Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14956 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-03-02

Wesprzyj naszą pracę darowizną: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
_____________________________________________________________________________________
Z okazji rozpoczynającego się Wielkiego Postu, ks. abp Marek Jędraszewski skierował do ludu archidiecezji krakowskiej list pasterski, w którym poruszył problem malejącej w Polsce dzietności. Jego zdaniem, niewielka liczba urodzeń może najprawdopodobniej wynikać z tego, jak w mediach przestawia się rodziny wielodzietne - zdecydowanie negatywnie, a niekiedy wręcz zrównuje się je z patologią. Pewna matka-katoliczka wystosowała w związku z tym swój list do ks. Arcybiskupa, w którym podzieliła się własnymi przemyśleniami na temat możliwych przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w naszej Ojczyźnie. Jak się okazuje - są one jej zdaniem zupełnie inne!

Niektórzy wprost mówią, że o przyrost naturalny w naszym kraju zadbają teraz przybysze ze wschodu, ale nie jest to takie oczywiste bowiem napięcia między Polakami a Ukraińcami stale narastają. W ostatnich miesiącach Internet coraz częściej dostarcza nam informacji o młodych Ukraińcach z czarno-czerwonymi opaskami na ramieniu, jawnie wypowiadających się o Stiepanie Banderze w sposób pozytywny. Media głównego nurtu oczywiście w żaden sposób na to nie reagują - a każdy, kto w związku z tymi faktami ośmieli się postawić naród ukraiński w złym świetle, kończy z łatką onucy bądź ruskiego agenta. Za to szabelkowanie przed Rosją trwa w najlepsze - i spotkało się w ostatnich dniach z odpowiedzią ze strony Władimira Sołowjowa na antenie stacji 1. Oznajmił, na szczęście raczej sarkastycznie, że skoro państwa zachodu prowokują Rosję i są wobec niej chamskie, to może powinny odświeżyć sobie pamięć i przypomnieć sobie przemarsze rosyjskich wojsk przez Niemcy, tradycyjnie rosyjską Warszawę, czy całowanie rąk rosyjskich żołnierzy w Mediolanie. Dodał też, że może i Rosja powoli zaprzęga, ale potem szybko jedzie. Jak możemy interpretować ten komunikat?

O tym w programie Marty Markowskiej z cyklu Dokąd Zmierzamy opowie ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - duchowny katolicki obrządków ormiańskiego i łacińskiego, działacz społeczny oraz wieloletni uczestnik opozycji antykomunistycznej w czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

_____________________________________________________________________________________
PONIŻEJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO KILKA OPCJI WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl
Tradycyjne przelewy na konto banku w Polsce:
33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Dla przelewów z zagranicy kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

Szczegółowe informacje o wsparciu naszej stacji znajdziecie Państwo tutaj: https://emisja.tv/wsparcie-wplaty/ Zapraszamy również do zapoznania się z działalnością naszej fundacji, o której również przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://emisja.tv/inicjatywaprzeciwcenzurze/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe
Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Polki nie chcą dzieci, a Ukrainki jeszcze jak
Najlepsze komentarze
avatar
anonim40 (*.*.165.40) 2023-03-05 12:22:38 +2
bo polaków NIE STAĆ NA DZIECI ,a ukry mają same +plusy. wystarczy popatrzeć w galeriach ,w południe łażą same ukraince bo mają pieniądze ,polacy są w robocie i pracują żebymieć na chleb i żeby morawiecki mógł ukrolom dać ! polacy nie kupują w galeriach -bo pieniędzy nie mają-to proste Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2023-03-02 22:33:14 +1
Ja kiedyś szukałem matki moich dzieci, ale mi szybko ręce opadły. A Ty? Odpowiedz
avatar
anonim14 (*.*.127.14) 2023-03-10 10:53:42 0
@Artur_Dyskopata: kiedyś szukałeś? to spróbuj teraz... to jest wyzwanie!
ooops, znaczy to jest CZELENDŻ... Odpowiedz
creacja01234 2023-03-02 22:23:36 0
Stąd pewnie ta epidemia HIV na Ukrainie... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie