77.  rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.  Czy skrajna lewica znów zablokuje marsz?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13850 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-08-01

W tym roku przypada 77 rocznica Powstania Warszawskiego, narodowe zrywu, który miał uwolnić stolicę Polski od niemieckiej okupacji, a doprowadził do całkowitego zniszczenia miasta i śmierci setek tysięcy ludzi. Niezależnie jednak od tego, czy powstanie było konieczne, czy rozkazy słuszne, czy decyzja była inspirowana przez wrogie Polsce siły, nie można podważać bohaterstwa walczących oraz złożonej przez nich daniny krwi. Stąd też, jak co roku, ulicami Warszawy przejdzie marsz upamiętniający polskich bohaterów, którzy w chwili próby nie wahali się przed walką. Za marzenie o wolnej ojczyźnie zapłacili najwyższą cenę i za to winniśmy im pamięć na wieki. Każdego roku również przy okazji marszu Powstania Warszawskiego pojawiają się spore kontrowersje, bowiem pochód organizują środowiska narodowe, wobec których swój sprzeciw muszą wyrazić aktywiści skrajnej lewicy oraz osoby pochodzenia żydowskiego, deklarujące walkę z polskimi faszystami. Sam cel marszu nie jest tu brany w ogóle pod uwagę. To po prostu okazja do kontrmanifestacji przeciw wszystkiemu co polskie i narodowe. Stąd też wielokrotnie marsz był blokowany, na jego trasie pojawiały się obrazoburcze transparenty, a raz nawet władze miasta podjęły skandaliczną decyzję o rozwiązaniu pochodu patriotów. Czego możemy spodziewać się w tym roku? Nastroje na grupach dyskusyjnych obu środowisk wydają się bojowe. Czy po raz kolejny uczczenie pamięci o naszych dzielnych przodkach zostanie zepchnięte na margines walki skrajnej lewicy z narodowcami? Zobaczcie koniecznie naszą relację na żywo!

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze http://emisja.tv/programy/inicjatywa-przeciw-cenzurze/

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13850 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Czy skrajna lewica znów zablokuje marsz?
Najlepsze komentarze
avatar
anonim112 (*.*.96.112) wysłano z m.cda.pl 2023-09-21 23:30:06 0
Хвала Україні під опікою Ісуса на вічність. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie