Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2013-09-15

Gdy zaczęliśmy protestować, ta władza ograniczyła nam prawo do zgromadzeń, a teraz bez dialogu znowelizowała kodeks pracy, wprowadzając skrajnie niekorzystne prawo dla pracowników - mówi Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność".

Wycofanie zmian w kodeksie pracy wprowadzających tzw. elastyczny czas pracy, który oznacza brak dopłat za nadgodziny był głównym postulatem protestu zorganizowanego przez największe związki zawodowe w kraju.

Ponadto pracownicy z całej Polski domagali się zmiany ustawy o referendach ogólnokrajowych, która obecnie daje prawo odrzucenia przez sejm każdego wniosku, bez względu na ilość zebranych pod nim podpisów. (2,5 mln podpisów zebranych przez związkowców ws. referendum emerytalnego trafiło do kosza, ponieważ posłowie uznali, ze w tej sprawie nie warto pytać obywateli o zdanie).

W pozostałych postulatach ujęto jeszcze zaniechanie likwidacji rozwiązań emerytalnych dla pracowników zatrudnionych w szczególnych (ciężkich) warunkach, uchwalenie przez Sejm RP ustaw ograniczających stosowanie tzw. umów śmieciowych, zaprzestanie likwidacji szkół, stworzenie programu osłonowego dla przedsiębiorstw utrzymujących zatrudnienie w okresie niezawinionego przestoju produkcyjnego, a także podwyższenie wysokości płacy minimalnej.

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: W obronie praw i miejsc pracy - wspólny protest związków zawodowych
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie