Studio eMisja: Parlament Europejski - zalegalizowane bezprawie
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10237 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-12-06

O proceduralnych "nieprawidłowościach" w Parlamencie Europejskim mówi się od dawna, ale dopiero za sprawą raportu o praworządności proceduralnej zleconego przez europosła Dobromira Sośnierza sprawa nabrała kolorytu. Przygotowując raport Instytut Ordo Iuris oraz Ośrodek Analiz Cegielskiego dokonały szczegółowej analizy nagrań i zapisów posiedzeń Parlamentu Europejskiego. Zaobserwowano szereg sytuacji które nie powinny mieć miejsca podczas legalnej procedury demokratycznej. Dotyczą one m.in. sposobu liczenia głosów i określania kworum, a także tempa prowadzenia obrad, tłumaczeń i dostępności dokumentów. Wszystko odbywa się jednak w świetle prawa i stanowi zalegalizowany, choć głęboko patologiczny proceder. Dlaczego? O tym w dzisiejszym programie. Gościem Piotra Korczarowskiego będzie Szczepan Czarnik, asystent europosła Dobromira Sośnierza.

Więcej informacji na ten temat w naszym reportażu: https://www.youtube.com/watch?v=EYVLVbtdmlU

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

pokaż cały opis
W katalogu: Studio eMisja
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10237 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Studio eMisja: Parlament Europejski - zalegalizowane bezprawie
Najlepsze komentarze
avatar
anonim226 (*.*.149.226) 2019-01-08 00:39:38 0
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/wiadomości-dnia/ar-BBxOGgW?ocid=spartanntp_edu

Zamknąć tzw. "Super Express" skoro wypisują takie nonsensy. Jak 15-latki mogły być świadome zagrożenia? Przecież nawet cała zachodnia Europa zachowuje się, jakby nie byli świadomi, do czego musi prowadzić islamizacja. Ale 15-latki które dały się zabić na własne życzenie były świadome, że tutaj chodzi o rzeźnię i ludobójstwo w maksymalnie spartańskich warunkach, chłodem, ciemnością, świeczkami, dysfunkcyjnym piecykiem i niewolą całej załogi w kajdankach, tak żeby nie dało się nawet wcisnąć przycisku alarmu, a o sprawnej ucieczce w takich warunkach nie było najmniejszej mowy, zwłaszcza że to są tylko dziewczyny i dzieci, które nie mają wystarczającej siły fizycznej ani tym bardziej doświadczenia. Pewnie nawet nie trenowały tego typu wyzwań, zanim tam weszły. Wystarczyło pranie mózgu. Równie dobrze można chcieć kogoś powiesić i wmawiać mu, że to jest właśnie luksusowa, nowoczesna, komfortowa zabawa i mega-atrakcja. Zresztą niedługo w Europie może zrobić się modna nowa atrakcja jak na nasze europejskie warunki, czyli kamieniowanie. Moim zdaniem posiadanie kajdanek w Polsce powinno być legalne tylko dla policji, bo od tego właśnie zawsze zaczynają się najdziksze perwersje. Już nawet gdyby były gołe, to przynajmniej miałyby większe szanse na sprawną ucieczkę. Ale one dały się zakuć. Może nawet jeszcze zawiązano im opaski na oczy. To są chore usługi rzeźniczo-ludobójcze, które powinny być absolutnie nielegalne w całej Polsce, skoro mamy 2019 r. i takie niecywilizowane, barbarzyńskie, dzikie wynaturzenia nie powinny tutaj absolutnie występować. Już lepiej zajmować się klasycznymi, prostszymi atrakcjami, takimi jak piłka nożna, nawet skoki narciarskie, bo są mimo wszystko sportem i to trenowanym w sposób zrównoważony, miarowy, regularny od najmłodszych lat. Chociaż skocznie mamucie to ja bym zdecydowanie odrzucił. Oczywiście gry komputerowe, disco-polo czy Eurowizja też są czymś akceptowalnym. Moja partia może takie rzeczy tolerować, ale nie ma mowy o kajdankach, wieszaniu i kamieniowaniu ludzi na chwałę Allaha. Marcraft Starbolt Company pres. "Wyzwolenie Niepodległości Narodowej - Konfederacja Praworządnej Niepodległości" V Rzeczypospolitej Polskiej. Amen. Odpowiedz
avatar
anonim172 (*.*.164.172) 2018-12-29 20:07:24 0
Prawda jeszcze nie morduje

Cała prawda POlega na tym, że wcześniej rzeczywistość była bardziej elektryczna. Ludzie mieli więcej sił na pracę i emocje jednocześnie, a to przyczyniało się do tego, że rzeczywistość była elektryczna. To była pewna fala, przez którą trzeba było przebijać się POprzez swoją szybkość, zwinność, dynamikę. Stąd wiele sukcesów Messiego na przykład. Jednak od 2018 r. rzeczywistość przybiera coraz czarniejsze barwy dla karzełków. Ryoyu Kobayashi jeszcze daje radę, gdyż jest młody. Jednak Żyła, Kubacki, Wellinger, Leyhe, Geiger, Klimov czy Hayboeck są jawnymi, prostymi, bezPOśrednimi dowodami na to, co w jawny sPOsób zaczyna się dziać na naszych oczach od POczątku 2018 r. Przyszłość będzie jeszcze gorsza dla karzełków i jeszcze lepsza dla dużych zawodników, którzy dzięki swoim centymetrom i kilogramom mają z czego regenerować się. Zwłaszcza w kolarstwie to widać w ostatnich latach, a nawet w piłce nożnej.
Ja też mam w domu tyrana, strasznego bezmózga, czyli Wiesia, który jest skuteczny w niszczeniu ludzi dzięki swojej masie i krzepie. Gdyby był mniejszy, to ktoś by go PO prostu zgniótł, zdeptał jak butem. Ale on jest niestety większy i dlatego szkodzi wszystkim, a zwłaszcza mi. Nie POmogliście. To jest więc wasza wina w największym stopniu, POpaprańcy. Ostatnio Schetyna czy szanowny Bolesław zaczęli gadać, że bliżej im do Moskwy, niż do Nowego Jorku. Jednak dla Polski nic nie zrobią. Tylko chcą nas zniewalać cały czas. To nic nie da, gdyż te Chińczyki to są karły, a Słowianie są może trochę więksi, ale mniejsi od zachodnich Celtów z USA czy UK. Tak więc Polacy jako katolicy muszą POdkreślać, że katolicyzm jest jednak mimo wszystko w jakiś sPOsób zachodni. Musimy mieć dobre stosunki przede wszystkim z USA. A jeśli chodzi o tego Karonia - bałwana. Nie, to nie jest ruski agent. To jest jakiś jełop, co niby dobrze gada, że jest problem z pewnym lenistwem w polskim narodzie, ale sam tylko klepie gębą w internecie. Zrobił się z niego gwiazdor i celebryta przede wszystkim. Nie wystarczy dobrze gadać, ale wypada też zapierdalać trochę.
Samemu daj przykład chociażby, a nie tylko innych POganiać… Masz siły, żeby robić obie te rzeczy. Uwierz w siebie, będzie pięknie. Dla Polski. Amen. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie