Jaka przyszłość czeka Polskę?
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14911 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-11-23

Odpowiadając na najważniejsze pytanie trapiące każdego patriotę Stanisław Michalkiewicz dokonuje analizy obecnego stanu Rzeczypospolitej. Jak sam zauważa jego ocena nijak się ma do oficjalnych przekazów medialnych, ponieważ wersja rządowa mówi, że jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej, natomiast opozycja donosi o zamachu na demokrację, łamaniu konstytucji oraz ograniczaniu swobód obywatelskich.

Fakty wyglądają z goła inaczej. W oczach świadomego człowieka nie da się ich zmanipulować. Można jednak usystematyzować. Aby to zrobić należy zwrócić uwagę na kilka aspektów polskiej rzeczywistości. Jednym z nich jest uwłaszczenie tzw. "sitwy" na majątku narodowym. Należy do niej wielu prominentnych polityków i przedsiębiorców, z których wielu nie posiada, a jedynie zarządza przejętym majątkiem. Ma to głównie miejsce w sektorach strategicznych, m.in. finansach, energetyce, czy na rynku paliw, co w dużej mierze ogranicza polski potencjał narodowy. Drugim czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na rozwój naszego kraju są niemieckie plany "Mitteleuropy" zakładające uzależnienie gospodarek państw ościennych wobec polityki Berlina i przekształcenie ich w rynek podwykonawców gospodarki niemieckiej. Kolejnym aspektem, z którym Polska musi się mierzyć są żydowskie roszczenia majątkowe, opiewające obecnie na sumę ponad 300 mld zł. Z jednej strony żydowskie lobby oddziałowuje na strategicznego sojusznika III RP, czyli USA, gdzie wymusza podejmowanie działań politycznych ("JUST" Act 447), a z drugiej strony prowadzi rewizję historii usiłując wmówić światu, że to Polacy ponoszą winę za holocaust żydów.

To oczywiście nie jedyne problemy, z którymi boryka się nasz kraj, ale zdefiniowanie postawy rządu wobec tych zagadnień stanowi doskonały punkt wyjścia dla rozważań nt. przyszłości Polski.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

pokaż cały opis
W katalogu: Debaty i konferencje
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jaka przyszłość czeka Polskę?
Najlepsze komentarze
avatar
anonim38 (*.*.129.38) 2018-11-24 00:17:58 0
10/10 Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie