Jak zrobić drewniane biurko narożne, mocowane do ściany

Jak zrobić drewniane biurko narożne, mocowane do ściany

Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8295 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-12-27

Zapraszam do Subskrybcji aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCQxi...

Jak zrobić biurko pod komputer dla informatyka i nie tylko. Pokażę Wam jak wykonać bardzo stabilne biurko drewniane z drewna bukowego. Realizację projektu zacząłem od kupna tarcicy bukowej nie obrzynanej o grubości 50mm. Zakup takiego materiału pozwala na niepowtarzalne dopasowanie wszystkich elementów składowych klejonki (słoje, pęknięcia, obrzeża, fronty). Zaczynamy od pocięcia desek na wąskie elementy. Zapobiegnie to kręceniu się materiału. Pamiętajcie im węższe elementy tym całość po sklejeniu będzie bardziej stabilna. Wąskie elementy najlepiej jeśli będą miały szerokość pomiędzy 100mm a 60mm. Moja maszyna do cięcia to piła formatowa HOLZKRAFT SC 2 classic. Trochę mała, ale daje radę. Kolejnym krokiem jest wyrównanie pociętych fryz na wyrówniarko-grubościówce fs 41N firmy Stomana. Następnie kleimy fryzy tak, aby nie przekraczały szerokości 400mm. Blaty szerokości 400mm wyrównujemy za pomocą grubościówki, następnie łączymy je ze sobą. Otrzymujemy blat o żądanej szerokości. Doszliśmy do etapu wykonania wszystkich niezbędnych otworów. Do tego używamy otwornicy, oraz frezarki górnowrzecionowej. Możemy zaczynać szlifowanie blatów. Zaczynamy od granulacji papieru 80. a kończymy na 240. Po wyszlifowaniu wszystkich powierzchni zostaje nam odpylanie blatów drewnianych i nakładanie podkładu pod lakier. Do tego projektu użyty był lakier dwuskładnikowy. Podkład jest miększy od lakieru i rzadszy, co za tym idzie, głębiej wnika w drewno zamykając pory. Po wyschnięciu całość szlifujemy papierem 180. Odpylamy i nakładamy lakier, na przemian dolna i górna część blatów. Czynność powtarzamy do dwóch powłok. Po wyschnięciu całość jest gotowa do montażu. Blaty zamontowane zostały bezpośrednio do ściany, jak i nogi, niestandardowo pod kątem do ściany. Teraz trzeba tylko korzystać.


MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.


www.mebletwojegopomyslu.pl
www.facebook.com/mebletwojegopomyslu


Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

pokaż cały opis
W katalogu: Realizacje
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8295 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Jak zrobić drewniane biurko narożne, mocowane do ściany

Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie