Moc procesu  rola w procesach autonomii - Dominik Dudek CPWI#05
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13962 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Materiały: https://naiwarszawa.pl/cybernetyka-moc-autonomia/
Dyskusja po wykładzie: https://youtu.be/EuAIPS8DC-E
Zapowiedź: https://youtu.be/5os2akgy75k

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/nai-sub
Wesprzyj nas na https://patronite.pl/nai lub https://zrzutka.pl/nai
Facebook: http://bit.ly/fbnai
WWW: http://bit.ly/naiwwa

Kurs CPWI - CYBERNETYCZNE PODSTAWY WALKI INFORMACYJNEJ

Wykładowca: Dominik Dudek

Opis kursu: https://naiwarszawa.pl/cybernetyczne-podstawy-walki-informacyjnej-nowy-kurs/

ZAPOWIEDŹ WYKŁADU

System autonomiczny może funkcjonować tak długo, jak długo w tworzywie systemu utrzymuje się określona koncentracja energii. Dzięki Marianowi Mazurowi możemy zrozumieć ten proces.

Procesy sterownicze w systemie autonomicznym łączą się z przetwarzaniem energii, przy czym wyróżnić możemy dwa jej rodzaje: energię sterowniczą oraz energię wykonawczą. Procesy informacyjne i energia sterownicza decydują o tym, jakiego rodzaju reakcje będzie wykonywać system, zaś energia wykonawcza decyduje o sile (natężeniu) tych reakcji.

Możliwość pobierania lub wydawania energii jest indywidualna dla każdego człowieka lub procesu społecznego. Jaką częścią tej energii możemy przeznaczyć na realizację swoich celów, a jaką część musimy zużyć na podtrzymanie ciągłości procesu? Co się stanie jeśli zabraknie nam energii na podtrzymanie procesu sterowania społecznego?

Gdy rozpatrujemy przetwarzanie energii w czasie, możemy operować pojęciem mocy: wewnętrznej i zewnętrznej. Część mocy całkowitej systemu autonomicznego musi być zużywana na pokrycie strat energii do otoczenia. Konieczność wydatkowania mocy sprawia, że do sterowania się i sterowania swoim otoczeniem, system autonomiczny nie może zużywać swej mocy całkowitej, lecz tylko jej część.

Podczas wykładu zademonstruję, jak ten proces wygląda oraz jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce.

Zapraszam!
Dominik Dudek

O WYKŁADOWCY
Dominik Dudek - Handlowiec i cybernetyk, z wykształcenia elektryk, absolwent Akademii Loretańskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Doświadczony strateg i ideolog biznesowy.

Od ponad 25 lat zajmuje się organizowaniem i realizacją procesów sprzedażowych. Organizator licznych szkoleń, konferencji i imprez targowych.

Wykładowca (a wcześniej seminarzysta) Narodowej Akademii Informacyjnej w Warszawie. Autor koncepcji efektywności procesów sterowania w sprzedaży. Trener, który efektywnie przekazuje swoją widzę w organizacjach, które współtworzy. Z sukcesami wdraża dorobek Polskiej Szkoły Cybernetyki w biznesowych dziedzinach sterowania społecznego i walki informacyjnej.

Zapraszamy!

Wszelkie pytania i sugestie prosimy zgłaszać na adres info@naiwarszawa.pl

Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność prosimy: lajkuj, udostępniaj i polecaj nasze materiały w dowolny możliwy sposób. Możesz też przekazać datek za pośrednictwem serwisów Patronite i Zrzutka. Dziękujemy!
#cybernetyka #wojnainformacyjna #sterowanie

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13962 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Moc procesu rola w procesach autonomii - Dominik Dudek CPWI#05
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie