Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Studio eMisja: Silna gospodarka i suwerenna waluta
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12816 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-09-06

Nasza ojczyzna nie jest suwerenna. To żadna tajemnica. Oprócz oficjalnych struktur międzynarodowych jak UE, NATO czy ONZ na decyzje w Polsce mają wpływ wszelkiej maści mafie, służby i loże. Tutaj część czytelników doda zaraz w myślach "Grzegorz Braun, Szczęść Boże". Rzeczywiście to on właśnie przetarł w umysłach wielu Polaków świadomość kompletnego uzależnienia naszej ojczyzny od obcych interesów. Podobną diagnozę stawiają niemal wszystkie środowiska narodowe. Gorzej z receptą na uzdrowienie polskiej gospodarki. Niestety, większość z nich można sprowadzić do populistycznego hasła "gonić ku*wy i złodziei". To jednak za mało. Należy bowiem odpowiedzieć na podstawowe pytanie: co stanowi najważniejszy filar silnej gospodarki? Zwolennicy światopoglądu Korwina-Mikke odpowiedzą, że jest nim wolny rynek, likwidacja podatków i biurokracji. Będą to jednak czynniki wtórne, ponieważ podstawą dobrze prosperującego państwa jest suwerenna waluta, niezależna od systemu światowej mafii bankowej, a jednak silna, wymienialna, gwarantowana wartościowym kruszcem, pozostająca pod pełną kontrolą państwa - emitenta. Taki pieniądz leży na drodze pełnej niezależności narodowej, nawet jeśli państwo przynależy do globalnych sojuszy i unii handlowych. Gwałtowna próba wyprowadzenia państwa na suwerenne wody może skończyć się wojną z banksterami, ale nic nie stoi na przeszkodzie realizacji długoterminowych strategii. Teoretycznie nic, bo w praktyce... no właśnie, co tak naprawdę stoi na przeszkodzie suwerenności polskiego pieniądza, jakie mamy możliwości i czego w danym momencie najbardziej Polsce potrzeba do realizacji tych planów?
O tym dziś w "Studiu eMisja". Gościem Piotra Korczarowskiego będzie Józef Kamycki z Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

pokaż cały opis
W katalogu: Studio eMisja
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12816 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Studio eMisja: Silna gospodarka i suwerenna waluta
Najlepsze komentarze
avatar
anonim221 (*.*.139.221) 2018-09-15 04:10:46 0
Dobra, pastorku. Wyjazd z Polski. Te brednie to możesz wtłaczać swojemu narodowi wybranemu. Rób co chcesz, ale nie brudź Polski swoją urojoną komunistyczną paranoją. Jeśli hrabia Potocki chce coś zrobić dla Polski, to ma do tego święte prawo. Demokratyczne, a nie komunistyczne. Zależy co mamy. Czy demokrację, czy komunizm. Jeśli to pierwsze, to musi dostać szansę. Komunizm to narzuca lewactwo z zachodu przede wszystkim. To oni zniewalają nasze umysły pustą, anty-wschodnią propagandą. A katolicyzm to nie wiem, czy dobry jest, bo to też mogą być zdrajcy, ale właśnie hrabia Potocki jest tego świadomy. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie