Reklama zniknie za 15 sekund
Przejdź do cda
Studio eMisja: Nowa okupacja Polski.  Trzeba wszystko oddać i jeszcze to polubić!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12818 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-06-21

24 kwietnia Kongres USA przyjął ustawę 447, potocznie nazywaną JUST. Dla Polski oznacza to drogę bezpośrednich nacisków ze strony naszych sojuszników, którzy mogą np. zamrozić aktywa, bądź wystosować sankcje gospodarcze, jeśli Rzeczpospolita nie spłaci roszczeń wysuwanych przez stowarzyszenia zajmujące się pozyskiwaniem majątków żydowskich. Mowa tu nawet o 300 mld dolarów, co stanowi wielokrotność rocznego budżetu Polski. Nasza Ojczyzna takich pieniędzy nie ma. Rząd może za to rozpocząć sprzedaż państwowej ziemi, w tym np. lasów (już raz próbowano tego manewru) lub oddać strategiczne zakłady jak np. LOTOS, czy KGHM. Przyjęcie kontrowersyjnej ustawy Stanisław Michalkiewicz określił mianem totalnej katastrofy. Zdaniem publicysty może to oznaczać kolejną okupację naszego kraju.

Na domiar złego już wkrótce nie będzie można się na ten temat odezwać. Po styczniowych próbach cenzurowania wolności słowa przez YouTube przyszła kolej na Facebooka. Nowy regulamin portalu zdaje się być napisany w duchu stalinizmu, gdzie system można lubić, lub zostać zesłanym do gułagu, co w przypadku Facebooka oznacza wielomiesięczne bany, a nawet całkowite usunięcie konta. Od końca kwietnia nie można posługiwać się m.in takimi określeniami: oszust, skąpiec, nie lubię, nienawidzę, brzydki, zdeformowany, głupi czy idiota. Nie można również posiadać fikcyjnego konta. Nawet pomyłka w dacie urodzin może zostać potraktowana jako złamanie ducha i zasad portalu.

O postępującej kolektywizacji, wywłaszczaniu Polaków z suwerenności, cenzurze i hipokryzji niektórych środowisk rozmawiam dziś z gośćmi Studia eMisja, którymi są: Maciej Ptaku Ptasznik, prawicowy raper i publicysta oraz Anna Maj, politolog i dziennikarz. Serdecznie zapraszam na program, Piotr Korczarowski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
Konto SRCh: http://emisja.tv/programy/o-nas/
PayPal: redakcja@emisja.tv

pokaż cały opis
W katalogu: Studio eMisja
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12818 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Studio eMisja: Nowa okupacja Polski. Trzeba wszystko oddać i jeszcze to polubić!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim187 (*.*.136.187) 2020-06-08 12:34:23 +3
Przypisywanie narodowcom, patriotom epitetu faszyzmu, nazizmu ma na celu odwracanie uwagi od zbrodniczego marksizmu, jakiemu hołdują środowiska lewicowe. Instrukcje wyszły od krwawego bękarta marksizmu - Stalina. Odpowiedz
avatar
anonim34 (*.*.134.34) 2022-11-14 10:49:47 +1
@anonim187: Święte słowa - za pierwszej komuny tak określali zdrajcy
każdego człowieka z godną duszą nie puszczającego mimo uszu kłamstw zbrodniczego systemu "socjalistycznych" mącicieli. Odpowiedz
avatar
anonim58 (*.*.144.58) 2023-05-17 16:34:54 0
@anonim34: co za mowa nienawiści, a do tego jaki antysemitnikcyzm ;) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie