Antykomuna - relacja z marszu
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10269 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2013-12-16

"Narodowa Łódź" ma powody do dumy. Organizowany od wielu lat antykomunistyczny marsz pamięci ofiar stanu wojennego cieszy się coraz większą frekwencją. Można już uznać, że demonstracja przybrała charakter ogólnopolski, ponieważ na ten dzień do "czerwonej" Łodzi ściągają patrioci z całej Polski!

Warto jednak wiedzieć, że ów marsz stanowi zwieńczenie całego tygodnia "antykomuny", w którym co roku narodowcy zapraszają na szereg wykładów, prelekcji, pokazów filmowych, happeningów, turniejów, a nawet koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na prezenty dla wychowanków łódzkich domów dziecka.

Na tegoroczny pochód przyjechała spora część członków rady programowej Ruchu Narodowego, co może oznaczać, że Łódzka "antykomuna" stanie się drugą najważniejszą manifestacją w Polsce, zaraz po warszawskim Marszu Niepodległości.

13 grudnia jest bowiem bolesną datą dla narodu polskiego, nie tylko ze względu na wprowadzenie stanu wojennego, lecz również zrzeczenie się suwerenności poprzez parafowanie Traktatu Lizbońskiego.

Cieszy natomiast fakt, że pomimo tak niesprzyjającej aury, tj. zimna, wiatru i ciemności, co roku marsz "antykomuny" rozrasta się o kilkaset osób, albowiem narodowcy, wbrew oczekiwaniom władz, nie tylko nie dają za wygraną, ale wręcz rosną w siłę!

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
2.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 10269 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Antykomuna - relacja z marszu
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie