+ Napisz wiadomość
110231 odsłon wideo
Dołączył(a): 2019-03-05
Nowo dodane filmy
Kupuj wszystko z cashbackiem Letyshops - https://letyshops.onelink.me/HKO3/27f2e43d
Zainstaluj wtyczkę Letyshops - https://bit.ly/3kfHgwY

Na nagraniu widzimy bardzo blisko dwa samoloty, jednym z nich jest najnowszy Boeing 747 8-F od transportowej linii silkway. Separacja dwóch samolotów była bardzo mała a było to związane z sesją zdjęciową nowej maszyny. Jak widać, maszyny były zaskakująco blisko siebie, jednak NTSB po sprawdzeniu sprawy nie wykryła żadnych nieprawidłowości, także lecimy dalej.08:331080p 5 08:33Pilot podleciał zbyt blisko Jumbo Jeta? 1080p

Dodał: Samoloty

Pierwsze ograniczenia w ruchu lotniczym na świecie rozpoczęły się jeszcze w 2019 roku, w Europie jeszcze marcu udało mi się wykonać kilka międzynarodowych lotów, po czym pod koniec miesiąca rządy niemal wszystkich krajów świata pozamykały swoje granice.

Już wtedy alarmowałem, że wiele linii lotniczych nie wytrzyma tego wstrzymania, ponieważ już i tak tonęły w długach, co więcej, najbogatsze linie świata miały zapasy na zaledwie kilka miesięcy wstrzymania działalności. 
 
Najdroższym elementem działalności linii lotniczych jest sam samolot, niemal wszystkie większe linie świata leasingują maszyny, zamiast kupować je na własność, i wcale nie ma co im się dziwić. Wstrzymanie ruchu lotniczego oznacza dla linii nie tylko to, że przestaną zarabiać, raty za samoloty nadal trzeba płacić. Bardzo często linie miały problemy z rentownością nawet przy normalnym obłożeniu, właśnie z powodu gigantycznych kosztów, koszta zostały, przychód zniknął.09:581080p 1 09:58Te linie upadły od 2020 roku... 1080p

Dodał: Samoloty

Najnowsze modele samolotów raczej kojarzone są z topowymi liniami premium, takimi jak Lufthansa czy Air France, jednak nie do końca tak jest .Model działania tanich linii lotniczych miedzy innymi opiera się na posiadaniu nowych, zaledwie kilkuletnich maszyn. 

Dla przykładu średni wiek samolotu linii WizzAir na 4 września 2021 roku wynosi 5 i pół roku, linii EasyJet 8 i pół. Natomiast jeśli spojrzymy na linie, które wydawałoby się, że to właśnie one mają najnowsze maszyny, to możemy lekko się zdziwić, średni wiek samolotu Lufthansy to 12 lat, a w przypadku Air France jest to aż 15 lat!

Jest to spowodane innym modelem działania tradycyjnych, oraz tanich linii lotniczych. Są jednak linie lotnicze, które przeciągają wymianę floty do granic możliwości, w tym odcinku poszukamy najstarszych, kursujących samolotów pasażerskich na świecie! Zapraszam do oglądania.


Źródło:
https://simpleflying.com/oldest-active-passenger-aircraft/
https://simpleflying.com/what-is-the-oldest-operating-commercial-aircraft/09:311080p 5 09:31Najstarszy kursujący samolot świata! 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć! Witajcie na kanale Samoloty Wracamy z serią w której przeglądamy najciekawsze lotnicze nagrania z całego świata, a zaczniemy sobie od potężnego Bella Boeinga V22, który totalnie niszczy szpitalne lądowisko, nie przystosowane do obsługi takiego kolosa.08:291080p 0 08:29Śmigłowiec rozwiewa całe lądowisko 1080p

Dodał: Samoloty

Kupuj wszystko z cashbackiem Letyshops - https://letyshops.onelink.me/HKO3/da61b78a
Zainstaluj wtyczkę Letyshops - https://bit.ly/3fmBMxx13:421080p 11 13:42Jak wygląda lot najdroższą linia w Europie? 1080p

Dodał: Samoloty

Wirtualne Biuro Kraków https://www.firmanarynku.pl/13:411080p 4 13:41Noc w najfajniejszym hotelu świata! 1080p

Dodał: Samoloty

Wirtualne Biuro Kraków https://www.firmanarynku.pl/ 

Lot Boeingiem 787 Dreamliner  
.15:121080p 0 15:12Jak wygląda lot Dreamlinerem? 1080p

Dodał: Samoloty

W ostatnich kilku odcinkach skupiliśmy się na wielu absurdach i oczywistych błędach radzieckich konstruktorów, jak i osób decyzyjnych odpowiedzialnych za rozwój lotnictwa w byłym związku radzieckim. Jednak jest pewna gałąź lotnictwa, w którym ZSRR nie odstawała od zachodu, a nawet według wielu ekspertów, wyraźnie prowadziła.

Mowa tutaj oczywiście o śmigłowcach, które w byłym związku socjalistycznych republik radzieckich były niezwykle popularne a dwa śmigłowce o których jest ten odcinek posiadają szereg rekordów i do dziś budzą ogromny podziw, choć i przy ich powstawaniu nie ustrzegli się oni błędów oraz absurdów, zapraszam do oglądania.09:201080p 5 09:20NAJWIĘKSZY ŚMIGŁOWIEC ŚWIATA! 1080p

Dodał: Samoloty

Samolot transportowy wypada z pasa, przecinając pas zieleni i zatrzymując się na drzewach otaczających lotnisko. Na szczęście nie doszło do żadnego złamania skrzydeł czy wycieku paliwa i po drobnych naprawach samolot mógł wrócić do służby.08:321080p 10 08:32Ogromny samolot wypada z pasa 1080p

Dodał: Samoloty

Najlepsze filmy
Cześć, witajcie na kanale samoloty, kilka dni temu niesamowity komunikat prasowy wydała firma Boom Technology, w tym odcinku przyjrzymy się powrotowi samolotów naddźwiekowych nad nasze głowy, w tym odcinku dowiecie się jaka jest przyszłość tego projektu i jak może zmienić ta wiadomość światowe lotnictwo!

Zapraszam do oglądania, równiez zapraszam na mój drugi kanał Warszawskie Wieżowce!

Źródła: Boom Technology, CNN, Forbes

Zezwalam mediom na udostępnianie linku z moim filmem06:311080p 41 06:31CONCORDE WRÓCI W 2019! 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale samoloty, w tym odcinku przedstawię Wam listę 10 największych lotnisk świata w 2019 roku, dane pochodzą z International Airport Review!

Dodatkowo zapraszam Was do oglądania nowego programu na kanale Discovery Chanel, pod tytułem "Lotnisko"!

Pierwszy odcinek już w najbliższy piątek, 12 kwietnia, o godzinie 21:00. A w programie między innymi:

190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie. Premiera już w piątek, 12 kwietnia o godz. 21:00 na Discovery Channel.

Warszawski port lotniczy jest największy w Polsce. To potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To także skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, na barkach których spoczywa bezpieczeństwo milionów pasażerów. Już 12 kwietnia Discovery Channel rozpocznie emisję ośmio odcinkowej serii w całości poświęconej Lotnisku Chopina. Sprawdzimy, jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniom muszą stawić czoła jego pracownicy. Telewizyjne kamery będą im towarzyszyć w wykonywaniu codziennych obowiązków, dotrą w niepokazywane dotąd miejsca i pokażą przebieg procesów, których na co dzień nie widzą pasażerowie. 

Każdego dnia do Polski przylatują tysiące podróżnych. Niektórzy z nich próbują przekroczyć granicę nielegalnie. W programie „Lotnisko” zobaczymy jak najlepiej wyszkoleni Strażnicy Graniczni zapobiegają tego typu sytuacjom. To oni decydują o tym, kto wjedzie do naszego kraju. Poznamy m.in. Monikę, która mimo krótkiego stażu pracy ma na swoim koncie wykrytych kilka sfałszowanych dokumentów. W jaki sposób je weryfikuje? Co wzbudza jej podejrzenia? Co dzieje się z osobą, która nielegalnie chce przekroczyć granicę? Kulisy pracy funkcjonariuszy na tzw. pierwszej i drugiej linii zdradzi Jacek, Starszy Chorąży Sztabowy, kierownik zmiany.

Sprawdzimy również jak wygląda proces odśnieżania lotniska. Warszawska Służba Utrzymania Nawierzchni słynie ze swojej skuteczności na całym świecie. Jednym z zespołów dowodzi Tomasz. W czasie jego 33-letniej kariery Lotnisko Chopina nigdy nie zostało całkowicie zamknięte z powodu śniegu. Do jego obowiązków należy rozdzielanie zadań, sprawdzanie alertów pogodowych i decydowanie jakie maszyny i na jak długo powinny wyjechać na płytę, miejsca postojowe oraz płyty odlodzeniowe. Poznamy ludzi, którzy w ekspresowym tempie odśnieżają całą infrastrukturę lotniska, by samoloty mogły bezpiecznie startować i lądować.

Papierosy, duże sumy pieniędzy czy droga biżuteria to tylko niektóre z rzeczy, jakie przemytnicy próbują nielegalnie przewieźć przez granicę. Codziennie funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej stoją na straży, aby udaremnić przemyt. Do pomocy mają czworonożnych asystentów, którzy przechodzą specjalne i długotrwałe szkolenia, by za pomocą nosa wyczuć to, czego Służba Celno-Skarbowa nie może przeoczyć. W pierwszym odcinku zobaczymy jak psy włączają się w walkę z przemytnikami, będziemy też świadkami rewizji kobiet zza wschodniej granicy.

Wiele emocji towarzyszy również działaniom pracowników LS Cargo Terminal. Muszą radzić sobie z transportem żywych zwierząt, a także umiejętnie postępować z radioaktywnymi paczkami. Zajrzymy w miejsca, których nikt wcześniej nie pokazywał, żeby zdradzić w jaki sposób przewożone są najcenniejsze i najbardziej nietypowe przesyłki w kraju.

Przyjrzymy się także pracy koordynatorów ruchu lotniczego naziemnego - Follow Me, zwanych potocznie followkami lub marszałkami (z ang. marshaller), którzy zajmują się ruchem statków powietrznych po płycie lotniska. Jakie to uczucie prowadzić takie wielkie maszyny na ich miejsca postojowe? Jak długo szkolą się na samodzielne stanowisko? Jak komunikują się z pilotem? Na te pytania odpowie Piotr – pasjonat lotnictwa, który od zawsze marzył o pracy na lotnisku. Od 2,5 roku jest „oczami” pilota ubezpieczając samoloty w czasie kołowania.

To jeszcze nie wszystko. Prześledzimy również trasę bagażu od momentu jego nadania po zapakowanie na pokład. Podejrzymy m.in. pracę koordynatorów lotów, agentów handlingowych, pracowników rampy czy mechaników odpowiadających za przeglądy samolotów. Lotnisko przed widzami Discovery Channel nie będzie już miało żadnych tajemnic!09:311080p 1300 09:31Największe lotniska świata 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale Samoloty. Sytuacja Boeinga wygląda coraz gorzej a ostatnie miesiące jeszcze bardziej pogorszyły ich sytuacje wywołaną problemami z Boeingami 737 z serii MAX. Czy Boeing wyjdzie z tarapatów czy w najbliższym roku ogłosi bankructwo? Zapraszam do oglądania!10:461080p 30 10:46Czy Boeing upadnie w 2020 roku? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć! Witajcie na kanale Samoloty! W tym odcinku porozmawiamy o latających samochodach! Co się stało z tymi pojazdami? Próby powstania takiego pojazdu były zaraz po powstaniu samolotów, już w latach 40. XX wieku na niebie latały samochody! Co się z nimi stało? W tym odcinku porozmawiamy o latających samochodach! Zapraszam do oglądania!10:181080p 37 10:18Co się stało z latającymi samochodami? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale Samoloty, Antonov AN 225 Mrija, który odwiedził 14 kwietnia 2020 roku warszawskie lotnisko Chopina jest uważany za największy samolot świata, jednak czy słusznie? W historii były samoloty szersze jak i dłuższe, w tym odcinku przyjrzymy się największym samolotom świata, zapraszam do oglądania!10:381080p 117 10:38Samoloty większe od Antonova AN 225 Mrija 1080p

Dodał: Samoloty

Dlaczego 50 letni Jumbo Jet lata jako samolot transportowy a 6 letnie Airbusy A380 trafiają na złom, zamiast również stać się samolotami transportowymi? Zapraszam do oglądania!08:551080p 9 08:55Dlaczego nie ma towarowego A380? 1080p

Dodał: Samoloty

Znajdź się na live i zrzuć się na kolejne testy linii lotniczych :D

https://tipply.pl/u/samoloty01:42:45720p 9 01:42:45Na żywo z Boeinga 737 720p

Dodał: Samoloty

Godzina 17:15, nad stolicą Lombardii świeci piękne wiosenne słońce, ten bezchmurny dzień za pół godziny ma się zmienić w jednen z najbardziej szokujących momentów w historii Mediolanu, za pół godziny oczy całego świata będą zwrócone na półwysep apeniński, gdzie w całym kraju wybuchnie panika, spowodowana strachem przed powtórką wydarzeń z USA.

Wydarzenie to odbije się echem na całym świecie, ludzie z całego świata zaczną uciekać z wysokościowców, biura ochrony rządu będą postawione w stan gotowości, lotniska zostaną zamknięte a ruch lotniczy po raz kolejny zawieszony.13:011080p 21 13:01Samolot wleciał w wieżowiec w Mediolanie 1080p

Dodał: Samoloty

Najnowsze modele samolotów raczej kojarzone są z topowymi liniami premium, takimi jak Lufthansa czy Air France, jednak nie do końca tak jest .Model działania tanich linii lotniczych miedzy innymi opiera się na posiadaniu nowych, zaledwie kilkuletnich maszyn. 

Dla przykładu średni wiek samolotu linii WizzAir na 4 września 2021 roku wynosi 5 i pół roku, linii EasyJet 8 i pół. Natomiast jeśli spojrzymy na linie, które wydawałoby się, że to właśnie one mają najnowsze maszyny, to możemy lekko się zdziwić, średni wiek samolotu Lufthansy to 12 lat, a w przypadku Air France jest to aż 15 lat!

Jest to spowodane innym modelem działania tradycyjnych, oraz tanich linii lotniczych. Są jednak linie lotnicze, które przeciągają wymianę floty do granic możliwości, w tym odcinku poszukamy najstarszych, kursujących samolotów pasażerskich na świecie! Zapraszam do oglądania.


Źródło:
https://simpleflying.com/oldest-active-passenger-aircraft/
https://simpleflying.com/what-is-the-oldest-operating-commercial-aircraft/09:311080p 5 09:31Najstarszy kursujący samolot świata! 1080p

Dodał: Samoloty

Najczęściej oglądane filmy na kanale Samoloty
Cześć, witajcie na kanale SAMOLOTY, przedstawiam Wam mój pierwszy TRIP REPORT, w którym polecę z warszawskiego Modlina, do Skavsta linią Ryanair.

Dziękuję moim patronom za umożliwienie tej podróży!13:161080p 40369 13:16Czy RYANAIR jest taki zły jak mówią? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie w drugiej części podróży, w której porównujemy tanie linie lotnicze, w pierwszy odcinku lecieliśmy z Modlina do Sztokholmu, w tym odcinku wracamy do Polski linią WizzAir do Gdańska.

Zapraszam do oglądania!

Zapraszam również na instagram "SamolotyPatryka" gdzie znajdziecie relacje z podróży.10:011080p 26352 10:01Czy WizzAir jest aż taki zły jak mówią? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale Samoloty, w tym odcinku przyjrzymy się lotowi 447 linii Air France, jak to się stało, że super nowoczesna maszyna wpadła do oceanu atlantyckiego?

Jakie były powody tego wydarzenia i jak można było uniknąć tego zdarzenia? Zapraszam do oglądania.13:091080p 8908 13:09Największa zagadka lotnictwa XXI wieku 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale SAMOLOTY!

Przychodzę dziś do Was z kolejnym odcinkiem z testowania linii lotniczych, tym razem wsiadłem do samolotu EasyJet na trasie Lotnisko Chopina w Warszawie - Berlin Tegel.

Odcinek powstał dzięki moim patronom, jeśli chcecie oglądać więcej takich odcinków a przy okazji zgarnąć fajne gadżety to zapraszam na

Patronite.pl/samoloty

Dziękuję za oglądanie10:441080p 7841 10:44Czy EasyJet jest gorszy od RYANAIR? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale samoloty, w tym odcinku porozmawiamy o tym, dlaczego samoloty latają tak wysoko!

DIABLO X-FIGHTER:  http://bit.ly/2J9TaaY

DIABLO CHAIRS: http://bit.ly/2J7tU5k

Zapraszam również na mój drugi kanał Warszawskie Wieżowce!10:581080p 1952 10:58Dlaczego SAMOLOTY latają TAK WYSOKO? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale samoloty, w tym odcinku przedstawię Wam listę 10 największych lotnisk świata w 2019 roku, dane pochodzą z International Airport Review!

Dodatkowo zapraszam Was do oglądania nowego programu na kanale Discovery Chanel, pod tytułem "Lotnisko"!

Pierwszy odcinek już w najbliższy piątek, 12 kwietnia, o godzinie 21:00. A w programie między innymi:

190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie. Premiera już w piątek, 12 kwietnia o godz. 21:00 na Discovery Channel.

Warszawski port lotniczy jest największy w Polsce. To potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To także skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, na barkach których spoczywa bezpieczeństwo milionów pasażerów. Już 12 kwietnia Discovery Channel rozpocznie emisję ośmio odcinkowej serii w całości poświęconej Lotnisku Chopina. Sprawdzimy, jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniom muszą stawić czoła jego pracownicy. Telewizyjne kamery będą im towarzyszyć w wykonywaniu codziennych obowiązków, dotrą w niepokazywane dotąd miejsca i pokażą przebieg procesów, których na co dzień nie widzą pasażerowie. 

Każdego dnia do Polski przylatują tysiące podróżnych. Niektórzy z nich próbują przekroczyć granicę nielegalnie. W programie „Lotnisko” zobaczymy jak najlepiej wyszkoleni Strażnicy Graniczni zapobiegają tego typu sytuacjom. To oni decydują o tym, kto wjedzie do naszego kraju. Poznamy m.in. Monikę, która mimo krótkiego stażu pracy ma na swoim koncie wykrytych kilka sfałszowanych dokumentów. W jaki sposób je weryfikuje? Co wzbudza jej podejrzenia? Co dzieje się z osobą, która nielegalnie chce przekroczyć granicę? Kulisy pracy funkcjonariuszy na tzw. pierwszej i drugiej linii zdradzi Jacek, Starszy Chorąży Sztabowy, kierownik zmiany.

Sprawdzimy również jak wygląda proces odśnieżania lotniska. Warszawska Służba Utrzymania Nawierzchni słynie ze swojej skuteczności na całym świecie. Jednym z zespołów dowodzi Tomasz. W czasie jego 33-letniej kariery Lotnisko Chopina nigdy nie zostało całkowicie zamknięte z powodu śniegu. Do jego obowiązków należy rozdzielanie zadań, sprawdzanie alertów pogodowych i decydowanie jakie maszyny i na jak długo powinny wyjechać na płytę, miejsca postojowe oraz płyty odlodzeniowe. Poznamy ludzi, którzy w ekspresowym tempie odśnieżają całą infrastrukturę lotniska, by samoloty mogły bezpiecznie startować i lądować.

Papierosy, duże sumy pieniędzy czy droga biżuteria to tylko niektóre z rzeczy, jakie przemytnicy próbują nielegalnie przewieźć przez granicę. Codziennie funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej stoją na straży, aby udaremnić przemyt. Do pomocy mają czworonożnych asystentów, którzy przechodzą specjalne i długotrwałe szkolenia, by za pomocą nosa wyczuć to, czego Służba Celno-Skarbowa nie może przeoczyć. W pierwszym odcinku zobaczymy jak psy włączają się w walkę z przemytnikami, będziemy też świadkami rewizji kobiet zza wschodniej granicy.

Wiele emocji towarzyszy również działaniom pracowników LS Cargo Terminal. Muszą radzić sobie z transportem żywych zwierząt, a także umiejętnie postępować z radioaktywnymi paczkami. Zajrzymy w miejsca, których nikt wcześniej nie pokazywał, żeby zdradzić w jaki sposób przewożone są najcenniejsze i najbardziej nietypowe przesyłki w kraju.

Przyjrzymy się także pracy koordynatorów ruchu lotniczego naziemnego - Follow Me, zwanych potocznie followkami lub marszałkami (z ang. marshaller), którzy zajmują się ruchem statków powietrznych po płycie lotniska. Jakie to uczucie prowadzić takie wielkie maszyny na ich miejsca postojowe? Jak długo szkolą się na samodzielne stanowisko? Jak komunikują się z pilotem? Na te pytania odpowie Piotr – pasjonat lotnictwa, który od zawsze marzył o pracy na lotnisku. Od 2,5 roku jest „oczami” pilota ubezpieczając samoloty w czasie kołowania.

To jeszcze nie wszystko. Prześledzimy również trasę bagażu od momentu jego nadania po zapakowanie na pokład. Podejrzymy m.in. pracę koordynatorów lotów, agentów handlingowych, pracowników rampy czy mechaników odpowiadających za przeglądy samolotów. Lotnisko przed widzami Discovery Channel nie będzie już miało żadnych tajemnic!09:311080p 1300 09:31Największe lotniska świata 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, tym odcinku porozmawiamy niedorzecznej katastrofie!

DIABLO X-FIGHTER:  http://bit.ly/2J9TaaY
DIABLO CHAIRS: http://bit.ly/2J7tU5k

Na samym końcu odcinka znajdziecie konkurs, wyraź swoją opinie i zgarnij koszulkę "SAMOLOTY"!

Zapraszam również na mój drugi kanał Warszawskie Wieżowce!10:011080p 1255 10:01KROKODYL spowodował katastrofę SAMOLOTU?! 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale samoloty, w tym odcinku porozmawiamy o tym, dlaczego linie lotnicze nie zapewniają pasażerom spadochronów, przecież w razie problemów z maszyną wystarczyłoby z niej wyskoczyć?

Największych fanów zapraszam na patronite, dzięki Waszemu wsparciu będę mógł nagrywać dla Was loty samolotem!

https://patronite.pl/samoloty

Dziękuję Wam bardzo za to że jesteście ze mną!10:071080p 1135 10:07Dlaczego w samolocie nie ma SPADOCHRONÓW? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego niemal wszystkie samoloty są białe? W tym odcinku przedstawie wam wszystkie czynniki wpływające na malowanie samolotów cywilnych. Zaczniemy od początków lotnictwa a skończymy na gdybaniach na przyszłość.

Zapraszam do oglądania

Zapraszam również na instagram : "SamolotyPatryka", gdzie wczoraj wrzuciłem relacje z Muzeum Techniki w Berlinie, w którym znajdują się bardzo ciekawe samoloty!10:141080p 1117 10:14DLACZEGO Samoloty są BIAŁE? 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, witajcie na kanale samoloty. W tym odcinku przedstawię Wam najbardziej niedorzeczną historie o jakiej słyszałem.

Historia tego odcinka to lot Aerofłot 6502. Po 20 latach dowiedzieliśmy się co się zdarzyło 20 października 1986 roku...

Zapraszam Was na instagram "SamolotyPatryka", gdzie zobaczycie relacje z takich lotnisk jak Warszawa okęcie, Poznań, Berlin, Szczecin, czy już niedługo Gdańsk, Kraków i Łódź10:021080p 1053 10:02Historia najgłupszego pilota świata 1080p

Dodał: Samoloty

Cześć, w tym odcinku przedstawie wam najnowszą listę 10 największych lotnisk w Polsce. Dane pochodzą z 2018 roku z urzędu lotnictwa cywilnego. 

Na końcu filmu znajdziecie konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery do wrocławskiego symulatora Boeinga 737! 

Zapraszam również na instagram "SamolotyPatryka", gdzie znajdziecie relacje z polskich lotnisk, jak i samych lotów!10:271080p 979 10:27Największe LOTNISKA w Polsce 1080p

Dodał: Samoloty

To lądowanie nie może zostać uznane za udane! Niestety pilot nie mógł nic zrobić i z powodu nagłego podmuchu wiatru samolot zniosło i został zniszczony...05:211080p 976 05:21Podczas lądowania nagle zawiał mocny wiatr! 1080p

Dodał: Samoloty

Czy da się wylądować samolotem na autostradzie? Awaria silnika zmusiła pilota do sprawdzenia tego i wylądowanie właśnie na drodze szybkiego ruchu. Wszystko uwieczniła kamera, zobaczcie sami! 

Linki do oryginalnych nagrań

Rio
https://www.youtube.com/watch?ve2wvLNZIsPQ

Autostrada
https://www.youtube.com/watch?vhisTNkN_sJY

Podwozie
https://www.youtube.com/watch?v5McECUtM8fw

Zderzenie TUG
https://www.youtube.com/watch?visIfV2Xak_A

Helikopter
https://www.youtube.com/watch?vQW-HQ3Zz6oM

Cessna na wodzie
https://www.youtube.com/watch?vAQfrvp4gzZ8

Wypychanie tu 134
https://www.youtube.com/watch?vxU7-z2Ch79A

Cały pas wykorzystany ił 62 Niš Airport

https://www.youtube.com/watch?vGv13eeRh2-c

Przelot pod wieżą Eiffla 1984 - Robert J. Moriarty

https://www.youtube.com/watch?v6E8oc1nQWF408:031080p 818 08:03Samolot wylądował na autostradzie 1080p

Dodał: Samoloty

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium