PĘDZIŁ PRZEZ MIASTO 134KM/H W NIESPRAWNYM AUCIE, Z KTÓREGO W OGÓLE NIE POWINIEN KORZYSTAĆ
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13920 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Funkcjonariusze z dolnośląskiej grupy SPEED na jednej z głównych arterii Wrocławia zatrzymali do kontroli osobową skodę, której kierowca zdecydowanie zbyt szybko przemieszczał się po ulicach stolicy Dolnego Śląska. Policjanci przy użyciu wideorejestratora dokonali kilku pomiarów prędkości, z jaką poruszał się 33-latek. Jego niechlubny rekord to 134km/h na obszarze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 60km/h. Podczas prowadzonej przez mundurowych kontroli na jaw wyszło jeszcze kilka niewygodnych dla kierującego faktów, w konsekwencji czego mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a samochód, którym się poruszał, został zabezpieczony na parkingu depozytowym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej działający w ramach grupy SPEED, podczas patrolowania głównych arterii Wrocławia, zauważyli osobową skodę, której kierowca ignorował obowiązujące ograniczenia prędkości, jadąc w obszarze zabudowanym o wiele szybciej, niż pozwalają na to przepisy. Funkcjonariusze poruszali się radiowozem nieoznakowanym wyposażonym w wideorejestrator, przy pomocy którego dokonali kilku pomiarów prędkości, z jaką przemieszczał się mężczyzna siedzący za kierownicą skody. Każdy z nich wskazywał wartości o ponad 50km/h większe, niż obowiązujące na danym odcinku drogi ograniczenie. Niechlubny rekord to 134km/h na obszarze, gdzie można jechać maksymalnie 60km/h.

Mundurowi niezwłocznie zatrzymali 33-latka do kontroli drogowej. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze ujawnili kilka kolejnych, niewygodnych dla kierującego faktów. Okazało się, że stan techniczny opon w pojeździe, którym poruszał się mężczyzna, jest fatalny. Jest to tym bardziej zatrważające, że bardzo duże prędkości osiągane przez przez niego w połączeniu z złym stanem ogumienia mogły w każdej chwili doprowadzić do tragedii na drodze. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny skody, nie zatrzymali natomiast prawa jazdy kierowcy, ponieważ nie miał go przy sobie. Za rażące przekroczenie prędkości mieszkaniec Wrocławia został ukarany mandatem w kwocie 500 zł. i 10 punktami karnymi.

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13920 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PĘDZIŁ PRZEZ MIASTO 134KM/H W NIESPRAWNYM AUCIE, Z KTÓREGO W OGÓLE NIE POWINIEN KORZYSTAĆ
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie