TRUMNA NIEPODLEGŁOŚCI I SUWERENNOSCI POD SEJMEM (cz. 1)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10285 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

13-go grudnia 2007 jesteśmy pod Sejmem - organizujemy wystawienie trumny i kondukt żałobny pod Urząd Rady Ministrów. Ten ważny dzień - to dzień podpisania niekorzystnego dla Polski tzw. Traktatu Reformującego UE.
Sławomir Zakrzewski, Bartłomiej Kurzeja i ja - zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału. Ten film i inne filmy - nakręcone przez Was będą świadectwem, że byli Reytanowie!
Nie przegap tej chwili! Bo kiedyś...
POLSKA POWSTANIE! UE-NIE!
______________________________________
____________________________________
wiele autoryzowanych wypowiedzi Eugeniusza Sendeckiego, inicjatora TELEWIZJI NARODOWEJ - na forach; Fronda.pl, ProPolonia.pl i Michalkiewicz.pl. Uwazam te trzy strony internetowe za istotne dla politycznego informowania sie Polakow o pogladach narodowych. Uwazam, ze wielkim uchybieniem i zaniedbaniem misji jest niezrobienie uczciwych forow internetowych na stronach internetowych Radia Maryja, Telewizji TRWAM i Naszego Dziennika. Uwazam, ze powinnismy sie wstrzymac od finansowania przedsiewziec Ojca Rydzyka dopoki takie fora nie beda zorganizowane. Rozmowy Niedokonczone to za malo, zbyt wiele waznych informacji jest cenzurowanych przez Sluzby Tarcisio Bertone ze szkoda dla naszych interesow narodowych, zbyt wielu pojawia sie tam politykow WASP-owskich i promuje antypolonizm. To sie musi skonczyc

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10285 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: TRUMNA NIEPODLEGŁOŚCI I SUWERENNOSCI POD SEJMEM (cz. 1)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie