodane filmy
Tylko w dwóch miejscach na swiecie celebrowana jest chanuka. W Polsce i na terenie okupowanej Palestyny.
Polskojęzyczne media w dopasowany socjotechniczny język uplastyczniają tych którzy jeszcze myślą.

Pozostali akceptujący obecny stan rzeczy zmierzają nieświadomie do rzeżni.
(swoją drogą, ubój koszerów to mega skurw...ństwo)

Stan w jakim znajduje sie Polskie społeczeństwo to zyjący umarli.

PS. Opracowanie materiału (audio) z kopi: https://www.cda.pl/video/3995341e9
Orginalne zródło nie istnieje (usunięty kanał youtube)
Autorem materiału jest MK.TV

Materiał upubliczniony ok. 04.2019 na YouTube [TOMI3356 #2]
20.01.2020 YouTube zlikwidował ostatecznie kanał.
Po utworzeniu nowego konta i zamiesczając powyższy materiał nie było ostrzeżenia ze strony serwisu. Odrazu Ban na nowe konto.Pozdro
TOMI335603:12720p 233 03:12Swiecznik w Generalnej Guberni Polin 720p

Dodał: TOMI3356

Jesteśmy przygotowywani do kolejnego Teatru wyboru..
Oczywistym jest ze, dobrze sprzedający sie Mr. Andrzej obejmie kolejny raz przypisany przez starszych braci w wierze stołek muppeta.

Ludzie wrócą do swoich całodniowych robót za miske ryżu a urzędowe Kapo bedzie doglądać czy wszystko idzie zgodnie z planem ekonomicznej eksterminacji rdzennych mieszkanców Polski.

Zresztą ch.. z tym. Grunt ze wzniosłe słowa polskojęzycznych aktorów sceny politycznej łechtają ten okaleczony przez koszerów Naród..

Poniżej swietny materiał Marcina:
https://youtu.be/74vDj2D_Eyg


Pozdro
TOMI335615:00720p 149 15:00Rezydenci w Generalnej Guberni Polin 720p

Dodał: TOMI3356

Napisy PL

Pozdro
TOMI335619:041080p 136 19:04Swiat jest Teatrem 9/11 1080p

Dodał: TOMI3356

Bombardowanie szkół i szpitali. 
Stosowanie broni chemicznej przeciw cywilom. 
Masakry bezbronnych wiosek. 
Amerykańska interwencja wojskowa w prowadzona jest w imię wolności, demokracji i innych zachodnich wartości, ale rzeczywistość nie ma z tym wiele wspólnego. 
Jak naprawdę wygląda ta koszmarna wojna?


Materiał nie jest świeży ale obecny do znaczenia geopolitycznego w jakim obecnie sie znajdujemy.

Opracowano na podstawie: https://youtu.be/TFquHFH0DxoTomi10:42720p 64 10:42Demokracja 720p

Dodał: TOMI3356

Napisy PL
Uwaga: napisy tłumaczone ze słuchu - mogą występować błędy lub przerwy w tłumaczeniu.

Na cda.pl brak mozliwosci wgrania napisów. Materiał zsynchronizowany na cda.pl z youtube. Obecnie zablokowany.

Materiał opracowany dzieki youtuberowi ze stanów który poskładał fenomenalny dokument o 11 września.Pozdro
TOMI335620:431080p 271 20:43Swiat jest Teatrem 9/11 1080p

Dodał: TOMI3356

Opracowane na podstwawie ogólno dostępnych materiałach w sieci.Pozdro
Tomi37:17720p 176 37:17Imperium Babilonu 720p

Dodał: TOMI3356

11 wrzesnia 2001 był punktem zwrotnym w ukierunkowaniu gojów na wykreowanego przez słuzby rządów wspólnego wroga - terroryzmu.

Wojujący Islam to narzędzie rządów w celu zastraszenia, podzielenia społeczenstwa a ostatecznie jego wyniszczenia..

Starcie religijne które zostało zainicjiowane w 2001 roku ma na celu wyłonienie nowego ładu lub nie ładu na świecie.

Należy pamiętać ze oni zawsze wspierają obie strony konfliktu..

Rzymska taktyka: Dziel i Rządz / Dziel i podbijaj..Tomi01:34:37720p 615 01:34:37Teatr dla gojów #4 720p

Dodał: TOMI3356

Po wkroczeniu wojsk niemieckich w 1939 r. zachodnie tereny Polski, wraz z Oświęcimiem, zostały wcielone do Trzeciej Rzeszy. Miastu nadano nową nazwę: Auschwitz. Pomysł na utworzenie tam obozu koncentracyjnego powstał w głowie SS-Oberführera Arpada Wiganda z Urzędu Wyższego Dowódcy SS i Policji we Wrocławiu jako odpowiedź na przeludnione więzienia i narastający wśród Polaków ruch oporu. Obóz miał powstać na terenie przedwojennych koszar wojskowych na przedmieściach miasta. Na początku 1940 r. obóz przewidywany był jako miejsce kwarantanny przed wywiezieniem polskich więźniów w głąb Rzeszy. Ostateczna decyzja o wybudowaniu obozu koncentracyjnego została wydana przez Reichsführera SS, Heinricha Himmlera, 27 kwietnia 1940 r.

Lokalizacja obozu na terenie bogatym w surowce naturalne stała się idealną okazją do rozszerzania przemysłu niemieckiego na Wschodzie. Inicjatywę wybudowania przy obozie fabryki kauczuku syntetycznego i paliw płynnych podjął niemiecki koncern chemiczny I.G. Farbenindustrie AG. Zainteresowanie I.G. Farben podniosło rangę Oświęcimia z mało ważnego obozu do jednego z najważniejszych elementów systemu obozów prowadzonych przez SS. Oznaką tej zmiany w statusie obozu była decyzja o odwiedzeniu Auschwitz samego Heinricha Himmlera.

Himmler przybył do Oświęcimia 1 marca 1941 r. Jedną z jego pierwszych decyzji było trzykrotne zwiększenie liczby więźniów, a także wydanie rozkazu rozpoczęcia budowy obozu Auschwitz II w pobliskiej miejscowości Brzezinka.Tomi54:50 342 54:50KL Auschwitz

Dodał: TOMI3356

Opracowane z zródeł MK TV - audio:

1: fragment audio do 4:38 (niedostępny)
2: https://youtu.be/_R-lhVwjRhY - fragment od 19:35

Kanał MK TV: https://www.youtube.com/channel/UC2Nb1MU7R0QlCTxPawjXNyw

Edytowanie wypowiedzi MK TV - TOMI3356

Opracowanie / montaż - audio / video - TOMI3356Lata kłamstw, propagandy i manipulacji historią Polski odniosły swój przykry skutek większość Polaków nie ma zupełnie pojęcia, że kraj nasz, od co najmniej stu lat, jest przedmiotem otwartej żydowskiej agresji wobec naszej niepodległości. Prób stworzenia zarządu nad miejscową ludnością było w Polsce kilka, a każda z nich miała zupełnie inny charakter, była też realizowana za pomocą różnych sojuszy, państw, czy też organizacji międzynarodowych. Z dzisiejszej perspektywy, możemy niestety zauważyć, że starania te zostały uwieńczone z punktu widzenia żydowskiego lobby sukcesem.

Większość Polaków nawet nie wie o planach utworzenia państwa na terenach Polski w czasie I wojny światowej, ani o pogromach na Polakach dokonywanych w 1939 roku przez Żydów, które przygotowywały pole do okupacji z ramienia ZSRR. Nie widzą też oczywistej ciągłości pomiędzy elitami tzw. żydokomuny, a elitami III RP. Naród ogląda za to ciągle kłamliwą i obraźliwą nagonkę na samego siebie, nagłaśnianą przez posłuszne syjonistom media świata euro-atlantyckiego, które wmawiają nam, że to my jesteśmy coś winni Żydom za, wyssany z palca, polski nazizm i polskie obozy. Tymczasem oczywista prawda jest taka, że od ponad 100 lat, członkowie tego narodu, tworzą wewnętrzne, polskojęzyczne, ale skrajnie wrogie lobby, którego celem jest przejęcie władzy i protektoratu nad Polakami oraz pozbawienie ich suwerenności i praw do samostanowienia.

W latach 1939-41 rola Żydów w organizowaniu sowieckiej władzy w Polsce była potężna. Rozpoczął się plan realizacji drugiego projektu objęcia władzy nad naszym krajem. Tym razem nie miało to być wprawdzie własne państwo, lecz raczej pomysł administracji Polakami i utworzenie na naszej ziemi warstwy uprzywilejowanej, składającej się ze swoich, ewentualnie z udziałem miejscowych pożytecznych idiotów-karierowiczów. Dr. A. L. Szcześniak przytacza zatrważające dane: Żydzi, podczas okupacji sowieckiej w tych latach, zajmowali 75 90 % stanowisk administracyjnych (!) oraz poważny procent dolnych warstw aparatu terroru. Dokonano wtedy ich rękami ogromnej zbrodni na narodzie polskim, wymordowano elity intelektualne i wojskowe, a na ich miejsce wprowadzono własnych uzurpatorów.

W tym celu utworzono w 1943 roku w Moskwie tzw. Związek Patriotów Polskich, którego organem prasowym było pismo Wolna Polska. Organizacja ta powstała z inicjatywy zbolszewizowanych Żydów, często zdrajców Polski i kolaborantów z KPP. Byli to min. Jakub Berman, Alfred Lampe, Hilary Minc, Julia Brygystierowa, Jerzy Borejsza (Goldberg) i Paweł Hofmann. Oczywiście, dla niepoznaki, dobrano sobie kilku, etnicznie polskich, zatwardziałych komunistów, jak Wanda Wasilewska, czy skoligacony z Żydami, Aleksander Zawadzki (miał żonę Żydówkę). Aby zagwarantować ich posłuszeństwo, ludziom tym umożliwiano szybką karierę w aparacie sowieckim. Mimo, iż wielu z członków ZPP wcześniej, oficjalnie deklarowało brak zainteresowania istnieniem, w ogóle, niepodległej Polski jako takiej (!), zwrócili się oni do Moskwy z pomysłem utworzenia armii polskiej. Historyk Jerzy Brochocki, w książce Rewolta marcowa pisze:

W czasie gdy Berling szkolił dywizję, prowadził ją (.) w bój pod Lenino, potem organizował korpus, a następnie armię oni opanowali bez reszty aparat polityczny, służby specjalne, prokuraturę i sądownictwo dywizji, korpusu, armii. Oto jeden tylko, ale jakże wymowny przykład: na 30 politruków w drugiej dywizji dwudziestu siedmiu było Żydami. Swoimi obsadzono prawie wszystkie stanowiska pełnomocników Związku Patriotów Polskich.

Oprócz tego utworzono Komitet Organizacyjny Żydów w Polsce. Inicjatorem był Jakub Berman, który przedstawił ten plan, sowieckiemu Żydowi, szefowi radzieckiego MSW, Ł. Berii. W skład kierownictwa weszli J. Berman, E. Szyr i H. Minc. Wśród członków był min. Ozjasz Szechter, ojciec syjonisty Adama Michnika.

Interes syjonistów w rewolucji bolszewickiej doskonale sprecyzował Murry Butler podczas bankietu organizacji British Israel World Federation w 1937 roku: Komunizm jest narzędziem, które służy do zniszczenia państw narodowych i do ustalenia jednego rządu światowego, jednej policji światowej i jednego pieniądza światowego (Henryk Pająk Piąty rozbiór Polski). Ponad 35 lat później, w 1972 roku, w tej samej British Israel World Federation, światowe żydostwo oficjalnie zadekretowało rozbiórkę bolszewickiego komunizmu czyli ZSRR. Sam plan kontrolowanego upadku komunizmu, w wyniku auto-rozkładu, został nakreślony dużo wcześniej.
22:50720p 321 22:50Polska Prawa i Sprawiedliwa 720p

Dodał: TOMI3356

Jest to ostatni odcinek z serii: Teatr dla gojów

Czesc: #4 - juz ograniczona - powodem: nieodpowiednie treści ! 
https://www.youtube.com/watch?veCic1RYJKqA&t
ale nic nowego !

Pare słów od siebie z racji ze pojawiają sie komentarze i niepotrzebna dyskusja oraz zgrzyty:

  1. Seria: Teatr dla gojów - poniewaz dla rozgrywających nas od srodka siłom jestesmy tylko bydłem (zgodnie z talmudem) 
I jesli myślisz ze kogos obchodzi/obchodził los rodowitych Polaków / nacji Słowiańskiej (patrzac tylko na samą Europe) to jest to teatr serwowany od pokoleń kosztem życia w biedzie i zniewoleniu. (patrz obecny stan w Polsce narzucany przez diaspore zydowska)

  2. Jesli myslisz ze osoby które Cie reprezentuja w zyciu religijnym, politycznym a tym samym ekonomicznym - kochają Cię, zalezy im aby zyło sie lepiej to oznacza ze uczestniczysz w teatrze i własnej wersji unicestwieniu przyklaskując uszami do zycia które ma inne zakonczenie.

  3. Człowieki doktoryzują sie kto prowadzi wykład: Protestant, Pastor itp związki.
Jesli ktos równie dobrze mógłby wytłumaczyc pochodzenie sytuacji które znamy dzis to dla mnie mogłby byc to nawet sam Rothschild :)
Macie tresc: zweryfikujcie ją czy to fake czy nie a nie zawracajcie d... i nie dajcie sie ogrywac jak dzieci we mgle !

  4. Zostałem wychowany w wierze katolickiej.
Nie stanowi dla mnie problemu zatrzymanie sie i zweryfikowanie ze jesli obecny rytuał w KRK to kult słonca a rózne religie, mniejsze czy wieksze są dziełem okultystów to mam na tyle szacunku sam do siebie ze potrafie powiedziec: dziekuje, wychodze i zyc wg własnych zasad i wartości które znaczą wiecej jak bieganie po kosciołach i ładne prezentowanie się ! !
Takze darujcie sobie komentarze w stylu: zajmij sie pan swoją wiarą.
Babilon z okultyzmem to nie wiara !

   5. Odniesienia komentujących do historii.
Do jakiej ? tzw Historie jaką znacie z mainstreamowych mediów i ksiązek to swiat przedstawiony przez kolegów okultystów.
Wiekszosć teorii NAUKOWYCH napisanych zostało przez Jezuitów !
Jesli Rothschild wykupił agencje informacyjną REUTERS koncem 19 wieku to o czym my mówimy. Jesli wczesnij mieliśmy zagłade i podporządkowanie Słowian przez armie Rzymska (papieską) a od powstania Masonerii i dalej w Polsce: Komisja Edukacji Narodowej od 1773r jest sterowana przez tą organizacje (Masonerie) to tego typu hasła są swiadectwem tego ze nie rozumiecie w jakim teatrze zyjecie.


Pośmiejmy sie: obecnie 1.01.2019 godz 13.00 na kanale: History 2, gawiedż moze dowiedzieć sie skąd pochodzi swastyka. Program przechodzi do satrozytności (zadnych konkretów) poczym łączy to pochodzenie z kosmitami !
Kilka tygodni wczesniej: Polsat History o pochodzeniu Templariuszy i skąd wzieła sie symbolika tajnych stowarzyszen na banknocie $1 (strata czasu - strzępki danych)

To są rece, a to są rece które opadają ! :)
To programy kontroli i przykładnej dezinformacji i złudzeniu idealnego świata.

Nie dajcie sie podzielić i ogrywać !
Opracowano na podstawie: https://youtu.be/tEgH0GbubhETomi43:56720p 791 43:56Teatr dla gojów #10 720p

Dodał: TOMI3356

Tajne stowarzyszenia istnieją od setek lat. Odgrywały i odgrywają istotną rolę w polityce i geopolityce. Choćby dlatego, że wielu prezydentów USA, polityków, artystów należało do nich. 

Przypomnę przemówienie Johna F. Kennedy, który jawnie i odważnie mówił: 

   Samo słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury, jak i historycznie, przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń

  Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne.

  Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.

  Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961

Przedstawiam listę najbardziej tajemniczych stowarzyszeń i organizacji:

11. Blackwater Czarna Woda (dostepna w grze pod nazwą miasta w Red Dead Redemption I, II od Rockstar Games - największy deweloper gier na swiecie.
W serii GTA w częsci V znajdziemy mnóstwo okultystycznych odniesien. Przypadek ?
Niema przypadków !          Tomi)

To nie jest tajne stowarzyszenie, ale najemna, prywatna armia. Działa na zlecenie rządu Stanów Zjednoczonych. Głośno o niej zrobiło się w Iraku, kiedy najemnicy działali bezprawnie.

Oferują najemników piechoty, marynarki, policji. W Blackwater pracują nie tylko byli żołnierze US, ale również żołnierze GROM-u.

Blackwater z jednej strony pełni bardzo ważną rolę w armii amerykańskiej z drugiej strony wykonuje zlecenia, które są niemożliwe do wykonania dla publicznej armii US. 

10. The Black Hand 

To tajne stowarzyszenie wojskowe na Bałkanach, zostało założone w 1911 roku, w celu wyzwolenia ludności serbskiej z Austro-Węgier.

Zaplanowali zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, który był dziedzicem tronu austriackiego. To morderstwo uznaje się za bezpośrednią przyczynę wybuchu I wojny światowej.
9. The Order of the Skull & Bones stowarzyszenie Czaszka i Kości

Elitarna organizacja paramasońska. Działa na Uniwersytecie w Yale. Została założona w 1832 roku przez Williama Huntingtona Russela. Posiada własną prywatną wyspę.

Należą do niej takie rodziny jak: Rockefeller, Vanderbilt, Kery, Bush.
8. Rosicrucians Różokrzyżowcy

Różokrzyżowcy to wspólnota, która inspirowała się gnozą i kabałą. Przejęli schedę po Templariuszach. Wyznawali wiarę w boskość człowieka. Odłam masonerii.

7. Ordo Templis Orientis O.T.O. Zakon Świątyni Wschodu, lub rzadziej Zakon Wschodnich Templariuszy.

Międzynarodowa organizacja religijno-zakonna o charakterze paramasońskim.

Przeszła radykalne zmiany, kiedy mag i satanista zwany wielka bestia, Aleister Crowley, przejął przywództwo.

6. Hermetic Order of The Golden Dawn Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku.

Jest to kolejna grupa okultystyczna, która wyrosła z tradycji masońskiej i różokrzyżowców. Kładła znacznie większy nacisk na rytualną magie jak: astrologia, podróże astralne, kryształowe kule.

Młody Aleister Crowley był jednym z najbardziej znanych członków zakonu.

5. The Knights Templar Templariusze

Stowarzyszenie założone prawie tysiąc lat temu jako rodzaj ochrony pielgrzymów w Ziemi Świętej. Byli początkowo nazywani biednymi żołnierzami Chrystusa.

Nieoficjalnie był to zakon pielęgnujący gnostycyzm i kabalizm. Jego satanistyczny charakter udowadnia sama masoneria. Niektóre z organizacji wolnomularskich uważają się za spadkobierców tradycji zakonu templariuszy. Część lóż masońskich przyjęła nazwę Rycerzy Świątyni, niektóre posługują się też flagami templariuszy, a podczas spotkań przebierają się za templariuszy.

Cd. https://tajemnice.robertbrzoza.pl/finansjera/czy-tajne-stowarzyszenia-rzadza-swiatem/


Tomi40:14720p 658 40:14Teatr dla gojów #9 720p

Dodał: TOMI3356

W 1925 r. Jego Eminencja kar­dynał José Ma­ria Caro Rodri­guez, arcybiskup Santiago w Chile, opu­blikował książkę Wol­nomularstwo i jego ta­jem­nice[4] przedstawiającą, jak Iluminaci, sataniści i lu­cyferia­nie ustana­wiali jedno tajne towa­rzystwo nad drugim. Przedstawia on dużą ilość udoku­mento­wanych dowodów, żeby pokazać, że nie tylko ma­soni 32. i 33. stopnia wie­dzą o co chodzi w lożach Wielkiego Wschodu i w Nowym i Reformo­wanym Obrządku Palladiańskim Pikea oraz w stowarzy­szonych lożach Adopcyj­nych, w których następuje wtajemniczenie żeń­skich członków kon­spiracji. Na stronie 108 powo­łuje się na autorytet Margiotty, żeby dowieść, że zanim Pike wybrał Lemmiego na następcę Mazzi­niego jako dyrektora Światowego Ruchu Rewolu­cyjnego, Lemmi był za­cietrzewio­nym i zatwardzia­łym satanistą. Ale zanim został wybrany, był wpro­wadzony w ideolo­gię lu­cyferiań­ską.

Fakt, że wysocy kapłani wiary lucyferiańskiej na tej ziemi wprowadzili cześć szatana w niższych stopniach zarówno lóż Wielkiego Wschodu jak i rad Obrządku Palladiańskiego, a potem zapoznali wybrane jednostki z PEŁNĄ TAJEMNICĄ, że Lu­cyfer jest bogiem równym Adonai, wprawił w za­kłopotanie wielu historyków i pracowników ba­daw­czych. Pismo Święte wymienia Lucyfera tylko kilka razy Księga Izajasza 14; Łukasz 10,18; Apoka­lipsa 9,1-11. Doktryna lucyferiańska jednak stwier­dza stanowczo, że Lucyfer przewodził bun­towi w Niebie, że szatan jest najstarszym synem Boga (Adonai) i bratem św. Michała, który pokonał kon­spirację lucyferiańską w Niebie. Nauczanie lucyfe­riańskie utrzymuje również, że św. Michał przy­szedł na ziemię w osobie Jezusa Chrystusa, żeby spró­bować powtórzyć to, co zrobił w Niebie i do­znał niepowodzenia. Ponieważ Lucyfer, szatan, diabeł nazwijcie go, jak chcecie jest ojcem kłamstwa, wydaje się, że te duchowe siły ciemno­ści oszukują, tak wielu jak to możliwe, tzw. inte­lektualistów w wypełnianiu ich woli tutaj, tak jak czyniły to one w niebie.

Bez wchodzenia w spór, przeciętny chrześcija­nin powinien łatwo zdać sobie sprawę z tego, że istnieją DWIE nadprzyrodzone moce. Jedna, do której odnosimy się jako do Boga, któremu Pismo Święte daje wiele imion; i druga, diabeł, która także wydaje się mieć wiele imion. Ważną rzeczą, o któ­rej należy pamiętać jest to, że według Apoka­lipsy nastąpi sąd ostateczny.


Opracowane na podstawie:
1. https://youtu.be/hSTp6ltT9LY
2. https://youtu.be/VAb6MH2An9o
3. https://youtu.be/TQeEbFC5k-E


Tomi01:38:34720p 723 01:38:34Teatr dla gojów #8 720p

Dodał: TOMI3356

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium