Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 23000 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Animacja przedstawia wydarzenia dziejące się po pierwszej części filmu Jak wytresować smoka. Czkawka, Astrid, Śledzik i Pyskacz opowiadają legendy z Księgi smoków opisujące przygody Borka Wielkiego. Poza dokonaniami dzielnego wikinga odsłaniają oni także tajniki treningu rzadkich smoków. W sumie przyjaciele omawiają 14 gatunków smoków podzielonych na 7 klas: ognistą (Straszliwiec Straszliwy i Koszmar Ponocnik), kamienną (Gronkiel i Szeptozgon), strachu (Zębiróg Zamkogłowy i Sidlarz), ostrą (Śmiertnik Zębacz i Drzewokos), wodną (Wrzeniec i Gromogrzmot), tajemniczą (Zmiennoskrzydły i Gnatochrup) oraz uderzeniową (Wandersmok i Nocna Furia).

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
3280 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Księga smoków 2011 Polsat
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie