Oleszczuk: Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10029 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-10-24

Zawiązano w Polsce nowe Stowarzyszenie, którego członkowie przejawiają wyraźne ambicje polityczne. Czy będą w stanie zagrozić konserwatywno-liberalnej konkurencji? Stefan Oleszczuk - były burmistrz Kamienia Pomorskiego, a od niedawna prezes stowarzyszenia Wolni Obywatele twierdzi, że w ogóle nie powinno się oceniać ich działania w tych kategoriach.

Naszym zadaniem jest zmiana polskiej mentalności. Jesteśmy przecież bardzo pracowitym i zdolnym narodem, ale po 27 latach nie widać specjalnie owoców tej pracy - mówi Oleszczuk. Jego zdaniem cierpimy na syndrom Kopciuszka, czekając na cud, lub szansę, że ktoś nas doceni. Próżno tego oczekiwać, jeśli sami siebie nie zaczniemy cenić. Musimy nauczyć się sprzedawać nasze doświadczenie i talenty. Na Zachodzie to wychodzi, bo tam jest nieco inne zarządzanie. U nas bywa z tym różnie, ze względu liczne podziały. A przecież wolni obywatele potrafią działaś wspólnie. Przedkładać kluczowe cele i inicjatywy ponad sympatie polityczne. Powinniśmy czerpać ogromne zyski z naturalnego bogactwa, piękna i strategicznego położenia naszej ojczyzny. Większość naszych dylematów wynika przecież z biedy. Nie są to jednak problemy gospodarcze. Nasza bieda bierze się z braku klasy w klasie politycznej.

Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy - stwierdził Oleszczuk.

pokaż cały opis
W katalogu: Polskim Okiem
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10029 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Oleszczuk: Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie