+ Napisz wiadomość
615881 odsłon wideo
Dołączył(a): 2018-12-28
Najlepsze filmy
Kocham Kino. Nie Otwieraj Oczu recenzja.
Tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację i pewna jest tylko jedna rzecz — gdy to zobaczysz, odbierzesz sobie życie. W tej sytuacji Malorie mierzy się z nieznanym, próbując przy tym ocalić w sobie miłość i nadzieję. Wkrótce musi uciekać z dwójką dzieci w dół zdradliwej rzeki do jedynego miejsca mogącego zapewnić im schronienie. Jednak aby mieć szansę na przeżycie, uciekinierzy muszą odbyć całą dwudniową podróż z zasłoniętymi oczami.

FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

#birdbox #nieotwierajoczu #netflix #recenzja #film #halfish #sandrabullock #opinia05:191080p 3812 05:19Nie Otwieraj Oczu recenzja 1080p

Dodał: Halfish

6 najbardziej krwawych HORRORÓW w historii kina06:441080p 356 06:446 najbardziej krwawych HORRORÓW w historii kina 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Premiery filmowe we wrześniu 2018
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish

#kino #premiery #premierykinowe #nacodokina #predator #thenun #nightschool #peppermint #halfish #nowefilmy

Wrzesień dla wielu z was jest najsmutniejszym miesiącem w roku, ponieważ trzeba wrócić do szkoły. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło! We wrześniu razem z paczką znajomych ze szkoły możecie wybrać się do kina, aby zapomnieć o tym co was czeka przez następne 10 miesięcy. Jeżeli jednak szkołę macie dawno za sobą to piątkowe wieczory po ciężkim dniu pracy umili wam wypad do kina. 
Wrzesień to zdecydowanie miesiąc horrorów, jednak znajdzie się też coś dla fanów komedii.


Zaczniemy od thrillera ze znanej z serialu Alias Jennifer Garner w roli głównej. Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.

Przechodzimy dalej. Zdecydowanie najstraszniejszy horror nadchodzącego miesiąca to Zakonnica. Wystraszy nas już 6 września. Jest to spin-off filmu Obecność. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Kto pamięta predatora z 1987 łapka w górę! Już niedługo światło dzienne ujrzy kolejna odsłona filmu o przygodach mało sympatycznych kosmitach. Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. 

Night School to film o szkole. Na szczęście jednak jest to kolejna komedia Kevina Harta więc spodziewać się można kupy śmiechu. Film opowiada o grupie dorosłych, którzy nie zdali egzaminu końcowego. Zostają zmuszeni aby uczęszczać na kurs. Jak się można spodziewać nie będzie lekko.04:221080p 129 04:22Premiery filmowe we wrześniu 2018 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Vikings sezon 5 PODSUMOWANIE
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

#vikings #wikingowie #historychannel #vikingsseason5 #serial #halfish

Wielkimi krokami zbliża się druga połowa piątego sezonu świetnego serialu jakim jest Wikingowie. Serial ma świetną obsadę z większością skandynawskich nazwisk, co tylko dodaje autentyczności serialowi. Kreacja Ragnara jest idealna i nie wyobrażam sobie nikogo innego jak Travisa Fimmela w roli głównej. Serial szybko wylądował w koszyku moich ulubionych seriali. Jeżeli go nie znacie a chcecie czym prędzej zacząć oglądać to dobrze trafiliście, bo za chwilę streszczę wam piąty sezon, albo jeżeli oglądaliście Wikingów i chcecie sobie przypomnieć co tam się ostatnio u nich wydarzyło to również zapraszam. 

Król rybaków

Zmarli

Ojczyzna

Plan
Bjorn dociera do Sycylii i zgadza się grać ochroniarza Euphemiusa. Jednak Sindrick dowiaduje się, że Euphemius to tylko klient Arabskiego Emira, więc Bjorn żąda się z nim spotkać. W Kattegat Ubbe zgadza się połączyć siły z Lagerthą przeciw Ivarowi i Haraldowi. Astrid w końcu zgada się poślubić Haralda. Floki prosi bogów o zgodę na przyprowadzenie nowych osadników. Nie opodal Yorku Saxoni dołączają do armii kuzyna Judith Mannela z Northumbrii. Heahmund i Aethelwulf zgadzają się aby zaatakować York dopiero kiedy wikingowie zaczną głodować. Ivar udaje, że pali ciała głodujących braci i tym samym upokarza Hvitzerka nie dzieląc się z nim swoim planem. Anglicy nacierają na York a biskup ma złe przeczucie widząc szczury na drodze.

Więzień
W Yorku, świętowanie Saxonów przerwane jest pojawieniem się wikingów, którzy wyszli z kanałów. Heahmund jest otoczony i pojamy przez Ivara. Bracia wracają do Kattegat z biskupem na pokładzie. W Afryce Bjorn spotyka się z Emirem Ziyadatem Allahem. Wikingowie w końcu zdają sobie sprawę, że na kolacje jest ich kolega Euphemius. Zostają pojmani, ale na ich szczęście pojawiła się burza piaskowa. W tym czasie Floki wraca do Kattegat z opowieściami o nowym lądzie i teraz zachęca nowych ludzi do powrotu razem z nim mimo zakazu Lagherty.

Wiadomość
Floki i inni przygotowują się do wyruszenia w nieznane. Kiedy docierają na miejsce okazuje się, że Floki lekko ubarwił to ja żyzne są tam ziemie i teraz wszyscy się martwią o plony. W Anglii Saxoni poddali się; Alfred przyrzeka na grób Ecberta, że zjednoczy kraj następnie postanawia wyruszyć w pielgrzymkę. Ivar spotyka się z Haraldem i snują plany ataku Kagttegat. Astrid przekupią rybaka aby ostrzegł Laghertę o planach Ivara. W tym czasie Bjorn ucieka podczas burzy piaskowej. Odpływa do domu.

Pełnia
Floki i inni zaczynają budowę osady na nowych ziemiach. Floki chce demokracji, lecz Eyvind uważa ze chce być królem. Astrid oznajmia Haraldowi, że jest w ciąży; w tym czasie Ivar i Heahmund planują atak. Bjorn wraca do Kattegat i odmawia Torvi ślubu zamiast niej interesuje się Snaefrid. Lagherta omawia plan walki z Ivarem i postanawia walczyć na lądzie. Margrethe namawia Ubbe do zdrady aby po porażce Lagherty to on został królem.

Żart
Alfred wraca z Lindisfarne i sugeruje zbudowanie floty aby zapobiec kolejnym atakom. W nowej osadzie Floki sugeruje zbudowanie świątyni Thora, ale Eyvind ostrzega że nie przetrwają zimy. W tym czasie armie Lagherty i Ivara spotykają się na polu bitwy. Armia Bjorna i Lagherty wygrywa. Haehmund zostaje ranny, lecz Lagherta oszczędza mu życie.

Prosta historia
Po kolejnej potyczce, Heahmund zdrowieje i przyrzeka lojalność Laghercie. Bjorn chce pokoju ale Ivar i Harald odmawiają; Ivar chce go zabić ale Harald go powstrzymuje. W Wessex Aethelwulf ginie i Judith proponuje aby Alfred został królem. W osadzie Flokiego budowa świątyni Thora zostaje ukończona, niedługo po tym ktoś ją podpala. Thorgrim oskarża Bula o podpalenie; podczas kłotni Thorgrim zabija Bula.

Wizje
W kolonii Floki nie chce dopuścić do rozlewu krwi więc proponuje aby Ojciec Bula został prawodawcą. W Kattegat Margrethe spotyka się z wyrocznią i oznajmia mu że chce być królową. Wyrocznia mówi jej, że nigdy nie zostanie królową. Armie spotykają się po raz kolejny. Hvitserk spotyna się z Ubbe na polu bitwy lecz ten nie jest w stanie walczyć z bratem. Astrid spotyka się z Leghertą i prosi ją aby ta ją zabiła, bo boi się ciąży. Niechętnie ale się zgadza. W tym czasie Harald zabija swojego brata Halfdana. Ivar wzywa posiłki, więc Bjorn i Lagherta zmuszeni są do ucieczki. Kiedy Bjorn przygotowuje się do opuszczenia Kattegat widzi załamaną Laghertę z białymi włosami. Rollo przybywa.

The Revelation
Murder Most Foul
A New God
The Lost Moment
Hell

Muzyka: 
NordicViking Music - Fólkvangr 
EPIC viking music - NO copyright music06:411080p 742 06:41Vikings sezon 5 PODSUMOWANIE 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Venom Trailer 2 REACTION
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish05:311080p 3343 05:31Venom Trailer 2 REACTION 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Co NA PEWNO wydarzy się w Avengers 4 Endgame ?
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

Fani na całym świecie czekają na nowe informacje dotyczące Avengers 4 Endgame. Jednym z powodów tego oczekiwania jest fakt, że jest to 22gi film ze stajni MCU i wiadomo już teraz że będzie mega hitem. Innym powodem jest to, że Avengers 4 nakreśli przyszłość świata Marvela. Dowiemy się więcej o tym co planuje studio. W tym materiale powiem wam co wiemy stanie się w filmie i co chcielibyśmy zobaczyć, jako bonus. Uwaga, jeżeli żyjesz w jaskini to w materiale mogą pojawić się ewentualnie mikro spoilery.
Do zobaczenia Kapitanie.
Wiadomo już od jakiegoś czasu, że Chris Evans pożegna się z rolą Kapitana Ameryki. Ja ciągle uważam, że nie jesteśmy na to gotowi lecz sam aktor po skończeniu nagrywania zdjęć do Avengers 4 napisał na twitterze taką wiadomość:
“it was an emotional day to say the least. Playing this role over the last 8 years has been an honor. To everyone in front of the camera, behind the camera, and in the audience, thank you for the memories! Eternally grateful.” Ciekawe kogo Marvel obsadzi w roli Kapitana, a może w ogóle z niego zrezygnują? Ja nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli.

Bohaterowie wstaną z grobu
Zdjęcia do nowego filmu Spider Man i Czarna Pantera właśnie się zakończyły. Zarówno Peter Parker jak i T’Challa zmienili się w pył w Infinity War. Wskazuje to na to, że będą musieli pojawić się w Avengers 4 aby ich kolejne filmy miały sens. No chyba że będą to prequele co by załatwiło sprawę, ale wątpię. Co do samego powrotu to tylko i wyłącznie spekulacje. Fani twierdzą, że pomoże w tym Dr. Strange. Chodzi o to, że bohaterowie będą mogli podróżować między wymiarami w których inne wersje naszych bohaterów wciąż żyją. 

Scarlet Witch nie będzie miała lekko
Scarlet Witch nie miała lekko w komiksach. Jej filmowy odpowiednik też nie miał lekkiego życia. Straciła brata i musiała zniszczyć Kamień Nieskończoności z głowy swojego chłopaka. Elizabeth Olsen na comic conie w Chicago powiedziała, że będzie tylko gorzej. Gorzej niż wymazanie przez Thanosa? Nie mogę się doczekać na to co dla niej wymyślili… 

Podróże w czasie
Wiemy o tym ze zdjęć z planu filmowego. Na tych zdjęciach widać bohaterów takich jak np. Thor w swoich starych strojach i z długimi włosami. Fani spekulują, że jest to wygląd z bitwy o Nowy Jork z pierwszego filmu o Mścicielach z 2012. Bazując na tym można powiedzieć, że w Avengers 4 bohaterowie będą podróżować w czasie aby odszukać Kamienie Nieskończoności przed Thanosem. Jeżeli nie to, to na bank będziemy widzieli tak zwane flashbacki ale widziane z innej perspektywy – dlatego od nowa nagrywano znane nam sceny. Podróż w czasie pomoże też wprowadzić Captain Marvel do drużyny.
Jako mały bonus 2 rzeczy, które chcę aby się wydarzyły.
Loki powraca
Postać Lokiego, a raczej Tom Hiddlestone dziwnie przyjemnie się ogląda. Nigdy nie wiadomo jaki jest jego ostateczny plan, jednak wiemy że kocha brata Thora. Infinity War pokazało nam w końcu tą miłość, gdy Loki poświęcił się aby ratować Thora. Naprawdę by tak zrobił? Miejmy nadzieję, że jest to kolejna iluzja Lokiego. Tak dobra, że nawet Thanos dał się nabrać. I kiedyś powróci. Wiemy, że Marvel szykuje serial o solowych przygodach Lokiego. Może kiedy się skończy serial będzie to czas na jego powrót na wielki ekran?

Kapitan Ameryka spotyka się z Peggy Carter
Niektórzy fani, w tym i ja nie mogą pogodzić się z faktem, że Peggy i Kapitan nigdy nie zatańczyli tamtego tańca. Kiedy Steve odtajał, Peggy była już pomarszczoną staruszką. Po tym jak Chris Evans oficjalnie zakończył swoją przygodę z Marvelem fajnie by było aby uhonorowali go wspólnym momentem z Peggy. Jeżeli podróż w czasie stanie się faktem Stve mógłby wrócić do przeszłości i żyć tam razem z Peggy – albo chociaż zatańczyć!

W komentarzach dajcie znać czy wybieracie się do kina na Avengers 4… albo bez przesady skoro tu jesteś to jesteś fanem i do kina pójdziesz na 100%. Dajcie znać za to co TY byś chciał aby wydarzyło się w Avengers 4.05:121080p 383 05:12Co NA PEWNO wydarzy się w Avengers 4 Endgame ? 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Premiery filmowe w styczniu 2019

Miesiąc lenistwa już za nami. Za oknem zimno, szaro i nic się nie dzieje. Długie zimowe wieczory to wręcz idealna pora aby wybrać się do kina. W styczniu będzie naprawdę gorąco za sprawą kilku filmów, o których za chwilę wam opowiem. Uważam, że przedstawione propozycje wyróżniają się na tle innych filmów i zdecydowanie warto wybrać się na nie do kina. Zapraszam.

Glass to finalna historia mini uniwersum Shyamalana. Poprzednie części to Niezniszczalny i Split, które spotkały się z ciepłym przyjęciem przez widzów. Glass jest to kontynuacja historii przedstawionej w Split. David Dunn ściga Kevina Wendella Crumba, człowieka o wielu osobowościach. W wyniku pogoni za bestią – jednym z wcieleń Crumba dojdzie do wielu niebezpiecznych spotkań. W między czasie Elijah Price, znany jako Mr Glass twierdzi, że zna bardzo ważny sekret istotny dla obu panów. Oficjalna premiera filmu zaplanowana jest na 19 stycznia. Twórcami filmu są M. Night Shyamalan, Mike Gioulakis i West Dylan Thordson.
Escape Room to film na który czekam z niecierpliwością ponieważ mam doświadczenie z tego typu zabawą. Fabuła filmu jest prosta. Grupa ludzi, która z pozoru nie ma ze sobą nic wspólnego zostaje zaproszona do wzięcia udziału w eksperymencie i grze. Muszą uciec z pokoju szukając wskazówek. Jeżeli im się powiedzie wygrają milion $. Wkrótce dowiadują się, że pułapki są jak najbardziej prawdziwe. Obsada nie powala, ale jest kilka ciekawych nazwisk jak na przykład Deborah Ann Woll znana z serialu Daredevil. Reżyserem filmu jest Adam Robitel, a muzykę skomponował John Carey. Film zadebiutuje w kinach 4. Stycznia.
Przygotujcie chusteczki ponieważ film O psie, który wrócił do domu zawita do kin już 10 stycznia. Film na podstawie książki „Był sobie pies” w reżyserii Charlesa Martina Smitha. Jako właściciel psa na 100% pójdę do kina, aby zobaczyć tą piękną historię. Bella od szczeniaka była nierozłączna z Lucasem. Niestety, któregoś dnia zaginęła. Bella musiała pokonać ponad 500 km aby znowu spotkać się ze swoim przyjacielem. Po drodze oczywiście będą na nią czekały przygody i niebezpieczeństwa w postaci na przykład wilków. Na szczęście Bella po drodze znajdzie nowych przyjaciół. Film nie tylko dla fanów zwierzaków.
Jak wytresować smoka 3 to kolejny film dla całej rodziny. Jest to kontynuacja przygód Szczerbatka, Czkawki i innych wikingów i smoków. Grimmel atakuje wikingów z zamiarem pojmania wszystkich smoków. Czkawka i Szczerbatek wyruszają w podróż w poszukiwaniu Smoczego Świata, który pomoże im wygrać ze złym pogromcom smoków. W rolach głównych usłyszymy Jaya Baruchela, Kristen Wiig, Gerarda Butlera, Cate Blanchett czy Jonah Hilla. Premiera zaplanowana jest na 3 stycznia.
25 stycznia pewien dzieciak zostanie królem, bowiem do kina w ten dzień zawita brytyjski film „Dzieciak, który został królem”. Film śledzi losy Alexa, który ma 12 lat, mieszka w Anglii i dzielnie stawia czoło codziennym problemom, które nieobce są żadnemu uczniowi. W chwili, gdy odkrywa mityczny miecz rycerzy króla Artura, Excalibur, staje w obliczu niezwykłej przygody. Skromny uczeń z najpotężniejszym mieczem w historii w rękach, musi teraz pokrzyżować plany średniowiecznej czarodziejki o imieniu Morgana, która nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć nasz świat. Scenariusz i reżyseria Joe Cornish znany m.in. z Ant-Mana czy Ataku na dzielnicę. W rolach głównych Louis Serkis czy Angus Imrie, których rodziców chyba nie musze przedstawiać? Pod koniec stycznia zobaczymy jak daleko pada jabłko od jabłoni.
A wy na jaki film pójdziecie do kina w styczniu? Zachęciła was moja lista, czy macie coś innego w repertuarze? Dajcie znać w komentarzach.

#nowefilmy #premieryfilmowe #kino #kochamkino #halfish #glass #howtotrainyourdragon3 #escaperoom #kidwhowouldbetheking #adogswayhome #premiery

FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia
konto CDA.pl: https://www.cda.pl/Halfish04:431080p 330 04:43Premiery filmowe w styczniu 2019 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Spider Man Far From Home EASTER EGGI. Kilka godzin temu premierę miał trailer do nowego filmu o Człowieku Pająku czyli Far From Home (Daleko od domu), w tym materiale podzielę się z wami moimi znaleziskami.
→ https://www.facebook.com/animehalfish
→ https://twitter.com/Just_Halfish
→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia
→ https://www.cda.pl/Halfish

#farfromhome #spidermanfarfromhome #spiderman #tomholland #mysterio #dalekooddomu #trailer #eastereggs #farfromhomeeastereggs #farfromhomebreakdown #halfish10:011080p 270 10:01Spider Man Far From Home EASTER EGGI 1080p

Dodał: Halfish

Najczęściej oglądane filmy na kanale Halfish
Kocham Kino. Ralph Demolka w Internecie recenzja
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha... 

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube". 

[opis dystrybutora kino]

#ralphbreakstheinternet #wreckitralph2 #recenzja #opinia #halfish #ralphdemolka2 #ralphdemolkawinternecie10:261080p 16804 10:26Ralph Demolka w Internecie recenzja 1080p

Dodał: Halfish

TIPY (na schronisko) https://tipply.pl/u/kocham_kino
ZWIASTUN SPIDER MAN NO WAY HOME - oczekiwanie
Kocham Kino. Edytuje dzisiejszy materiał. Zbieramy na schronisko dla zwierzakufff
Za każde 5 minut oglądania otrzymujesz 2 punkty! Za udzielanie się na czacie otrzymujesz bonusowe 2 punkty! Zebrane punkty możesz wymieniać na różne ciekawostki jak muzyka na czekanie, specjalne gity, obrazki, dźwięki czy wiadomości - a wszystko to będzie wyświetlane na ekranie głównym!
Dostępne komendy:
!pkt - sprawdzasz ile masz punktów
!top - lista osób z największą ilością punktów
!tophours - lista osób, które oglądają najdłużej

Jak kupić przedmioty? za pomocą komend poniżej lub za pośrednictwem tego linku - jak już się nauczycie co jak wygląda to łatwiej będzie za pomocą komend
https://streamlabs.com/kochamkino/cloudbot

!redeem XXX - kupujesz dany przedmiot ze sklepu za punkty gdzie XXX to:
   3000 - Iron Man I Love You 3000
   chuck - Chuck Norris jest zadowolonySklep z figurkami POP: https://popvinyl.pl/?popclidKOCHAMKINO
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

Jeśli chcesz mieć SUPER bonusy i oglądać nowe filmy przed wszystkimi innymi włącz wspieranie za pomocą tego linku: https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

 https://patronite.pl/kochamkino
 DISCORD: https://discord.gg/sacfghe
 https://www.instagram.com/kocham_kino_yt/
 https://www.facebook.com/animehalfish
 https://twitter.com/Just_Halfish
 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia
 https://www.cda.pl/Halfish
 https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

#mcu #spiderman #nowayhome #cinema #halfish #movie01:31:221080p 16366 01:31:22ZWIASTUN SPIDER MAN NO WAY HOME - oczekiwanie 1080p

Dodał: Halfish

TIPY (na schronisko) https://tipply.pl/u/kocham_kino

Za każde 5 minut oglądania otrzymujesz 2 punkty! Za udzielanie się na czacie otrzymujesz bonusowe 2 punkty! Zebrane punkty możesz wymieniać na różne ciekawostki jak muzyka na czekanie, specjalne gity, obrazki, dźwięki czy wiadomości - a wszystko to będzie wyświetlane na ekranie głównym!
Dostępne komendy:
!pkt - sprawdzasz ile masz punktów
!top - lista osób z największą ilością punktów
!tophours - lista osób, które oglądają najdłużej

Jak kupić przedmioty? za pomocą komend poniżej lub za pośrednictwem tego linku - jak już się nauczycie co jak wygląda to łatwiej będzie za pomocą komend
https://streamlabs.com/kochamkino/cloudbot

!redeem XXX - kupujesz dany przedmiot ze sklepu za punkty gdzie XXX to:
   3000 - Iron Man I Love You 3000
   chuck - Chuck Norris jest zadowolonySklep z figurkami POP: https://popvinyl.pl/?popclidKOCHAMKINO
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

Jeśli chcesz mieć SUPER bonusy i oglądać nowe filmy przed wszystkimi innymi włącz wspieranie za pomocą tego linku: https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

 DISCORD: https://discord.gg/sacfghe
 https://www.instagram.com/kocham_kino_yt/
 https://www.facebook.com/animehalfish
 https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

#disney #spiderman #nowayhome01:19:401080p 15485 01:19:40Spider Man No Way Home Trailer 2 - oczekiwanie 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Świat w Ogniu (Angel has Fallen) recenzja. Mike Banning zostaje oskarżony o próbę zamachu na prezydenta USA. Ścigany przez FBI i tajne służby stara się odnaleźć prawdziwych sprawców.
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#angelhasfallen #swiatwogniu #morganfreeman #recenzja #geraldbutler #kinoakcji #filmakcji #usa #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy04:121080p 13608 04:12Świat w Ogniu (Angel has Fallen) recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. RAMBO 5 Ostatnia Krew recenzja. John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#rambo #rambo5 #rambolastblod #sylvesterstallone #recenzja #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy04:331080p 13356 04:33RAMBO 5 Ostatnia Krew recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Najlepsze filmy 2018
FB: https://www.facebook.com/animehalfish
Twitter: https://twitter.com/Just_Halfish
Ocenione i obejrzane filmy: https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

Są to już ostatnie dni tego roku, więc pora na moją listę najlepszych - według mnie filmów tego roku. Starałem się nie dodawać blockbusterów, ale kilka było po prostu tak dobrych, że musiałem je dodać. Po za nimi mamy w sumie całe spektrum czyli horrory, komedie czy filmy akcji. Zapraszam.

#film #najlepszefilmy2018 #filmy2018 #halfish

Deadpool 2
Ci którzy oglądali pierwszą część wiedzieli czego spodziewać się po kontynuacji. Colossusowi w końcu udaje się zwerbować Deadpoola, który dołącza do X-Menów. Wyszczekany i niepoprawny Deadpool z trudem przyjmuje konieczność podporządkowania się regułom. Ale się stara, w końcu Vanessa chciałaby, żeby się w końcu ustatkował. Pierwszą misją, na którą ruszają razem z Colossusem i Negasonic Teenage Warhead jest próba pacyfikacji Russella. Russell to wychowanek sierocińca dla mutantów, który pewnego dnia się wkurzył i chce spalić wszystkich, łącznie z dyrektorem placówki. A ma do tego możliwości, bo obdarzony został mocą rzucania ogniem na lewo i prawo. Interwencja X-Menów wymyka się spod kontroli. Deadpool nie słucha Colossusa i robi to, co potrafi najlepiej. Efektu można się spodziewać. Razem z Russellem trafiają do więzienia Ice Box. Wkrótce do Ice Box włamuje się niejaki Cable. Nie wiadomo skąd się wziął i czego chce, ale nie ma kiedy się z nim dogadać, bo strzela z futurystycznej pukawki na lewo i prawo rozwalając wszystko co się nawinie pod lufę. Chcąc nie chcąc – Deadpool musi interweniować.

Ciche miejsce
Zaskakująco dobry horror szybko okrzyknięty najlepszym roku. „Ciche miejsce” to opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Całe ich życie koncentruje się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków. Każdy bowiem może okazać się dla nich śmiertelny, po tym, jak tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. Jeśli cię usłyszą, wytropią cię... 

Upgrade
W niedalekiej przyszłości technologia kontroluje praktycznie wszystkie aspekty życia. Gray Trace którego gra łudząco podobny do Toma Hardego Logan Marshall-Green, jest technofobem i wpada w poważne tarapaty. Jego żona zostaje zabita, a on sam sparaliżowany. Jedyną nadzieją dla Gray’a na odzyskanie pełnej sprawności oraz dokonanie zemsty jest eksperymentalny implant komputerowy o nazwie STEM.

Infinity war
Avengers: Wojna bez granic to trzecia odsłona wspólnych przygód superbohaterów znanych z komiksów wydawnictwa Marvela. Tym razem Kapitan Ameryka, Dr Strange, Iron Man i Scarlet Witch łączą swoje siły ze Spider-Manem oraz Strażnikami Galaktyki, aby pokonać szalonego Thanosa, który zagraża wszystkim rasom we wszechświecie. Celem tyrana jest zdobycie sześciu Kamieni Nieskończoności, potężnych artefaktów mających mu dać nieograniczone moce.

Wieczór gier
Jason Bateman i Rachel McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów brat Maksa, Brooks, organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy... ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Jurassic world
Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen i Claire – czyli Chris Pratt i Bryce Dallas Howard za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. 
Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Czy wasza lista najlepszych filmów minionego roku wygląda podobnie? Dajcie znać w komentarzach!05:091080p 13037 05:09Najlepsze filmy 2018 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Sonic. Szybki jak błyskawica recenzja. Tom Wachowski, oficer policji w San Francisco oraz Sonic - antropomorficzny pozaziemski jeż, łączą siły, by pokonać Doktora Robotnika.
Jeśli chcesz mieć SUPER bonusy i oglądać nowe filmy przed wszystkimi innymi włącz wspieranie za pomocą tego linku: https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://patronite.pl/kochamkino

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

 https://www.youtube.com/channel/UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ/join

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#sonic #sonicthehedgehog #recenzja #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy05:081080p 11798 05:08Sonic. Szybki jak błyskawica recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Prawdziwy powód dlaczego nie powstał Iron Man 4
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://patronite.pl/kochamkino

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#ironman #endgame #avengers #mcu #marvel #tonystark #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy05:041080p 10379 05:04Prawdziwy powód dlaczego nie powstał Iron Man 4 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Kraina Lodu 2 recenzja. Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://patronite.pl/kochamkino

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#frozen2 #krainalodu2 #disney #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy15:341080p 9129 15:34Kraina Lodu 2 recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Hellboy 2019 co oznacza scena po napisach
→ https://www.facebook.com/animehalfish
→ https://twitter.com/Just_Halfish
→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia
→ https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?c=UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab=2 
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

#marvel #mcu #thanos #ironman #thor #marvelspoilers #endgame #avengers #avengersendgame #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #captainamerica #captainmarvel #stanlee #cda #calefilmy03:581080p 7938 03:58Hellboy 2019 co oznacza scena po napisach 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Głębia strachu (Underwater) 2020 recenzja. 11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło Grupa badaczy dna morskiego musi walczyć o przetrwanie po trzęsieniu ziemi, które niszczy ich podwodne laboratorium.

opis dystrybutora kino
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod games da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod game da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

 https://patronite.pl/kochamkino

 https://www.instagram.com/halfiish/

 https://www.facebook.com/animehalfish

 https://twitter.com/Just_Halfish

 https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

 https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab2 
      

#underwater #kristerstewart #recenzja #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy09:171080p 7815 09:17Głębia strachu (Underwater) 2020 recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Tolkien recenzja „Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”.
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod 'games' da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod 'game' da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

→ https://www.instagram.com/halfiish/

→ https://www.facebook.com/animehalfish

→ https://twitter.com/Just_Halfish

→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

→ https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?c=UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab=2 
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

#tolkien #wladcapierscieni #hobbit #jrrtolkien #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy08:011080p 7738 08:01Tolkien recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. John Wick 3 Parabellum recenzja
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod 'games' da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod 'game' da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

→ https://www.instagram.com/halfiish/

→ https://www.facebook.com/animehalfish

→ https://twitter.com/Just_Halfish

→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia

→ https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?c=UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab=2 
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

#johnwick3 #johnwick #parabellum #johnwickparabellum #keanureeves #neo #mcu #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy10:231080p 6814 10:23John Wick 3 Parabellum recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Kobiety Mafii 2 recenzja
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

[opis dystrybutora kino] 
→ https://www.facebook.com/animehalfish
→ https://twitter.com/Just_Halfish
→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wisnia
→ https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?c=UCUpLH2rKp-GK9MWWLvc9RxQ&tab=2 
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

#patrykvega #kobietymafii2 #kobietymafii #film #kino #polskiefilmy #filmakcji #komedia #agnieszkadygant #katarzynawarnke #vega #halfish #recenzja #opinia #kobietymafii2recenzja07:301080p 6154 07:30Kobiety Mafii 2 recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Kocham Kino. Annabelle wraca do domu recenzja. Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

[opis dystrybutora kino]
Ubrania MARVEL: http://bit.ly/KochamKinoMerch
kod 'games' da ci kolejne 10% zniżki (ponad $99)
kod 'game' da ci kolejne 5% zniżki (ponad $49)

→ https://www.instagram.com/halfiish/

→ https://www.facebook.com/animehalfish

→ https://twitter.com/Just_Halfish

→ https://www.filmweb.pl/user/wisnia_wi...

→ https://www.cda.pl/Halfish

Przetłumacz moje filmy
http://www.youtube.com/timedtext_cs_p... 
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑

#annabelle #annabellecomeshome #conjuring #recenzja #horror #jameswan #annabellewracadodomu #multikino #kino #cinema #halfish #movie #cowkinie #multikino #nowosciwkinie #netflix #nowoscinetflix #filmynetflix #netflixpolska #cda #calefilmy06:301080p 5871 06:30Annabelle wraca do domu recenzja 1080p

Dodał: Halfish

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium