Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15354 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-06-29

Pracę nad pólkami do stelaża regału wykonanego z profili stalowych i pomalowanych proszkowo, zaczynam od rozkroju desek bukowych pierwszej klasy na pile formatowej Felder K690S. Do przygotowanie klejonki potrzebuję wielu sztuk fryz bukowych. Po rozkroju przyszedł czas pracy na wyrówniarko grubiarce Felder AD741. Na tej maszynie wstępnie wyrównuję materiał i obrabiam na grubość. Wyrównane fryzy przebieram i układam tak aby przekrój był naprzemienny i rysunek drewna był podobny na całej klejonce. Następnie zaznaczam W trzech miejscach wzmocnienie i frezuję frezarką domino DF500. Po wyfrezowaniu otworów na kołki domino kleję poszczególne elementy w prasie stolarskiej, używając ścisków i docisków. Klejonka po sklejeniu wychodzi równa i bez żadnych szczelin. Przed wyrównaniem klejonki w wyrówniarce na odpowiednią wysokość usuwam klej z wierzchu. Na pilarce stołowej formatuję klejonki na odpowiedni wymiar po długości i szerokości. Do zacięcia rogów płycin używam piły taśmowej FB610. Dzięki niej szybko i precyzyjnie wyciąłem rogi. Zostało szlifowanie, wodowanie i lakierowanie. Lakierowanie oczywiście w minimum dwóch warstwach. Nareszcie montaż półek. Mocowane na wkręty do stelaża. Wszystkie pasują idealnie a całość wygląda ekskluzywnie, prosto i nowocześnie.

.........................................................................................................

Zapraszam do Subskrybcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.........................................................................................................

Hvordan man laver en ramme hylde bøg rack
Kuidas teha riiul pöök raami rack
Comment faire un porte-cadre hêtre étagère
Cómo hacer una estantería estructura de haya
棚ブナフレームラックにする方法
Wie man ein Regal Buche Rahmengestell machen
Как сделать стойку полки бук рамы
Hogyan készítsünk egy polc bükk keret állvány
Come fare una cremagliera mensola struttura in faggio

Working on shelves for a racks made of steel and powder-coated racks, I start by cutting the first-class beech planks on the Felder K690S format pile. To prepare the dressing I need a lot of beech fritters. After cutting the working time on the Felder AD741 thicknesser. On this machine I pre-align material and work on thickness. Aligned friezes are dressed and arranged so that the cross-section is alternated and the drawing of the wood is similar to the whole of the dressing. Then I highlight in three places the strengthening and milling of the DF500 domino milling machine. After milling the holes for the domino pins I glue the elements in the joinery press using clamps and clamps. Gluing gluing comes out smooth and without any gaps. Before aligning the glue in the leveler to the correct height, I remove the glue from the top. On the table saw I shape the sizing of the appropriate size of the length and width. I use a band saw FB610 to jam the boards. Thanks to it I quickly and accurately cut corners. It was grinding, launching and varnishing. Of course painting in minimum two layers. Finally, the installation of the shelves. Mounted on the screws to the rack. All fit perfectly and the whole looks exclusive, simple and modern.

.................................................. .................................................. .....

Feel free to subscribe to the YouTube channel to keep up to date:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - give a wooden shape.

With step-by-step video production, you'll see how your furniture and wood items are created from your ideas.

We will show you how to make furniture and wooden constructions from scratch, how to make aids and templates useful in the workshop. You will also see how to use hand tools, power tools, and woodworking machines. We will share with you knowledge and acquired experience.

Carpentry Workshop
Furniture of your Idea

pokaż cały opis
W katalogu: Realizacje
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 15354 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jak zrobić półki bukowe do stelaża regału / How to make beech shelves to frame bookstand
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie