NWO - Wezwanie do przebudzenia #3
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10636 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: TOMI3356

Musimy być świadomi jakie niebezpieczeństwo nam zagraża oraz kto za nim stoi, kto jest głównym rozgrywającym i manipulatorem, kto odpowiada za zagładę milionów ludzkich istnień w mijającym stuleciu. Kto stał za powołaniem wszystkich globalistycznych organizacji: Ligi Narodów, III Rzeszy, ONZ, UE. 

Posłuchajmy słów zamordowanego przez rządców tego świata Prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedyego: 

Działa przeciwko nam, na całym świecie, monolityczny i bezlitosny spisek, który opiera się głównie na niejawnych metodach poszerzania swej strefy wpływów; na bojówkach operujących pod osłoną nocy, a nie armiach operujących w świetle dnia. Jest to system, który zaciągnął w swe szeregi ogromne zasoby ludzkie i materialne, tworząc ściśle splecioną, niezwykle wydajną maszynę, która łączy w sobie działalność wojskową, dyplomatyczną, wywiadowczą, gospodarczą, naukową i polityczną. Działania tego spisku są tajne, nigdy nie upubliczniane. Jego pomyłki są głęboko grzebane i nigdy nie przeczytacie o nich w gazetach, dysydenci zaś są skutecznie wyciszani; rachunki są tajne, żadne plotki nie wyciekają do prasy, żaden sekret nie jest ujawniany.

Wielu słysząc zwrot spiskowa teoria dziejów zaczyna pukać się w czoło, mówić że ktoś zwariował, że jest nawiedzony i chory psychicznie. Czy zatem John Fitzgerald Kennedy był wariatem, oszołomem i maniakiem, osobą chorą psychicznie i niepoczytalną gdy wypowiadał te pamiętne słowa? Czy może jest tak, że osoby stojące za tym spiskiem chcą abyśmy tak myśleli, abyśmy czasem zbytnio nie węszyli i nie dowiedzieli się o jego istnieniu? Oni chcą byśmy żyli w błogiej nieświadomości i nie mogli przejrzeć ich prawdziwych zamiarów.

Czy za przypadek i zbieg okoliczności można uznać fakt, że tydzień przed swoją śmiercią John Fitzgerald Kennedy wydał rozkaz wykonawczy 11110, w którym emisja pieniędzy odbywałaby się przez skarb państwa, z pominięciem Systemu Rezerwy Federalnej? System Rezerwy Federalnej nie jest bowiem instytucją federalną jak mylnie wskazuje jej nazwa, ale korporacją prywatnych banków sterowanych przez żydowskich bankierów, którym przewodzą rodziny Rothschildów i Rockefellerów.

Gdyby nie zabójstwo Kennedyego Rezerwie Federalnej odebrane zostałoby prawo kreowanie pustego pieniądza, gdyż zgodnie z rozkazem wykonawczym 11110 każdy wydrukowany banknot musiał mieć pokrycie w srebrze. Wejście rozkazu Kennedyego w życie odebrałby całą władzę żydowskim bankierom rządzącym Ameryką. Czy Amshall Rothschild nie powiedział: Pozwólcie mi drukować i kontrolować pieniądz narodowy, a nie będę liczył się z tym, kto ustanawia prawa?  Czy nie dlatego zamordowano jedynego katolickiego prezydenta USA, który jako jedyny mąż stanu przeciwstawił się żydowskiemu spiskowi? Każdy następny prezydent Stanów Zjednoczonych był zwykłym agentem żydomasońskiego spisku. Do sytuacji kuriozalnej doszło w roku 2004, kiedy w finałowej elekcji starli się George Bush i John Kerry, dwaj szkolni przyjaciele i członkowie tajnego stowarzyszenia mieszczącego się w kampusie Uniwersytetu Yale Skull & Bones, co po polsku oznacza Czaszki i Piszczele. Symbol Skull & Bones, jest taki sam jak emblemat żołnierzy SS!


Pozdro
TOMI3356

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 10636 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: NWO - Wezwanie do przebudzenia #3
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie