Nr- 16 POLSKIE LOBBY OBRONY PACJENTÓW (1)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9943 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar


W piątek, 11-go stycznia 2008 o godz. 11-ej składamy w Ministerstwie Zdrowia na Miodowej 15 w Warszawie petycje w sprawie rozwiazan strukturalnych w publicznej sluzbie zdrowie.

Zapraszam na Miodowa 15 - przed Ministerstwo Zdrowia w godz. 11:00 - 14:00, gdzie będziemy pikietować. Przekazemy Ministrowi Zdrowia prosbe o wprowadzenie w placowkach leczniczych, finansowanych z pieniedzy publicznych monitoringu - takiego, jaki zostal wprowadzony w warszawskiej izbie wytrzezwien w roku 2004.

Jestem tym lekarzem z Kolskiej, ktory wtedy skutecznie namówił dyrektora Kolskiej do zainstalowania monitoringu. Spotkala nas za to zemsta ze strony osób, ktore przestraszyły sie, ze nie beda mogły żyć z okradania polskich pacjentow, gdy nowoczesne środki rejestracji świadczonych procedur uniemożliwią patologię.

Afera na Kolskiej to kluczowa sprawa dla zrozumienia funkcjonowania sluzby zdrowia w Polsce. A zarazem - wskazanie na środki rozwiązania problemu wszech-okradania.

Ostatnio urzędujący premier (Donald Tusk) przyznał, że polscy pacjenci są okradani. Jest to tajemnica poliszynela, więc Pan Premier tu Ameryki nie odkrył, ale - owe publiczne stwierdzenie warto wykorzystać jako impuls dla szybkiego rozwiązania problemu.

Zapraszam. Kontakt ze mną - 0601 787 407.

_____________________________________ ____________________________ _____________________________________ TELEWIZJA_NARODOWA_inicjatywa_działaczy_narodowo-demokratycznych szczebla podstawowego. Wiele autoryzowanych wypowiedzi Eugeniusza Sendeckiego, inicjatora TELEWIZJI NARODOWEJ - na forach; Fronda.pl, ProPolonia.pl i Michalkiewicz.pl. Uwazam te trzy strony internetowe za istotne dla politycznego informowania sie Polakow o pogladach takich jak moje. _____________________________________ ____________________________ _____________________________________ Z_FRONTU_WALKI_O_POLSKI_PRZEPLYW_INFORMACJI: Wielkim uchybieniem i zaniedbaniem misji jest niezrobienie dotad uczciwych forow, na ktorych kazdy by sie mogl swobodnie wypowiedziec na stronach internetowych Radia Maryja, Telewizji TRWAM i Naszego Dziennika. Uwazam, ze powinnismy sie wstrzymac od finansowania przedsiewziec Ojca Rydzyka dopoki takie fora nie beda zorganizowane. Rozmowy Niedokonczone to za malo, zbyt wiele waznych informacji jest cenzurowanych przez Sluzby Tarcisio Bertone ze szkoda dla naszych interesow narodowych, zbyt wielu pojawia sie tam politykow WASP-owskich i promuje antypolonizm. To sie musi skonczyc.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9943 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nr- 16 POLSKIE LOBBY OBRONY PACJENTÓW (1)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie