Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Advertisement
Studio eMisja: Rocznica podwójnej zdrady narodowej
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10484 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-12-13

13 grudnia to prawdziwy "piątek trzynastego" polskiej historii. Nawet jeśli wypada innego dnia tygodnia ewidentnie mamy pecha do tej daty. Najpierw marzenia Polaków o suwerennym kraju przekreślił generał Jaruzelski, wprowadzając w 1981 r. stan wojenny, co definitywnie zakończyło tzw. "karnawał Solidarności", a następnie w 2007 r. naszą Ojczyznę wywłaszczył z suwerenności Lech Kaczyński, podpisując wówczas haniebny Traktat Lizboński.

Choć obaj przywódcy już nie żyją, konsekwencje ich decyzji będą pokutować w Polsce jeszcze przez długie lata. Stan wojenny nie był bowiem jedynie dramatycznym aktem wstrzymującym wszelką działalność niepodległościową środowisk związanych z NSZZ "Solidarność". Dał on komunistom także niezbędny czas, aby uwłaszczyć się na majątku narodowym. Kilka lat później prominentni działacze PZPR władzę oficjalnie utracili, ale ich umocowania w nowej rzeczywistości były tak silne, że jeszcze dziś ich organizacje, spółki i konsorcja szkodzą polskim patriotom.

Kiedy wydawało się, że Polska nabiera wreszcie gospodarczego rozpędu i ma szanse stać się równorzędnym graczem europejskiej polityki, prezydent Lech Kaczyński zgodził się podpisać traktat Lizboński. Dokument ten stawiał prawo europejskie ponad prawami narodowymi, co w praktyce oznaczało, że państwa o dominującym głosie w UE, w tym przede wszystkim Niemcy i Francja, otrzymały możliwość sterowania naszą Ojczyzną. Znakomicie widać to dziś, kiedy rząd Prawa i Sprawiedliwości, ugrupowania z którego przecież wywodził się prof. Kaczyński, musi tłumaczyć się w Brukseli z każdej próby reformy państwa polskiego.

W tym kontekście hasło: "Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela" jest bardzo aktualne. Pytanie tylko, dlaczego ludzie, którzy uważają gen. Jaruzelskiego za zdrajcę, stawiają dziś pomniki prezydenta Kaczyńskiego? Czy suwerenność państwa zaczyna się od umysłowej suwerenności narodu? A może jest jakaś zasadnicza różnica między dyktatem Związku Sowieckiego a Unii Europejskiej?

O tych i innych zagadnieniach związanych z marksizmem kulturowym i zdradą 13 grudnia już dziś w "Studiu eMisja". Gośćmi Piotra Korczarowskiego będą: Krzysztof Bosak publicysta i działacz narodowy oraz Jakub Zgierski, autor profilu FB "Młot na marksizm".


---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

pokaż cały opis
W katalogu: Studio eMisja
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 10484 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Studio eMisja: Rocznica podwójnej zdrady narodowej
Najlepsze komentarze
avatar
anonim226 (*.*.149.226) 2019-01-08 00:35:26 0
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/wiadomości-dnia/ar-BBxOGgW?ocid=spartanntp_edu

Zamknąć tzw. "Super Express" skoro wypisują takie nonsensy. Jak 15-latki mogły być świadome zagrożenia? Przecież nawet cała zachodnia Europa zachowuje się, jakby nie byli świadomi, do czego musi prowadzić islamizacja. Ale 15-latki które dały się zabić na własne życzenie były świadome, że tutaj chodzi o rzeźnię i ludobójstwo w maksymalnie spartańskich warunkach, chłodem, ciemnością, świeczkami, dysfunkcyjnym piecykiem i niewolą całej załogi w kajdankach, tak żeby nie dało się nawet wcisnąć przycisku alarmu, a o sprawnej ucieczce w takich warunkach nie było najmniejszej mowy, zwłaszcza że to są tylko dziewczyny i dzieci, które nie mają wystarczającej siły fizycznej ani tym bardziej doświadczenia. Pewnie nawet nie trenowały tego typu wyzwań, zanim tam weszły. Wystarczyło pranie mózgu. Równie dobrze można chcieć kogoś powiesić i wmawiać mu, że to jest właśnie luksusowa, nowoczesna, komfortowa zabawa i mega-atrakcja. Zresztą niedługo w Europie może zrobić się modna nowa atrakcja jak na nasze europejskie warunki, czyli kamieniowanie. Moim zdaniem posiadanie kajdanek w Polsce powinno być legalne tylko dla policji, bo od tego właśnie zawsze zaczynają się najdziksze perwersje. Już nawet gdyby były gołe, to przynajmniej miałyby większe szanse na sprawną ucieczkę. Ale one dały się zakuć. Może nawet jeszcze zawiązano im opaski na oczy. To są chore usługi rzeźniczo-ludobójcze, które powinny być absolutnie nielegalne w całej Polsce, skoro mamy 2019 r. i takie niecywilizowane, barbarzyńskie, dzikie wynaturzenia nie powinny tutaj absolutnie występować. Już lepiej zajmować się klasycznymi, prostszymi atrakcjami, takimi jak piłka nożna, nawet skoki narciarskie, bo są mimo wszystko sportem i to trenowanym w sposób zrównoważony, miarowy, regularny od najmłodszych lat. Chociaż skocznie mamucie to ja bym zdecydowanie odrzucił. Oczywiście gry komputerowe, disco-polo czy Eurowizja też są czymś akceptowalnym. Moja partia może takie rzeczy tolerować, ale nie ma mowy o kajdankach, wieszaniu i kamieniowaniu ludzi na chwałę Allaha. Marcraft Starbolt Company pres. "Wyzwolenie Niepodległości Narodowej - Konfederacja Praworządnej Niepodległości" V Rzeczypospolitej Polskiej. Amen. Odpowiedz
avatar
anonim65 (*.*.160.65) 2019-01-07 07:17:28 0
Z tego co słyszałem, to jedna z córek Kukiza też niby brała kiedyś udział w tzw. "pokoju zabaw", tylko że według mnie to, co odbyło się w Koszalinie, to raczej nie był "pokój zabaw", tylko coś radykalnie odwrotnego. Dla mnie "pokój zabaw" to raczej kojarzy się z czymś bardzo nowoczesnym, luksusowym i bezpiecznym, a nie w zabawę w więzienie z kajdankami i to w dodatku z udziałem dzieci, a do tego jeszcze odbywające się w spartańskich warunkach, w chłodzie, ciemności i przy zapalonych świeczkach. Takie coś, to nic innego, tylko niecywilizowane, barbarzyńskie, wynaturzone, żeby nie powiedzieć dzikie przekraczanie granic. To była totalna hucpa, a nie żadna "zabawa". Zabawa to powinna polegać na wysokim poziomie usług, a nie robienia czegoś odwrotnego, czyli nie dawania nic, a wymagania przy tym rzeczy o niezwykle wysokim stopniu trudności. Przecież młode dziewczynki nie mogły mieć ani odpowiedniej siły fizycznej, ani doświadczenia, żeby poradzić sobie w sytuacji, kiedy nawet nie mogą uruchomić tzw. przycisku bezpieczeństwa (czy alarmu, nie wiem, jak zwał tak zwał), skoro od początku są w spartańskich warunkach, w ciemności i chłodzie uwięzione w kajdankach najprawdopodobniej całą ekipą. Do tego jeszcze dysfunkcyjny piecyk i wszystko wygląda tak, jakby od początku całe to przedsięwzięcie było zaplanowane jedynie jako ludobójstwo, a nie broń Boże "zabawa". NieprawdoPOdobna to była zabawa. Byle nie dać przeżyć nastoletnim dziewczynkom. Odpowiedz
avatar
anonim14 (*.*.243.14) 2018-12-30 23:04:28 0
Prawo i Sprawiedliwość - demokracja patriotyczna na wzór USA (wolności obywatelskie wewnętrzne). Wchodzisz w to i robisz co chcesz.
Platforma Obywatelska - katolicka ciemnota z uprzedzeniami, zacietrzewieńcy, którzy dzielą się zarówno na zwolenników kapitalizmu, jak i socjalizmu, ale tylko wewnątrz swojej zabobonnej ciemnoty chrześcijańskiej.
PiS - everybody is welcome
PO - imigranci zarówno etniczni jak i światopoglądowi won, tylko dla prawdziwych chrześcijan, czyli tylko dla naszych, precz ze zdradzieckimi rasami, precz z tolerancją dla wolnego życia, tylko nasza ideologia jest OK Odpowiedz
avatar
anonim172 (*.*.164.172) 2018-12-29 20:06:09 0
Prawda jeszcze nie morduje

Cała prawda POlega na tym, że wcześniej rzeczywistość była bardziej elektryczna. Ludzie mieli więcej sił na pracę i emocje jednocześnie, a to przyczyniało się do tego, że rzeczywistość była elektryczna. To była pewna fala, przez którą trzeba było przebijać się POprzez swoją szybkość, zwinność, dynamikę. Stąd wiele sukcesów Messiego na przykład. Jednak od 2018 r. rzeczywistość przybiera coraz czarniejsze barwy dla karzełków. Ryoyu Kobayashi jeszcze daje radę, gdyż jest młody. Jednak Żyła, Kubacki, Wellinger, Leyhe, Geiger, Klimov czy Hayboeck są jawnymi, prostymi, bezPOśrednimi dowodami na to, co w jawny sPOsób zaczyna się dziać na naszych oczach od POczątku 2018 r. Przyszłość będzie jeszcze gorsza dla karzełków i jeszcze lepsza dla dużych zawodników, którzy dzięki swoim centymetrom i kilogramom mają z czego regenerować się. Zwłaszcza w kolarstwie to widać w ostatnich latach, a nawet w piłce nożnej.
Ja też mam w domu tyrana, strasznego bezmózga, czyli Wiesia, który jest skuteczny w niszczeniu ludzi dzięki swojej masie i krzepie. Gdyby był mniejszy, to ktoś by go PO prostu zgniótł, zdeptał jak butem. Ale on jest niestety większy i dlatego szkodzi wszystkim, a zwłaszcza mi. Nie POmogliście. To jest więc wasza wina w największym stopniu, POpaprańcy. Ostatnio Schetyna czy szanowny Bolesław zaczęli gadać, że bliżej im do Moskwy, niż do Nowego Jorku. Jednak dla Polski nic nie zrobią. Tylko chcą nas zniewalać cały czas. To nic nie da, gdyż te Chińczyki to są karły, a Słowianie są może trochę więksi, ale mniejsi od zachodnich Celtów z USA czy UK. Tak więc Polacy jako katolicy muszą POdkreślać, że katolicyzm jest jednak mimo wszystko w jakiś sPOsób zachodni. Musimy mieć dobre stosunki przede wszystkim z USA. A jeśli chodzi o tego Karonia - bałwana. Nie, to nie jest ruski agent. To jest jakiś jełop, co niby dobrze gada, że jest problem z pewnym lenistwem w polskim narodzie, ale sam tylko klepie gębą w internecie. Zrobił się z niego gwiazdor i celebryta przede wszystkim. Nie wystarczy dobrze gadać, ale wypada też zapierdalać trochę.
Samemu daj przykład chociażby, a nie tylko innych POganiać… Masz siły, żeby robić obie te rzeczy. Uwierz w siebie, będzie pięknie. Dla Polski. Amen. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie