5G
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9976 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: TOMI3356

Masońskie credo, czyli love message od Johna D. Rockefellera.

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego. Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie wiedzieli, co się dzieje. Pożywienie i woda, jak również powietrze będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.
Metale ciężkie sprawią, że stracą rozum. Obiecamy znaleźć lekarstwo z naszych wielkich funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny. Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy uwierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych i reprodukcyjnych. Ich dzieci urodzą się niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.
Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn.Nauczymy ich, że trucizny są dobre zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich oszukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wpychali im nasze trucizny.
Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu i przeznaczenia Po porodzie wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy szczęśliwe matki. że im pomagamy! Zaczniemy wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy popychać ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodycze.
Kiedy zpróchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość. Kiedy ich zdolność uczenia się zostanie naruszona, stworzymy `` leki``, które spowodują, że będą bardziej chore i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy. Dzieci będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.
Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyli się z własnym wnętrzem. Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności ze wszystkimi. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmieni sposób rozumowania w ich życiu.
Będziemy używać strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw, opozycję. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel i będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu.
Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest). Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią.
Będziemy ich odciągać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami decydują o sobie.
Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela. Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami.
Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam.
Skorzystamy na tym, bo nas nie usłyszą, bo nas nie zobaczą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki. Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich samych, przez ich ciężką pracę. Zmusimy ich do nienawiści do najbliższych i swoich sąsiadów.
Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę. Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach.
Kiedy razem je zabijemy, oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść. Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniejsi . Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić .


Tomi

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 9976 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 5G
Najlepsze komentarze
avatar
anonim74 (*.*.247.74) 2021-10-29 21:06:16 0
po przyjeciu szczypawy juz nie jestes czlowiekiem ale hybrydom co za tym idzie nie bedzie ludobojstwa, TAK wiem to przerazajace i kompletnie nielogiczne , ORDOabhao tez? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie